Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedjeljom u tri...

1 2 ... 4 5 6
  • #76
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 19:20


    Znam da istina boli, ali na tvoju zalost ipak govorimo istim jezikom.

    I da, u Srbiji (odakle sam) se govori i "vrlo" i "veoma". Ja i dalje govorim istim jezikom koji sam u skoli poceo da ucim pre 25 godina, dakle srpskohrvatskim. 


    mali_princ

    Primjera (primera) ima mnogo. (voz) - vlak, (bioskop) . kino, (trotoar) - pločnik, Mi Hrvati nikada nismo niti ćemo govoriti kao Vi. Ovu temu ne želim dalje nastavljati sve je jasno. Isto tako razumijem i ponešto slovenskog i makedonskog ali niti to nisu niti će ikada biti isti jezici kao hrvatski.

  • #77
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 19:22


    crna_guja
    Gujo, dobro te je franz opisao, čija ti stajališta zastupaš ?
  • #78
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 19:26
    Ponovit ću još jednom za sve Vas o ovoj temi:

    UREDNICI u svoje emisije dovode goste sa kojima misle da će ostvariti gledanost, nedavno su kod Ace bili LET 3 i privukli su veliku pozornost a koliko vidim i Fahreta je. Dobro radi taj Aco ???????

    Sve ostalo nema veze sa temom.

    Lijep pozdrav !

  • #79
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 19:31
    Gujo, dobro te je franz opisao, čija ti stajališta zastupaš ?

    gorlock

  • #80
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 19:48
    Ponovit ću još jednom za sve Vas o ovoj temi:

    UREDNICI u svoje emisije dovode goste sa kojima misle da će ostvariti gledanost, nedavno su kod Ace bili LET 3 i privukli su veliku pozornost a koliko vidim i Fahreta je. Dobro radi taj Aco ???????

    Sve ostalo nema veze sa temom.

    Lijep pozdrav !


    gorlock


    Nažalost, moram se složiti s tvojom tvrdnjom.

    Siguran sam da bi kratko istraživanje u kojem bi se na dva programa u istom terminu paralelno prikazivalo gostovanje Fahrete Jahić i Ivana Đikića pokazalo poražavajuće rezultate gledanosti u korist prvospomenute.

    Prosječnom je hrvatskom gledatelju, Homo domesticus vulgaris, zanimljivija Lepa Brena od bilo kojeg znanstvenika genija koji probija granice biologije, fizike ili kemije!

    Naravno, kad imaš 6 do 7 posto visokoobrazovanih stanovnika, ako želiš gledanost pozivaš Lepu Brenu, Let 3 i Vlatku Pokos... 

    A ako si još k tome i "anacionalan", Lepa Brena je savršen izbor! 

  • #81
    0 0

    postova:114
    skype @ 15.2.2009. 22:24
    Dakle ,  Lepi Aca je veći Srbin od  Lepe Brene, pa tako sam i ja mislio, ali  sam htio čuti vaše mišljenje. A tko je LEPŠI  po vama Aco ili Brena?
  • #82
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.2.2009. 22:27
    Mislim da je, nakon izvrsnih rezultata koje je polučila, ova tema zrela za mirovinu.
1 2 ... 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala