Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra prijestolja

1 2 3 4 5 6 7
  • #46
    3 0

    postova:711
    gordan @ 4.6.2013. 22:07

    Ajmo još jednom - GUMB SPOILER POSTOJI U EDITORU. Označite tekst koji želite "sakriti" i kliknite na smajlića s crnim naočalama u traci gdje su gumbi za uređivanje teksta - pored navodnika.

    Dobit ćete ovo

  • #47
    3 1

    postova:72
    lizistrata @ 6.6.2013. 1:00

    Bolje od GOT-a su samo reakcije ljudi koji nisu čitali knjigu na 9. ep :D

    Made my day Cool

  • #48
    2 1

    postova:1130
    mario @ 6.6.2013. 13:50

    Haha gledao sam neke od njih, predobro. Trebao sam i ja naći nekog za snimit XD Ipak sam jelly na ljude koji nisu čitali knjigu i gledali to po prvi put... so awesome.

    Edit: https://teamcoco.com/video/conan-highlight-red-wedding-reactions/

  • #49
    3 0

    postova:193
    played @ 6.6.2013. 18:25

    martin nam se igra s umovima - stvori nam dobre likove da ih zavolimo, a onda ih pokolje.skot.

    na kraju posljednjeg nastavka romana napravio je takav nered i odvratne cliffhangere koji su mi udesili mjesec dana života jer sam po internetu bezuspješno tražio vijesti o izlasku sljedećeg nastavka jer je neizvjesnost bila neizdrživa

    serija mi je samo update do nove knjige

    ali sad ponovo  valja proživljavati masakr starkovih...

  • #50
    1 0

    postova:11
    tomislav vukić @ 10.6.2013. 9:30

    Okay ovo je super mislim ovaj forum mogu rec sta hocu a onda me vi fino mozete ispraviti u cemu sam pogrijesio. Sad malo drugacije shvacam ovu Seriju sada sam se jos vise zainteresirao. NEMORATE CITAT OVA MOJA BALJEZGANJA to ja pisem jer mi je dosadno. I nesto bi i ja reko

  • #51
    1 0

    postova:7
    robbie92 @ 2.7.2013. 7:31

    3 sezona je toliko sokantna.Toliko sam filmova i serija pogleda da sam mislio da me nista nemoze iznenadit dok nisam pogleda 3 sezonu ove nevjerojatne serije koja me toliko odusevila da nocima nisan moga spavat misleci sta ce sutra bit.. preporuka svima mozda vam prvih par epizoda prve sezone ne djeluju zanimljivo ali nemojte odustati jer haos tek pocimnje  na kraju 1 sezone 

  • #52
    2 0

    postova:8
    subabuser @ 10.7.2013. 20:39

    Ne znam jel sam si pokvario seriju s knjigom il knjigu s serijom.

    Da sam znao da ce je tolko dobro ekranizirat(ne moguce je prenjet knjigu kakava je na TV, a da nema 20 sezona i multibiliunski budjet) najradje ne bi procitao knjige.Bas svaki dogadjaj, jos od kraja zadnje epizode prve sezone svi su cupnuli u sobi i bili:"Isuse,WTF..!" , a ja nekak ljubomoran...

    Doslovno je bolje pogledat prvo sezonu a poslje procitat samo tu knjigu da se dobije puno dublji uvid u sve.

    Tak da ak niste procitali knjige, nit nemojte jel ak mislite da je red wedding "WTF?!# moment, niste nis vidli..

    Al mene brine 6 knjiga, ne samo dal ce GRMM stic to napisat, vec dal ce uspjet rasplest to klupko da opet ima smisla, a da fanovi ne bace knjigu u vatru, jer na kraju dana, pa nit nema vise nikog za kog bi covjek navijao, makar mislim da znam tko ce bit 3 glave zmaja..Jedna ce bit

    .

     BTW. Netko je rekao da nema glavnih likova, no znam za jednog za kojeg sam skoro 99% ziher da ga GRRM neče smaknut,

    ..

  • #53
    1 0

    postova:203
    franorobert @ 29.8.2013. 2:40
    HBO produkcija, sjajan casting, sjajni romani, sjajna režija. Hodor. 9.75/10 (čisto zbog Red weddinga :D).
  • #54
    3 4

    postova:311
    auran @ 20.9.2013. 10:27

         Nakon odgledanih prvih dviju epizoda serije Igra prijestolja, moram priznati da mi se sviđa u kojoj su mjeri njeni tvorci uspjeli dočarati atmosferu iz knjiga Georgea R.R. Martina. Od likova, koji se čine kao da su doslovno išetali sa stranica knjiga i oživjeli na televizijskom ekranu, najuvjerljivije su mi dočarani (odnosno najviše odgovaraju likovima kakve sam zamišljao čitajući knjige) Arya i Eddard Stark, zatim Cersei, Tyrion Lannister i Joffrey, te kralj Robert Baratheon, Daenerys, Ser Jorah Mormont, Viserys i Khal Drogo. Naravno, i ostatak glumačke postave sjajno se snašao u portretiranju svojih likova, te ih je pravi užitak gledati oživljene na TV-ekranu.

         Uvodni prizor prve epizode u kojem vidimo Zid (maestralno dočaran, ispao je bolje negoli sam ga sam zamišljao tijekom čitanja knjiga) i potom šumu iza njega nije mogao na bolji način uvući gledatelje u radnju i stvoriti osjećaj tajnovitosti, jeze i opasnosti što prijete Crnoj straži i svih Sedam kraljevina koje taj Zid štiti.

         Moja jedina zamjerka je vezana za uvodnu špicu serije, koje je trebala i mogla biti bolja, i premali font slova zbog kojih su imena glumaca toliko sitna i bojom se potpuno stapaju s pozadinom da ih je gotovo nemoguće pročitati (osim možda dalekozorom).Cool      

  • #55
    2 1

    postova:311
    auran @ 16.10.2013. 21:01

         Sinoć je završila prva sezona serije Igra prijestolja (prikazana na HRT2) i moram priznati da me oduševila! Od likova, scenografije, kostimografije i scenarija, do atmosfere i dinamike same radnje, serija i tim koji ju je stvorio zaslužuju svaku pohvalu za trud i umijeće kojim su radnju iz knjiga prenijeli na ekran. Izdvojio bih kraj u kojem na zgarištu pogrebne lomače khala Droga ser Jorah nalazi nagu i neopečenu Daenerys Targaryen s dva izlegnuta zmaja. Predobar kraj i najava iduće sezone. Jedva čekam nastavak sage.Smije se

         P.S. Sean Bean koji je utjelovio Eddarda Starka jednostavno nema sreće, svi njegovi likovi koje je glumio u fantasy franšizama završe mrtvi bilo u prvom filmu (Gospodar prstenova: Prstenova družina) ili seriji (Igra prijestolja 1. sezona). Legenda. A bio je baš pravi Eddard Stark kao u knjizi. RIP pošteni kneže sa sjevera.

  • #56
    1 1

    postova:2
    toni balaj @ 11.1.2014. 20:06

    zna li ko kad ce se poceti emitovat druga sezona ove serije?

  • #57
    0 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 11.1.2014. 20:12

    ni ti nemožeš dočekati?neznam ,ali prošla je počinjala 30.03.!vjerovatno će tako i ova nova sezona

  • #58
    1 1

    postova:2
    toni balaj @ 11.1.2014. 21:01

    sutra izlazi trailer za 4 sezonu,a ona pocinje 8 aprila,a da mi je znati kad ce druga poceti na hrt-u

     
  • #59
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 11.1.2014. 21:18

    vjerovatno na jesen

  • #60
    1 0

    postova:7
    ivan0000 @ 14.4.2014. 11:21

    poslije ove druge epizode moj zakljucak je : "Izbjegavaj game of thrones vjencanja!!" Smije se 

1 2 3 4 5 6 7
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala