Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Avatar

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.9.2010. 20:35
    avatar mi nije nesto ..svaka cast na efektima i nista vise ..moja ocijena je 4 ....neznam mozda sam previse ocekival ali nist posebno nije mi ni u top 100 moje ljestvice...mada sam ljubitelj sf-a!!
  • #17
    1 0

    postova:311
    auran @ 27.9.2010. 20:57
    Čuj, ni meni se nekoć nisu sviđali neki filmovi koji su mi danas super i to iz jednostavnog razloga što kada sam ih prvi put bio gledao bijah premlad da ih razumijem. Tako ćeš možda i ti jednoga dana kada se umoriš gledati samo jednu vrstu filmova koja te sada oduševljava, bili to akcijski blockbusteri, horori i sl., ili ti se promijeni ukus, početi tragati za onima koji će te ispunjati na drukčiji način. Nekoć sam bio lud za akcijskim filmovima s mnogo pucačine, dok danas filmove gledam ciljano, nastojeći birati one koji nose određenu poruku i prisiljavaju te da misliš dok ih gledaš. Nitko ne kaže da ti se "Avatar" ili bilo koji drugi razvikani film mora svidjeti. Svi se mi međusobno razlikujemo, kako po svojim fizičkim karakteristikama i predispozicijama, tako i prema afinitetima prema koječemu. Ono što se sviđa meni ne mora se sviđati tebi ili kome drugome, kao što se nešto što se sviđa tebi ne mora sviđati meni. Sve je to stvar svakog pojedinca i njegove slobodne volje i ništa više. : ) 
  • #18
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.9.2010. 21:47

    gledam ja sve vrste filmova i crtica samo sto nekom zanru dajem vecu prednostSmile...

    ja sam rekel da meni avatar prolazi samo radi efekata i ja znam da taj film ima neku dublji smisao ali te poruke koje taj film salje su videne vec x puta al u drugim scenarijima.... ali i  film nemora osvojiti 10 oscara i biti na svom glasu da bi bil nesto a zalosno je to da puno ljudi podleze informacijama koje dobivaju od medija i vec samim time im se utisne da je film nesto al dobro to je moja tezaSmile.....a i kak bi bilo da svi isto mislimo i da se svima isto svida!!Wink

  • #19
    0 0

    postova:540
    zubak @ 27.9.2010. 22:03

    Nisam gledao film,ima vremena.

    Cuo sam da je fora onaj lik sa siljatim usima.

  • #20
    0 0

    postova:311
    auran @ 27.9.2010. 22:04
    Sve pet Doom! Svatko od nas bira ono što mu se sviđa i u tome nema dileme! Da svi isto mislimo, radimo i postupamo bilo bi nam vrlo, vrlo dosadno ili ne bismo više bili ljudi, već robotske mašine! To što kažeš da su poruke iz "Avatara" već brdo puta viđene u drugim filmovima stoji, kao i to da film ne mora dobiti Oscara da bismo ga smatrali dobrim! Da se razumijemo, meni je "Avatar" bio veličanstveni film, ali mi nije najdraži, ako te to zanima! Specijalni efekti su mu prva liga, čudo neviđeno, da ima i boljih filmova od njega sigurno da ima, no kao što si i sam primijetio, "Avatar" je unatoč tome poseban, jedinstven, originalan, kako god to hoćeš nazvati i to je sve! Nešto takvo ipak ne viđaš svaki dan i u tome je njegova vrijednost! : )
  • #21
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.9.2010. 22:26
     "Avatar" je unatoč tome poseban, jedinstven, originalan, kako god to hoćeš nazvati i to je sve! Nešto takvo ipak ne viđaš svaki dan i u tome je njegova vrijednost! : )
    Auran
    u potpunosti se slazem sa time!!Wink
  • #22
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.2.2011. 22:10

    Napokon, sam i ja pogledao Avatar.

    Film je odličan, priča je tipa - mašta radi svašta, pa tako i taj potpuno novi svijet.

    Napokon to je pravi film koji pokazuje tko su pravi negativci i kojih se to vanzemaljaca moramo bojati - nas samih naravno. 

    Nema čovjeku većeg neprijatelja od sebe samoga. 

    Samo je čovjek sposoban stvoriti nešto prelijepo kao recimo ovaj film, ali isto tako i istrijebiti čitave rase, životinjske vrste ili u konačnici i planete. 

    Ovakvom remek djelu Jamesa Cameroona nalaziti mane ili zamjerati sitnice u filmu je totalni nonsens. 

    I nisam ga gledao u 3 D tehnici. 

  • #23
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.2.2011. 15:04
    gledao sam film desetak puta...i još ću nekoliko puta...film je prekrasan za ljubitelje SF-a ali i za većinu ljubitelja filmskih bajki, priča je klasična, kauboji i indijanci, high-tech protiv prirode, profit protiv ljudskosti, sudeći po našoj povijesti, takva će nam biti i budućnost...malo patetike opraštam..idem pogledati film
  • #24
    1 0

    postova:161
    ed_hunter @ 16.2.2011. 18:38
    Avatar sam pogledao dva puta. Prvi put sam doživio očito, film je frhunski eye-candy. Radnja je prilično dobro ispričana, možda su likovi malo previše tipični, našlo bi se tu još ponekih elemenata koji bi se mogli ocijeniti kao cliche. Međutim, uzmemo li u obzir koliko je uloženo truda, vremena i novca mislim da ovaj film definitivno nije razočaranje. Drugim gledanjem sam uspio uvidjeti neke stvari koje su mi promakle prvi puta, ali i uočiti zapravo koliko ljudske kreativnosti treba da bi se stvorilo jedno ovakvo bajkovito djelo filmske umjetnosti. Avatar je digao veliki hype pri izlasku i očito bio jako velika meta pa je samim time upao u žrvanj prevelikih (pa i nemogućih) očekivanja. Svejedno, Avatar bih preporučio svakom ljubitelju SF-a željnom ulaska jedan novi svijet koji nudi mnogo, a i daje ogroman potencijal za nove nastavke.
  • #25
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.3.2011. 18:44

    Brzo je Avatar stigao na TV.

    Svakako pogledati. 

  • #26
    0 0

    postova:666
    doom @ 26.3.2011. 0:25
    film sam po sebi meni je osobno banana ali ga treba pogledati jer je fakat zadnji krik tehnologije u njega stavljeno ...radnja kao radnja je jos dobra ali radnja filma kao filma je meni nista moja ocijena kao filmu je 5/10..kao postignucu kaj se tice snimanja i tehnologije 10 /10 mada nisam fan danasnjih efekta!!
  • #27
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 26.3.2011. 4:01
    film kao film me jako razocarao,ocekivao sam neku smislenu pricu.sto se tice tehnike,glasovi,specijalni efekti su odlicni,takvo sto nije jos vidjeno,ali mi fali "ono nesto".
  • #28
    2 1

    postova:4
    dorak @ 28.3.2011. 20:28
    Obožavam ga!!Jedva čekam da dođe Avatar2!!LaughingKiss
  • #29
    2 4

    postova:13
    ene2002 @ 30.3.2011. 22:12
    Naj SF u zadnje vrijeme, neprikosnoven!
  • #30
    3 5

    postova:4
    urkes @ 19.6.2011. 23:11
    Ovo je ubedljivo najbolji film svih vremena! Nikad nisam gledao nesto toliko lepo, mastovito i kvalitetno. Ovo svakako morate pogledati, ulepsace vam narednih 20 godina zivota. ;)
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala