Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vitez Tame

1 2 3 4
  • #31
    1 5

    postova:2
    grinch @ 7.1.2015. 15:54

    A što ćeš, ljudi vole nolana i njegova batmana i to je u redu,ja ih ne volim.Prva dva su savršenstvo,treći srednja žalost,četvrti katastrofa,a svi poslije neki drugi đir koji meni ne paše.

  • #32
    1 6

    postova:15
    john white riot staff @ 21.2.2015. 21:32

    Batman returns, Batman forever i Batman i Robin, Batman (1989), tu se osjeti pravi ugođaj Batmana, scene, kostimi, Gotham, Joker izgleda puno realnije nego ko u ovom filmu, ovdje izgleda neuredno i prejadno. Kad gledam ovaj film nemam osjecaj kao da gledam Batmana, nema nikakve posebnosti.

  • #33
    4 0

    postova:599
    lordadamko @ 22.2.2015. 0:12

    john white riot staff @ 21.2.2015. 21:32

    Joker izgleda puno realnije nego ko u ovom filmu, ovdje izgleda neuredno i prejadno

    da, prakticki dobijes dojam ko da je lud ili tak nest...

  • #34
    6 9

    postova:4
    vega90 @ 28.2.2015. 4:46

    Odmah da kažem, ovdje se radi o vjerovatno najprecjenjenijem filmu svih vremena.Pogledao sam ga čak nekoliko puta,i svaki put se ne mogu načudit hvalospjevima koje film dobiva.Dapače, sa svakim gledanjem mi se sve manje sviđa.Najviše se pak govori o Heathu Ledgeru i i njegovoj interpretaciji Jokera.Sa svih strana slušam kako je čudesno i sjajno odigrao tu ulogu, štoviše, kako je to jedna od najboljih glumačkih izvedbi ikad.Ni sa tim djelom se ne slažem.Moram priznati, Joker jeste najzanimljiviji dio filma, ali mislim da je to iz razloga što su ostali likovi jednostavno dosadni, pa čak i glavni junak, Batman.Jedan od glavnih problema je što film želi biti "realističan".Koliko mjesta za realizam ima u filmu u kojem čovjek obučen u šišmiša luta po gradu i prebija kriminalce.Batman je junak iz stripa i to, čini se, ovaj film zaboravlja.Uzet ću za primjer Burtonovog Batmana iz '89.I taj je film imao nekakav mračni ton,ali ipak je bio svjestan da se radi o filmu baziranom na stripu, i tako se i ponašao.Mislim da je Tim Burton držao sjajnu ravnotežu između mračnog akcijskog trilera i otkačene adaptacije stripa.To je ta ravnoteža koju Nolan ili nije znao, ili nije želio pronaći.Kada gledam Viteza Tame imam osjećaj kao da gledam epizodu neke kriminalističke serije u kojoj ljudi hodaju u kostimima.To dovodi do toga da Batman u nekim scenama djeluje potpuno deplacirano.Film također ima nekoliko rupa i nelogičnosti, ali u to sada neću ulaziti.Kao što rekoh, ono što me čudi su uveliko pozitivne kritike koje film ima, kako kod kritičara, tako i kod publike.Ne želim reći da je film loš, ali daleko je od remek djela kakvim ga se predstavlja.Npr. na IMDB-u film se trenutno nalazi na 4. mjestu sa ocjenom 9, a to svakako ne zaslužuje.Uostalom mislim da je i Christopher Nolan precjenjen redatelj, ali to je sada neka druga tema.Zanimljivo je inače da Heath Ledger ovaj film nikada nije pogledao budući da je umro 6 mjeseci prije premijere, i da iskreno kažem, iako zvuči pomalo ružno, mislim da film nije mogao imati bolju promociju.

  • #35
    3 1

    postova:66
    mightywez @ 28.2.2015. 7:03
    Film je odlican, a s obzirom na temu i likove, bolji jednostavno nemoze bit. Uostalom mora bit drugaciji od prijasnjih nastavaka a to je i uspio.
  • #36
    2 4

    postova:277
    marlonbrando @ 8.4.2016. 19:17

    Odgledam ga minimalno jedanput mjesečno, da mi se psiha vrati u normalu. Joker i njegov kaos unose mir u moju kaotičnu rutinu života...

    Citiram Jokera:

    ''No, no... You, you complete ME.''

  • #37
    3 0

    postova:54
    meanmotherfucke @ 18.9.2016. 17:10

    Danas na Novoj Tv. Why so serious?

  • #38
    0 4

    postova:392
    samuraj @ 28.3.2017. 14:28

    Iako je Nolan režiser koji ipak ide na sigurno i radi filmove za široke mase, moramu se priznati da je takve filmove podigao na višu razinu. Osobno nisam ljubitelj ovakvih filmova, niti sam od Nolana uopće puno toga i gledao, ali zbog dobrih kritika pogledao sam prva dva djela triologije i vrlo sam zadovoljan s tim da mi je prvi dio čak i bolji jer ima manje akcije i efekata. Neki su napisali da je triologija dosta precjenjena, ako se to odnosi na ocjene na IMDb - u onda se slažem da malo je, ali nije samo IMDb jedini pokazatelj cijenjenosti filmova. Bilo bi zanimljivo vidjet kako bi publika na ovu triologiju, a i druga Nolanova djela gledala za jedno 30 - ak godina.

  • #39
    3 4

    postova:11
    filmskarola @ 28.3.2017. 21:49
    Pokušao opet odgledati jer prvi put sam imao okus 2/10 zabave gledajuci,bio mi je predosadan i predugačak,nebitan,gori od robocopa3(kojemu bih dao 4/10 npr).Sad pokušaj završio potvrdom da nije za mene jednostavno batman,bezvezan lik bezveznog glasa,joker je pretjerano jaci i od crne rupe,nema seksipila i duše film,predugačak sigurno sat vremena,itd.Možda kad bih bio šišmiš koji želi biti čovjek doživio viteza tame.1,5/10 jer je Nolan odličan reziser,ali ovaj film mi nije legao(kao ni punica).
  • #40
    1 0

    postova:603
    robertini @ 7.4.2017. 21:07

    UVOD FILMA MI JE
    G E N I J A L A N !

    Joker provodi ono što Englezići zovu Piratskom igrom, smicalicama uspjeva da mu se ortaci međusobno pobiju kako bi on na kraju pobrao sav plijen....Ledger razvalio i obogatio ulogu svojom interpretacijom 

  • #41
    3 5

    postova:108
    lukas abramović @ 11.7.2017. 16:41

    I skoro deset godina nakon izlaska filma, nikad mi nije mrsko pogledati ga jos jednom...Vec sam i prestao brojati koliko sam ga puta gledao. Definitvno je rijec o najboljem,ne jednom od najboljih, nego najboljem superherojskom filmu IKAD...I proci ce desetljeca dok netko uspije srusiti tu visoku letvicu koju je Nolan postavio.

  • #42
    2 7

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 19.8.2017. 11:08

    Jako jako precenjen film . Koliko god volio Christian Bale moram priznati da je jedan od slabijih Batmana . Heath Ledger je bio dobar . Nazalost je preminuo al to ne znaci da je postao najbolji Joker ikada. Aaron Eckhart je bio dobar Harvey Dent . Sve na sve da ne pisem dalje ovo je film (barem meni ) koji je za jednom pogledati jer sta vise i vise gledate to sve postaje gori i gori .. 


  • #43
    6 5

    postova:37
    eerceg2002 @ 5.10.2017. 18:06

    Ne znam koliko sam puta gledao ovaj film. Slobodna procjena između 50-75 puta. Film po kojem se svi superherojski filmovi mjere prije i poslije njega. Njegova najjača snaga leži u tome što nije superherojski film, nego snažna kriminalistička drama. Dva čovjeka, toliko različita, a opet toliko slična bore se za dušu jednog grada. Od svih sjajnih glumaca, naravno da se ističe Heath Ledger. Jedna od najbojlih glumačkih izveda ikada. Najstrašnija stvar kod Jokera je to da sve što govori ima smisla te svi mi imamo Jokera negdje duboko u sebi.

  • #44
    2 1

    postova:20
    rolotomassi @ 15.11.2017. 7:42
    Svaka čast majstore, ovo je prvi i jedini pravi komentar. Ovo je komentar covjeka koji misli svojom glavom.
  • #45
    2 3

    postova:542
    leon123 @ 19.11.2017. 14:05
    Moj peti naj film .Obozavam batmana.Heath Ledger je maestralno odglumio jokera kao i Aaron Eckhart Two Facea 10/10
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala