Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra prijestolja

1 2 ... 4 5 6 7
  • #76
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 16.5.2015. 23:27

    gledam malo tu igru prijestolja pa mi nije jasna ova oznaka dobne granice u gornjem lijevom cosku ekrana,jel to za one ispod 15 godina ili iznad?

  • #77
    2 0

    postova:158
    fantasma13 @ 12.6.2015. 0:26

    ajmeee, odgledao 8. epizodu, jedan od najimpresivnijih momenata u serijama ikad viđen ! MOĆ !

     
     
     
     
     
  • #78
    2 0

    postova:256
    karter @ 17.6.2015. 13:12

    Po meni tematski najmračnija sezona je i završila u takvom tonu. Mislim kako je peta sezona bila dobra, tipično vrlo spora radnja prvih 6 epizoda, onda nešto krene, epska bitka, par šokantnih događaja i smrti te brdo cliffhangera na kraju.

    A zadnja epizoda ih je krcata, gotovo sudbine svih važnijih likova su završile cliffhangerom što do sada koliko se sjećam nije bio slučaju u zadnjim epizodama pojedine sezone. Ova sezona je specifična po valjda najvećim odstupanjima od književnog predloška, jednoj gotovo filmskoj, blockbusterskoj ekranizaciji bitke između divljaka i white walkersa što do sada nije bio slučaj. Bitke u GOT nikad nisu tako sofisticirano prikazivane, već upravo onako kako je prikazan obračun između stannisa i boltona, bez bitke, već se vidi samo početak i najčešće klanje na kraju poražene strane. Već je i u 9. epizodi bilo vidljivo kako su na spomenutu bitku potrošili većinu budžeta tako da ona bitka i let daenerys na zmaju izgledaju loše, kao iz neke fantazije iz osamedestih. Usprkos bitkama meni najbolja i najupečatljivija scena ove sezone je walk of shame cersei po dubrovniku, surov, užasan, izgleda kao da vječno traje, ona gola, brutalno, možda najbolja scena serije od onog obračuna između mountaina i oberryna prošle sezone. Sve u svemu, dobra sezona iako su putevi nekih likova vrlo statični i neinventivni, pa prođe skoro sezona a s njima se nište bitnije ne dogodi. A sada čekanje iduće sezone koja je pitanje kada će biti, dobro što uskoro počinje druga sezona true detective.

  • #79
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 15.10.2015. 15:46
  • #80
    0 7

    postova:1473
    buffalobill @ 19.2.2016. 0:09

    106 komentara !? covjek bi pomislio da je zalutao na neki djecji forum

  • #81
    1 1

    postova:277
    marlonbrando @ 19.2.2016. 17:11

    Teaser za novu sezonu!

  • #82
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 25.4.2016. 20:06

    Počelo je počelo! Je li itko pogledao prvu epizodu nove šeste sezone?

    Par blagih šokova i ozbiljno zaoštravanje svih fronti - odlična epizoda :-D

  • #83
    1 1

    postova:277
    marlonbrando @ 2.5.2016. 15:23

    Pa je li prati ovo itko? Sinoć izašla najbolja epizoda ikad!!

  • #84
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 4.5.2016. 12:29

    normalno da se gleda. u prve dvije epizode se već desilo masu toga. sada sam i ja zatećen sa scenama, jer ovaj stočar više ne izdaje knjige. a za cijelokupni dojam čekam kraj sezone.

  • #85
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 4.5.2016. 18:22

    Napeto je, napeto, a G.R.R. Martinu se ne žuri :)

  • #86
    1 0

    postova:1
    nikola jurican @ 5.5.2016. 14:47

    High sparrow je poslao problem ,prakticki sam vlada cijeli gradom, morat ce raditi u paru Cersei i Jamie

  • #87
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 7.5.2016. 15:24

    Ne vlada gradom, nego kraljevstvom - baš zato što drži kralja u šaci. Iako mu predviđam grub i oštar pad.

  • #88
    3 0

    postova:20
    butch @ 20.6.2016. 19:31

    9.epizoda 6.sezone apsolutni spektakl!!!

  • #89
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 22.6.2016. 10:11

    9.epizoda 6.sezone apsolutni spektakl!!!

    Slažem se, jedna od najboljih epizoda neke serije ikad (barem od onog što sam ja gledao dosad), jednostavno savršenstvo, fantastično snimljene scene bitki - bolje nego u većini visokobudžetnih filmova.

  • #90
    0 0

    postova:256
    karter @ 30.6.2016. 15:19

    Iako je svaka sezona produkcijski i budžetom na višoj razini, mislim da je vidljivo da više nemaju kakav takav književni predložak pred sobom, već samo smjernice martina kako bi cijela priča trebala ići kraju i završiti. Tako su i neke epizode 6.sezone i priče napravljeni na brzinu, zbrda zdola a i neki putevi koji su se pažljivo slagali sezonama nisu donijeli ništa posebno. Unatoč tome ova sezona je po meni uz rain of castamere imala najbolju epizodu cijelog serijala Battle of the bastards. Izvanredno režirana bitka kakva nikad prije nije bila viđena na tv-u, niti jedan visokobudžetni film se ne bi sramio takve ekranizacije bitke, što je veliki napredak u usporedbi sa 2. sezonom i onim užasima o bitaka. Kao spašavanje vojnika ryana samo u srednjem vijeku. Potrošenost cgi-ja se istina već vidjela u solidnoj zadnjoj epizodi gdje je dosta stvari sijelo na svoje mjesto tako da uopće ne treba čuditi što je ostalo još 13 epizoda za prikazati.

1 2 ... 4 5 6 7
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala