Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Avatar

1 2 3
  • #31
    3 3

    postova:23
    matej123 @ 25.2.2012. 15:06
    Jako dosadan film cak sam zaspao uz njeg a to se ne desava skoro nikad
  • #32
    3 7

    postova:405
    karakteran @ 27.2.2012. 9:50
    razvikano smeće. jedva sam ga izdržao pogledat do kraja.
  • #33
    4 5

    postova:416
    taurus @ 19.2.2013. 21:55

    Ništa posebno,čak ispod prosječan SF rekao bih.Razlog bi bio taj da smo sve teme obrađene u filmu već mnogo puta vidjeli a i veći dio ovog ostvarenja je zapravo CGI fest dakle gotovo pa animirani film.Jeste Avatar donio dosta novina u smislu tehnologije ali to bi bilo revolucionarno prije 20g a danas izgleda generično.Gdje je nestao rad sa maketama,snimanje na lokacijama itd,sada samo zeleni ekran i 50 comp tehničara i kao snimamo film.

  • #34
    2 1

    postova:271
    sebulba @ 20.2.2013. 21:29
    e kad smo već opet na avataru, film po sadržaju priče sasvim prosječan s kopiranom radnjom iz plesa s vukovima i posljednji samuraj, vizualno je dobar iako sad kad kontam toliko je šaren da izgleda koda si natripan kad ga gledaš i još nešto možda bi mi bio film bolji da prije nego što sam ga pogledao nije razvikan u tolikoj mjeri da je proglasen najboljim filmom svih vremena..
  • #35
    2 3

    postova:26
    mihailo valjetić @ 25.6.2013. 21:41

    Veoma romantična, čarobna, a i nevjerojatna priča o dva svijeta - Pandori i Zemlji. Film me je zapanjio i to najvećim dijelom veličinom priče o Pandori i njenoj prošlosti, i povezanoj prirodi i bićima. Jedina primjedba na film je njegovo trajanje. Predugo trajanje koje razvlači priču koja s vremenom postaje dosadna. Sve u svemu, izvrsna priča s puno detalja koju vrijedi pogledati.

  • #36
    1 4

    postova:228
    joker12 @ 3.11.2013. 16:10

    znam da cameron napravi bolje nastavke, ali ovaj film je tako dobar da mu jednostavno ne treba nastavak. 

  • #37
    3 0

    postova:371
    cala @ 3.11.2013. 16:58

    ovaj je film doživio svojih 5 min slave i to je to,ostat će zapamćen kao film koji je pokupio ogromne pare ali nikad neće ostat zapamćen kao film koji je unio nešto posebno u film(osim blještavila i onih silnih neonskih krajolika),film je po meni čisto pretjerivanje(gledao sam ga u kinu u 3D-u i 3D je koma,više mi se sviđa 2D,čini mi se da je Cameron u filmu čak ukrao glas  za onog letećeg stvora od jurassic parka,tj.od velociraptora)

  • #38
    3 1

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 17:12

    O Avataru nemam značajno mišljenje, ali ne može se opovrgnuti da je riječ o važnom djelu filmske umjetnosti. Prvenstveno, tu je neviđena markentiška produkcija i zarada najveća u povijesti kinematografije, fenomen. Drugo, tu je 3D tehnologija koju je upravo Cameron 2009. doveo do visoke razine i široke konzumacije. Gledajući sam film, priču i glumište - prosječno. Ali fascinira umjetnički svijet Pandore i način na koji uranjamo u taj svijet...

  • #39
    8 5

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:07

    Ono što je fascinantno - nečiju ovako bujnu maštu kao što je Pandora i čitav film Avatar prenijeti na film, te oživjeti sve te likove, šumu itd....

    Doista impresivno.

    Usput reklamiraju ga na FOX tv-u, bit će kroz par dana na tv-u, pa tko nije stigao može ga tada pogledati.

  • #40
    5 2

    postova:264
    filmofil1983 @ 1.3.2014. 3:56

    -Redatelj James Cameron nakon što je potopio Titanik dvanaest godina poslije je stvorio novo remek-djelo u obliku planete Pandora koji u svom šarenilu izgleda kao raj.Film u koji je uloženo mnogo novca ali  i truda vizualno se nema šta prigovoriti ali i priča koliko god ona klasično izgledala opet pruža jedan poseban doživljaj.

    -Cameron je stvorio film za sve uzraste te pokazao da mašta radi svašta."Avatar" je postigao polovičan uspjeh što se tiče nagrade Oscar.Od šest nominacija osvojio je tri zlatna kipića(scenografija,fotografija i specijalni efekti).Ne propustiti!

  • #41
    5 4

    postova:204
    iwax @ 17.4.2014. 19:49
    Film je dobar.Prica i gluma su OK.Po meni film je zaradio toliko novaca zbog efekata zbog niceg drugog.
  • #42
    5 4

    postova:228
    atlantiday @ 12.5.2014. 20:13

    Puno sam očekivala (prilično razvikan film), pa se proporcionalno očekivanju i razočarala. Ništa spektakularno, za moj ukus to je osrednji uradak, ne mogu čak ni reći da sam nešto uživala u filmu.

  • #43
    4 7

    postova:21
    sir333 @ 30.11.2014. 20:28

    pis of šit

  • #44
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 12.2.2016. 13:51

    gledam ponovno avatara jer je netko "dignuo" narednika jamesa,pa je eto bivsa zena pobijedila jamesa camerona i pokupila oscara te 2010 godine,interesantno je malo procitati komentare na forumu,od "smece ","razocarana","ocekivao sam vise " do "odlican" , "najbolji " i bla tra..
    no osim sto je vizualno stvarno jedan od najatraktivnijih  (na to se dosta clanova fokusira ) za mene je to i jedan od nasubverzivnijih filmova koje sam gledao,na stranu analogija  sa sjevernoamerickim indijancima koja je vise nego ocita,cameron ide i dalje ,znaci pripadnik ljudske vrste se zeli preobraziti,pretvoriti i izbrisati sve tragove ljudskog postojanja, u pripadnika druge vrste ..ja bi tu stavio oznaku nije za mlađe od 18 godina , u stvari negdje cca 30
    i sta reci na kraju osim KAKAV FILM !

  • #45
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 2.10.2017. 14:47
    Predivno napravljen film.Cgi na vrhuncu iako ima rupa u scenariju film me vrlo ugodno iznenadio.Gluma je usput super. 8/10
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala