Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedjeljom u tri...

1 2 3 4 5 6
  • #46
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 15:25

    Ah ah ! Ajmo se nas dvoje prebaciti na temu Valentinovo! Ah ah!

     


    crna_guja


    .. ups ne hvala!

    .. imaš ti svog bruta, a koliko vidim mogao bi i gorlock biti ljubomoran, a o velikom crvenom oku iz gospodara prstenova da i ne govorim (flash gordon)!

    .. pa da me još oni svi love zbog tebe!!

    .. a ja nisam zaljubljen u tebe schlange! sorry! nemoj plakati!

    franz

  • #47
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 15:31

    E pa ja Vas sad napuštam uz pjesmu, ostanite samo i dalje pri svojim uvjerenjima......... 

  • #48
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 15:32


    .. ups ne hvala!

    .. imaš ti svog bruta, a koliko vidim mogao bi i gorlock biti ljubomoran, a o velikom crvenom oku iz gospodara prstenova da i ne govorim (flash gordon)!

    .. pa da me još oni svi love zbog tebe!!

    .. a ja nisam zaljubljen u tebe schlange! sorry! nemoj plakati!

    franz


    franz


    Ah tulipane moj, kako brzo mijenjaš mišljenje! Podsjećaš me na svog ljubljenog Sanadera -kako vjetrić puše!Sad me voliš, sad me ne voliš!

    Ali nije važno! Žene u mojim godinama lako sebi nađu #%$&?* !! 

  • #49
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 15:39

    .. nisam ja nikakovo mišljenje promjenio, to što ti pokažem mali prst a ti se pokidaž kao hijena to je smiješno!

    .. nego samo ti sebe utješi, za ono lako pronađeš! a uvijek postoje galebi!! Laughing za schalnge ili brut buzdovan koji bi ti rado uparkirao neš u kako vi zborite celofan!!

    franz

  • #50
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 15:47

    .. nisam ja nikakovo mišljenje promjenio, to što ti pokažem mali prst a ti se pokidaž kao hijena to je smiješno!

    .. nego samo ti sebe utješi, za ono lako pronađeš! a uvijek postoje galebi!! Laughing za schalnge ili brut buzdovan koji bi ti rado uparkirao neš u kako vi zborite celofan!!

    franz


    franz


    Je li ti samo prst mali ili ....

     

  • #51
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 15:51


    Je li ti samo prst mali ili ....

     


    crna_guja


    .. već si pecala gorlocka na tu foru, ali možeš i meni dogovoriti mjerenje kod dr. buzdovana (brut)!!

    . p.s. imam ja i duži prst i to onaj najduži, a to je srednji! ako ti se taj sviđa!

    franz

  • #52
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 16:14


    .. već si pecala gorlocka na tu foru, ali možeš i meni dogovoriti mjerenje kod dr. buzdovana (brut)!!

    . p.s. imam ja i duži prst i to onaj najduži, a to je srednji! ako ti se taj sviđa!

    franz


    franz

    Ok, budući da vas je već dvojica pacijanata, predložit ću mu da ipak kupi mikroskop! Sad bi mu se već moglo i isplatiti!Tongue out
  • #53
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 16:17

    Gorlock, tebi i tvojima (vidim iz prijašnjih postova da si ljubitelj hdza) znamo da ne fali ništa Laughing...
    A ni sdpovcima ne fali ništa.. Pitanje je što fali nama ostalima koji ne vidimo alternativu na našoj političkoj sceni.
    gordan



    ... koliko znam ovdje se javno izajsnila samo gujica (schlange) da je Hspovka, ali imala je tada temperaturu od + 41  i bila je u stanju bunila, pa joj nećemo zamjerit,ali inaće je crveni karanfil kao i ti flash gordone!

    . a o tvojoj vidovitosti nećemo raspravljati dalje!

    von franz

  • #54
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 16:20

    Ok, budući da vas je već dvojica pacijanata, predložit ću mu da ipak kupi mikroskop! Sad bi mu se već moglo i isplatiti!Tongue out
    crna_guja



    .. pa jedino ako ima dioptriju na očima zvana pepeljarke, onda bi mu trebao mikroskop da svojim okicama vidi Mt.Everest!!

    ..

    franz

  • #55
    0 0

    postova:114
    skype @ 15.2.2009. 16:25

    I što smo zaključili , tko je veći Srbin Lepa Brena ili Lepi Aca?

  • #56
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 15.2.2009. 16:48

    I što smo zaključili , tko je veći Srbin Lepa Brena ili Lepi Aca?


    Skype
    Koliko ja znam, niti je Aleksandar Stankovic Srbin, niti je Lepa Brena Srpkinja! On se izjasnjava da je anacionalan (otac Srbin, majka Hrvatica) a ona je Muslimanka. A kome je to jos uvek bitno? Uostalom, oboje su vlo uspesni u svojim poslovima. Opustite se ljudi. Gledao sam emisiju, bila je odlicna!!!
  • #57
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 17:30
    Koliko ja znam, niti je Aleksandar Stankovic Srbin, niti je Lepa Brena Srpkinja! On se izjasnjava da je anacionalan (otac Srbin, majka Hrvatica) a ona je Muslimanka. A kome je to jos uvek bitno? Uostalom, oboje su vlo uspesni u svojim poslovima. Opustite se ljudi. Gledao sam emisiju, bila je odlicna!!!

    mali_princ

    Hvala na anacionalnim savetima, uvek dobro dođu! Sada mogu da se opustim...

    P.S. Možda je binacionalan!?

  • #58
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.2.2009. 18:04

    Hvala na anacionalnim savetima, uvek dobro dođu! Sada mogu da se opustim...

    P.S. Možda je binacionalan!?


    buzdovan
    Nedavno si napisao da mrziš kad netko koristi tvoj nick kao izvor zajebancije, a ti sad koristiš nečiji jezik kao izvor "sprdnje", što je otprilike u istom rangu. Da, zaboravio sam, to nije srbofobija, to je zapravo tvoj "način iskazivanja ljubavi prema vlastitoj zemlji". Jadno. Ovako nešto bih očekivao od nekih drugih primitivaca, ali ti si očito samo malo obrazovaniji primitivac.
  • #59
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 18:17
    Nedavno si napisao da mrziš kad netko koristi tvoj nick kao izvor zajebancije, a ti sad koristiš nečiji jezik kao izvor "sprdnje", što je otprilike u istom rangu. Da, zaboravio sam, to nije srbofobija, to je zapravo tvoj "način iskazivanja ljubavi prema vlastitoj zemlji". Jadno. Ovako nešto bih očekivao od nekih drugih primitivaca, ali ti si očito samo malo obrazovaniji primitivac.

    gordan


    Jebiga, iskreno sam se poveselio pomislivši da si natprosječno inteligentan, ali sam se očito prevario.

    Korisnik koji se iznenada logira pa u prvom (i jedinom) napisanom postu stane pojašnjavati činjenice na već dobro mi poznati način, zaslužuje upravo sprdnju!

    Ne koristim "nečiji jezik kao izvor sprdnje" već prozirne poruke koje mi se plitko serviraju!

    Pozdrav od "malo obrazovanijeg" primitivca!

    P.S. Već sam to napisao, ako je srbofobija osjećaj gnušanja prema prozirnim jugonostalgičarima i svima koji sustavno i perfidno i dalje podvaljuju nekakvo bratstvo i jedinstvo (pogotovo na ekavici), onda sam ja srbofob!

    P.P.S. Zanimljiva je činjenica kako je netko kome "nacionalnost nije bitna" vrlo dobro upoznat s obiteljskim stablom Ace trice i njegove gošće!? Kako prozirno i jeftino...

  • #60
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 18:23


    Jebiga, iskreno sam se poveselio pomislivši da si natprosječno inteligentan, ali sam se očito prevario.

    Korisnik koji se iznenada logira pa u prvom (i jedinom) napisanom postu stane pojašnjavati činjenice na već dobro mi poznati način, zaslužuje upravo sprdnju!

    Ne koristim "nečiji jezik kao izvor sprdnje" već prozirne poruke koje mi se plitko serviraju!

    Pozdrav od "malo obrazovanijeg" primitivca!

    P.S. Već sam to napisao, ako je srbofobija osjećaj gnušanja prema prozirnim jugonostalgičarima i svima koji sustavno i perfidno i dalje podvaljuju nekakvo bratstvo i jedinstvo (pogotovo na ekavici), onda sam ja srbofob!

    P.P.S. Zanimljiva je činjenica kako je netko kome "nacionalnost nije bitna" vrlo dobro upoznat s obiteljskim stablom Ace trice i njegove gošće!? Kako prozirno i jeftino...


    buzdovan
    Bravo Buzdo ! Potpisujem!
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala