Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Trenutak istine

1 2 3
  • #16
    4 0

    postova:519
    buzdovan @ 5.1.2009. 9:22

    Meni je i sam termin prikazivanja neprihvatljiv!

    Takve gadarije se ne bi trebale puštati u udarnim obiteljskim terminima, ne bi se trebale puštati uopće!

    Zamišljam stariju djecu i još dovoljno neizgrađene mlade ljude koji gledaju kako se "odrasli" ljudi i "odgovorni" roditelji zabavljaju slušajući prestrašne gadarije.

    "Imam nekoliko ljubavnika, djeca to do sada nisu znala, prašim se gdje stignem, muž zna i daje mi podršku zato jer mu se već dugo ne diže kita...", "Da, poželjela sam biti udovica...", "Jeo sam svoje šmrklje i zabijao sam si prst u guzicu jer mi je bilo dosadno...", "Ja se opijam na poslu, popijem nekoliko velikih piva, a ponekad se i jebem s drugim muškarcima, ali samo kada sam i nadrogiran...", "Ja bih vrlo rado podvodio maloljetnice, volim ih i naguziti, a u kući imam oružje koje povremeno potegnem na druge...", i tako dalje, i tako dalje...

    DNO DNA!   

    Mislim da je u kantini kakve psihijatrijske ustanove zatvorenog tipa prihvatljivije ozračje, a izjave i dijalozi inteligentniji i daleko moralniji... 

  • #17
    0 2

    postova:193
    crna_guja @ 5.1.2009. 10:44
    @ 4.1.2009 18:41

    "Neočekivano za moj moždani sklop, ova je emisija dobila od mene čistu desetku".

    Poštovana, budući da sam se uvjerio kako ste spomenutoj emisiji zaista pridružili ocjenu 10, molim vas da se po najbržem mogućem postupku izbrišete iz liste mojih prijatelja i da me prestanete sramotiti na ovom forumu!


    buzdovan

    Damn it Buzdovane! Kako ste me lako otpisali samo zato jer su me ovi kretenoidi dobro nasmijali. Jeftino, nema šta!

    U svemu ostalome se slažem - neprimjeren termin, ljudski šljam od klijentele.... sve stoji! Ali, ja sam se tako dobro nasmijala zadnji put, da je to tražilo čistu desetku.

    Osjećajte se slobodni izbrisati me s vaše teško dostižne liste prijatelja! Innocent

  • #18
    0 2

    postova:541
    franz @ 5.1.2009. 15:25

    .. teta crna gujo, ma nije on to ozbiljno mislio! sad je njemu jako žao i nemože nači pravi riječi kako da se iskupi, ali evo dajte čovjeku još jednu šansu!

    .. iskupljenje u "shawshanku"

    franzWink

  • #19
    0 1

    postova:193
    crna_guja @ 5.1.2009. 16:22

    .. teta crna gujo, ma nije on to ozbiljno mislio! sad je njemu jako žao i nemože nači pravi riječi kako da se iskupi, ali evo dajte čovjeku još jednu šansu!

    .. iskupljenje u "shawshanku"

    franzWink


    franz

    Barba Franz, imate pravo! Dat ću mu još jednu šansu...

    ..... ali samo jednu Buzdovane!   

  • #20
    0 1

    postova:541
    franz @ 5.1.2009. 17:25

    .. ma tako treba!! Smile

    ...teta crna gujo neču pretjerati ako si dozvolim da kažem, vi ste prava dama!!

    franz

  • #21
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2009. 17:35

    Damn it Buzdovane! Kako ste me lako otpisali samo zato jer su me ovi kretenoidi dobro nasmijali. Jeftino, nema šta!

    U svemu ostalome se slažem - neprimjeren termin, ljudski šljam od klijentele.... sve stoji! Ali, ja sam se tako dobro nasmijala zadnji put, da je to tražilo čistu desetku.

    Osjećajte se slobodni izbrisati me s vaše teško dostižne liste prijatelja! Innocent


    crna_guja
    Bog, ja se ne slažem sa Vašim stavovima o spomenutoj emisiji ali to ne znači da ne možemo biti prijatelji. Evo ja Vam šaljem zahtjev za prijatelja, moji pragovi tolerancije su vrlo visoki. Spomenutu emisiju ne gledam gledao sam jednom ili dvaput, vidio nije to za mene i ne gledam, ali iz "buzdovanovih" komentara vidim da on dobro prati emisiju a Vama drži predavanja. Bit će mi čast i privilegija biti Vaš prijatelj. .
  • #22
    1 1

    postova:519
    buzdovan @ 5.1.2009. 18:44

    Buzdovan i Crna_guja su stari prijatelji, a pišemo i komentiramo već godinama na mnogim forumima.    

    Ovo s Trenutkom istine je bila naša interna zajebancija na račun spomenute emisije.

    No, neki koji "brzo kontaju" i imaju "visok prag tolerancije" ovaj su puta podbacili. Ništa čudno...    

    Inače, upravo je obrnuto. Ja nisam pogledao niti jednu emisiju, a sadržaj mi prepriča nitko drugi do Crna_guja!  

  • #23
    0 1

    postova:193
    crna_guja @ 5.1.2009. 19:03

    Buzdovan i Crna_guja su stari prijatelji, a pišemo i komentiramo već godinama na mnogim forumima.    

    Ovo s Trenutkom istine je bila naša interna zajebancija na račun spomenute emisije.

    No, neki koji "brzo kontaju" i imaju "visok prag tolerancije" ovaj su puta podbacili. Ništa čudno...    

    Inače, upravo je obrnuto. Ja nisam pogledao niti jednu emisiju, a sadržaj mi prepriča nitko drugi do Crna_guja!  

    buzdovan


    Jaaaa?  Prepričavam Trenutak istine?!


    Ni u snu!



    Gorlock! Zahtjev će biti prihvaćen!


  • #24
    0 1

    postova:541
    franz @ 5.1.2009. 20:17

    .. dr buzdovan....

    .. nicht das gelahmt Herz! alles gut!

    franz

  • #25
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2009. 23:31

    No, neki koji "brzo kontaju" i imaju "visok prag tolerancije" ovaj su puta podbacili. Ništa čudno...     buzdovan

    Dr. "buzdovan" ja ne "kontam" (čitaj razmišljam) iako mi je prag tolerancije vrlo visok ne znam jeli dovoljno visok da bi Vas uvrstio među svoje prijatelje.

    Ne tako davno dotakao sam se teme Vašeg "avatara" uz iznimku da sad mislim da ste vrlo obrazovan neandertalac.

    u prilogu slika....... 

    mislim da bi Vam i tekst mogao odgovarati, Vašem profilu.

  • #26
    3 0

    postova:19
    moki @ 11.1.2009. 11:29

    Po meni u trenutku istine leži neka prijevara jer uvijek oko istog broja pitanja svatko ispadne nakon sveg što je izbrbljao za sebe (npr. da je peder,nosi žensko doljnje rublje itd.)...

    Innocent 

  • #27
    4 1

    postova:4
    vigica @ 3.2.2010. 7:54
    Hvata me mučnina od te emisije,koju sam gledala par puta na početku.Ne znam koja bi to lova trebala biti u pitanju da se daš tako javno dobrovoljno silovati-sigurno su neki sado-mazo.Bljak!
  • #28
    7 0

    postova:72
    kristijan sever @ 10.6.2015. 13:32

    Ovo je jedna od najgorih emisija koju sam ikada vidio. Hvala bogu da to više ne puštaju. U tom showu je najvažnije da priznaješ svoje privatne stvari, da drugima povrijediš osječaje samo radi novaca, a pitanja su pre intimna i pre glupa. Stvarno ne znam kome se ovo da gledati. Još tu istinu moraš priznati pred cijelom Hrvatskom zato što to svi u HR gledaju. 1/10.

  • #29
    7 0

    postova:72
    kristijan sever @ 12.6.2015. 23:45

    alexia tako je, to je istina

     
  • #30
    2 6

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 15:42

    reality show?

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala