Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra prijestolja

1 2 3 4 5 6 7
  • #31
    1 1

    postova:2
    andrea gostl @ 10.6.2012. 10:42

    vrlo solidna serija, s obzirom na genijalnost knjiga. Ipak je Martin producent i više-manje na setu cijelo vrijeme, da se nešto ne bi omaklo kontroli :)

  • #32
    0 0

    postova:16
    orion @ 13.6.2012. 11:41

    2 sezona je dosta slabija od 1 makar bitka na kraju je bila dobra i ona horda hodajučeg leda, a jedva čekam 3 sezonu nisam čitao knjigu ali čujem da će biti puno toga čudnijeg

  • #33
    1 0

    postova:1
    soniaf @ 2.10.2012. 15:57

    Izvanredna serija, maštovita, začinjena SF elemtnima, nepredvidljiva, odlično odabrani glumci, sviđa mi se što se drži radnje u romanu, nema previše odstupanja.

  • #34
    0 2

    postova:1
    igra prestola @ 24.2.2013. 17:03
  • #35
    1 0

    postova:4
    glorifindellis @ 24.2.2013. 21:31

    Ne znam kaj mi je gore, čekati još ovih mjesec dana na seriju ili da Martin objavi zadnje dvije knjige. 

  • #36
    1 0

    postova:4
    glorifindellis @ 24.2.2013. 21:32

    Ne znam kaj mi je gore, čekati još ovih mjesec dana na seriju ili da Martin objavi zadnje dvije knjige. 

  • #37
    3 1

    postova:271
    sebulba @ 24.2.2013. 22:33
    ja osobno ni ne iscekujem bas tako seriju, jer su meduvremeno nastradale knjige, ali daleko od toga da ih necu pogledati. e sad po meni ima dosta odstupanja od knjige, npr. arya kolje ko velika dok je ovdje prikazuju ko nevinasce, tyrion ostane bez nosa, a ovdje dobije sexy zhulj, o deny i zmajevima ne da mi se ni pisati i jos dosta toga ima.
  • #38
    0 1

    postova:11
    tomislav vukić @ 13.4.2013. 22:14

    pozdrav ja sam novi ali sam pogledao dosadasnje epizode game of thrones

    htio bi reci da sam primjetio da kad je Jon Snow kretao prema zidu da postane jedan od brace nocne straze pitao Eddarda Starka ''jel mi majka ziva, zna li za mene, gdje sam, gdje idem, jeli joj stalo'' Eddard mu odgovori ''kad se sljedeci put vidimo pricat cemo o tvojoj majci''.

    Zanima me kako pa Eddard vise nema glavu kolko sam shvatio?

  • #39
    5 0

    postova:271
    sebulba @ 14.4.2013. 0:59
    izgleda da se edard malo zajebo onda.
  • #40
    2 0

    postova:193
    played @ 16.4.2013. 20:28

    Ni sam g.r.r. martin još nije odlučio ko je jonova majka, pa se ne brinite, doduše, nešto se naslućuje... a kako je počeo, stari prdonja - martin  ne misli još za dvije-tri godine objaviti nastavak, the winds of winter, a već sam godinu dana k'o na iglama. No nema ga u javnosti, valjda se dao na pisanje... a sudeći po dinamici radnje u seriji, i ona će morati na čekanje nakon četvrte sezone... uzgred, serija je pre- predobra, a nije ni upola dobra kao romani...

  • #41
    0 0

    postova:11
    tomislav vukić @ 3.6.2013. 22:05

    SPOILER

    pa ljudi kakav je ovo ending 9 epizode.Totalni pokolj ja sad nemam pojma sta bi se tu moglo desit jos.Tehnicki rat je gotov, tako ja mislim neznam za vas. Ja sam nakon ovog zaboravio pricat. I da sad sam tek pogledao!

  • #42
    1 1

    postova:271
    sebulba @ 4.6.2013. 0:17
    eeee tomislave ima se desiti 100 drugih stvari i pojava 100 drugih likova. borba oko prijestolja ne vodi se samo na bojnom polju, tako da je rat skoro nebitan.
  • #43
    2 0

    postova:256
    karter @ 4.6.2013. 11:36

    SPOILER

    mislim da će ovime serija izgubiti malo na popularnosti. ipak su to dva ljudima najdraža lika i sad ovako izmasakrirani. čak su to užasnije prikazali nego u knjizi zbog ubojstva trudne talise. dosta ljudi se isčuđava, šokirani su isl. i kažu da neće gledati daljnje epizode barem sam to u komentarima pročitao kad sam pokušao skužiti ako će u ovoj epizodi biti red wedding da se pripremim. međutim što su drugo mogli tvorci serije kada je martin to tako napisao. što se tiče samog prikaza vjenčanja meni je zanimljivije bilo iščekivanje i one suptilne poruke koju su navodile da će doći do nečega, ono tarantinovsko špricanje krvi na kraju je malo smješno bilo, ali ok snimljeno. možda bi bilo efektivnije da je peizoda završila sa rains of castamere ali dobro. što će tek biti u sljedećoj epizodi ako pokažu vučju glavu na robbu kad im je ovo vulgarno bilo.

  • #44
    1 0

    postova:11
    tomislav vukić @ 4.6.2013. 14:10

    SPOILR

    mislim da nece izgubiti na popularnosti jer kad je umro Eddard nisu izgubili bar mislim. Ovak ce samo dobiti popularnost ovo privlaci pozornost 2 recimo glavna lika su mrtva ,zapitas se cek malo sta s tu dogadja i zainteresiras se sto se sv moze dogoditi. Ne citam knjigu jer inace necitam knjige ali volim ovu seriju i veliki sam fan. Nadam se dobrom Finalu :P

  • #45
    2 0

    postova:158
    fantasma13 @ 4.6.2013. 21:03

    šokantno :)

1 2 3 4 5 6 7
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala