Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedjeljom u tri...

1 2 3 4 5 6
  • #61
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 18:30
    Nedavno si napisao da mrziš kad netko koristi tvoj nick kao izvor zajebancije, a ti sad koristiš nečiji jezik kao izvor "sprdnje", što je otprilike u istom rangu. Da, zaboravio sam, to nije srbofobija, to je zapravo tvoj "način iskazivanja ljubavi prema vlastitoj zemlji". Jadno. Ovako nešto bih očekivao od nekih drugih primitivaca, ali ti si očito samo malo obrazovaniji primitivac.

    gordan

     moram se ovako zlobno nasmijati, jer se slažem u ovome s tobom, isprdavati se na tuđi jezik ili narječje je jadno !

    Što se tiče nickova, ja se nikada nisam koristio drugim nickovima niti ću se ikada koristiti.

    Moram ja tebi gordane sada reći "legendo" !

    I zaključit ću da su neki na ovome portalu vrlo inteliblentavi Laughing  teško da su intelektualni. Smile

  • #62
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.2.2009. 18:32


    Jebiga, iskreno sam se poveselio pomislivši da si natprosječno inteligentan, ali sam se očito prevario.

    Korisnik koji se iznenada logira pa u prvom (i jedinom) napisanom postu stane pojašnjavati činjenice na već dobro mi poznati način, zaslužuje upravo sprdnju!

    Ne koristim "nečiji jezik kao izvor sprdnje" već prozirne poruke koje mi se plitko serviraju!

    Pozdrav od "malo obrazovanijeg" primitivca!

    P.S. Već sam to napisao, ako je srbofobija osjećaj gnušanja prema prozirnim jugonostalgičarima i svima koji sustavno i perfidno i dalje podvaljuju nekakvo bratstvo i jedinstvo (pogotovo na ekavici), onda sam ja srbofob!

    P.P.S. Zanimljiva je činjenica kako je netko kome "nacionalnost nije bitna" vrlo dobro upoznat s obiteljskim stablom Ace trice i njegove gošće!? Kako prozirno i jeftino...


    buzdovan

    Da... vojska anacionalista vreba na internetu... a s posebnom pozornošću prate forum na mojtv.hr... Nakon što razrade obiteljska stabla, kreću u napad. Velika je to zavjera koja uključuje prozirne poruke, najgore od svega je što su te poruke na ekavici...  

    Ako primijetite anacionalista na webu, prebacite odmah mrežni kabel u utičnicu za struju. To će ih ubiti samo tako.

  • #63
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 15.2.2009. 18:33


    Jebiga, iskreno sam se poveselio pomislivši da si natprosječno inteligentan, ali sam se očito prevario.

    Korisnik koji se iznenada logira pa u prvom (i jedinom) napisanom postu stane pojašnjavati činjenice na već dobro mi poznati način, zaslužuje upravo sprdnju!

    Ne koristim "nečiji jezik kao izvor sprdnje" već prozirne poruke koje mi se plitko serviraju!

    Pozdrav od "malo obrazovanijeg" primitivca!

    P.S. Već sam to napisao, ako je srbofobija osjećaj gnušanja prema prozirnim jugonostalgičarima i svima koji sustavno i perfidno i dalje podvaljuju nekakvo bratstvo i jedinstvo (pogotovo na ekavici), onda sam ja srbofob!

    P.P.S. Zanimljiva je činjenica kako je netko kome "nacionalnost nije bitna" vrlo dobro upoznat s obiteljskim stablom Ace trice i njegove gošće!? Kako prozirno i jeftino...


    buzdovan

    Jednom se valjda mora i prvi put ulogovati. Ne znam kako je to i za koga, a i zasto "iznenada". Jel to neka nova svetska zavera? Inace, ne vidim nista lose u tome sto je neko jugonostalgicar. To sam, sto se i vidi iz mog komentara i nisam imao nameru to ni da prikrijem. Podatke o Breni i Aleksandru znam jer sam novinar i jer me rad i jednog i drugog vrlo interesuje. Zao mi je tebe i tebi slicnih ksenofobika, ili da budem precizniji srbofobika, vi se svako jutro budite sa "samima sobom", a tako zapoceti dan...

    Btw, mislim da tebi ipak najvise smeta cinjenica da govorimo istim jezikom, samo ga drugacije zovemo. 

  • #64
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 18:40

    Jednom se valjda mora i prvi put ulogovati. Ne znam kako je to i za koga, a i zasto "iznenada". Jel to neka nova svetska zavera? Inace, ne vidim nista lose u tome sto je neko jugonostalgicar. To sam, sto se i vidi iz mog komentara i nisam imao nameru to ni da prikrijem. Podatke o Breni i Aleksandru znam jer sam novinar i jer me rad i jednog i drugog vrlo interesuje. Zao mi je tebe i tebi slicnih ksenofobika, ili da budem precizniji srbofobika, vi se svako jutro budite sa "samima sobom", a tako zapoceti dan...

    Btw, mislim da tebi ipak najvise smeta cinjenica da govorimo istim jezikom, samo ga drugacije zovemo. 


    mali_princ

    Ne moraš me žaliti, bivši druže s izrazitim naglaskom na ovo bivši!

    A što se jezika tiče, vjeruj mi, nije bio, nije, a neće nikada niti biti (ili da bude) isti! Kao ni sklopovi u glavama, hvala Bogu!

    Nego, pojasni te svoje imbecilne ksenofobično-srbofobične jugonostalgičarske teorije svim hrvatskim stradalnicima u ratu koji su započeli upravo mozgovi poput tvog! Anacionalni... Mo'š mislit!

    Lijepi pozdrav!

    (Lepi pozdrav! o.a.) 



     

  • #65
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 18:43

     moram se ovako zlobno nasmijati, jer se slažem u ovome s tobom, isprdavati se na tuđi jezik ili narječje je jadno !

    Što se tiče nickova, ja se nikada nisam koristio drugim nickovima niti ću se ikada koristiti.

    Moram ja tebi gordane sada reći "legendo" !

    I zaključit ću da su neki na ovome portalu vrlo inteliblentavi Laughing  teško da su intelektualni. Smile


    gorlock

    Dragi Gorloče, taman se ponadam da si teškim radom i čitanjem naših postova navukao IQ negdje oko 83-84, kad ono...tuga i nevolja!

    Daj pročitaj i 50 puta ako treba da shvatiš pa se onda javi! Ovako se sramotiš bez veze!jaaaaadan!

  • #66
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 18:43

     ludilo, ajmo još dajte da se smijem...... čak sam zapostavio seriju upravo na tv-u, lud, zbunjen, normalan........

    Ja to gledam ponekad, a i ova tema je takova........

    UREDNICI u svoje emisije dovode goste sa kojima misle da će ostvariti gledanost, nedavno su kod Ace bili LET 3 i privukli su veliku pozornost a koliko vidim i Fahreta je. Dobro radi taj Aco ???????

    Ja sam se jedino upustio u "fajt" sa gordanom zbog usporedbe neusporedivog !

    A ovo što Vi sada činite je "početak kraja" al o ovom ne glumi Arnie. 

    Ajmo mi na neki film pametnije je u svakom slučaju.

  • #67
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 18:44

    Da... vojska anacionalista vreba na internetu... a s posebnom pozornošću prate forum na mojtv.hr... Nakon što razrade obiteljska stabla, kreću u napad. Velika je to zavjera koja uključuje prozirne poruke, najgore od svega je što su te poruke na ekavici...  

    Ako primijetite anacionalista na webu, prebacite odmah mrežni kabel u utičnicu za struju. To će ih ubiti samo tako.


    gordan


    Vrlo priglup i beskrajno plitak komentar!

    Život čine male stvari, a zlo i patnju mali obični ljudi.

    Nisu potrebne teorije zavjere, dovoljno je sustavno djelovanje sitnih duša, negativna kritična masa se stvori brzo i neočekivano...

  • #68
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 18:46

    Dragi Gorloče, taman se ponadam da si teškim radom i čitanjem naših postova navukao IQ negdje oko 83-84, kad ono...tuga i nevolja!

    Daj pročitaj i 50 puta ako treba da shvatiš pa se onda javi! Ovako se sramotiš bez veze!jaaaaadan!


    crna_guja
    Baš sam se pitao tko je novi korisnik IQ 80 ? Možeš li mi možda ti reći ? Vidim već ste se sprijateljili !
  • #69
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 18:56

    Jednom se valjda mora i prvi put ulogovati. Ne znam kako je to i za koga, a i zasto "iznenada". Jel to neka nova svetska zavera? Inace, ne vidim nista lose u tome sto je neko jugonostalgicar. To sam, sto se i vidi iz mog komentara i nisam imao nameru to ni da prikrijem. Podatke o Breni i Aleksandru znam jer sam novinar i jer me rad i jednog i drugog vrlo interesuje. Zao mi je tebe i tebi slicnih ksenofobika, ili da budem precizniji srbofobika, vi se svako jutro budite sa "samima sobom", a tako zapoceti dan...

    Btw, mislim da tebi ipak najvise smeta cinjenica da govorimo istim jezikom, samo ga drugacije zovemo. 


    mali_princ

    "Jednom odletet će ptice".... a jednom valjda mora i neki "Srbin" "da se uloguje" i to točno na temi o malome Aci i ružnoj Breni i to zato da zakuhava na portalu (što je čest slučaj u redakcijama portala, pa i kod vas) i da "provokuje" domoljube služeći se jadnom imitacijom srpskog jezika. Naime, Srbi ne govore "vrlo"nego "veoma", ali to treba znati mali prinče od Smedereva!


     

  • #70
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 15.2.2009. 18:57
     
     
    Baš sam se pitao tko je novi korisnik IQ 80 ? Možeš li mi možda ti reći ? Vidim već ste se sprijateljili !
    gorlock

    A sta je to IQ ? Ja mislim da mi je 17Laughing
  • #71
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 19:01
    Baš sam se pitao tko je novi korisnik IQ 80 ? Možeš li mi možda ti reći ? Vidim već ste se sprijateljili !
    gorlock

    Ljubomoran si a?
  • #72
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 19:05

    A sta je to IQ ? Ja mislim da mi je 17Laughing
    mali_princ

    Sad ću biti drzak pa ću reći "tebi" umjesto Vama da ne bude zabune se nisam niti obratio. Sad kad si se već upleo, moram ti odgovoriti: mi nikada nismo govorili istim jezikom. Razlike su očigledne.
  • #73
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 19:05

    Da... vojska anacionalista vreba na internetu... a s posebnom pozornošću prate forum na mojtv.hr... Nakon što razrade obiteljska stabla, kreću u napad. Velika je to zavjera koja uključuje prozirne poruke, najgore od svega je što su te poruke na ekavici...  

    Ako primijetite anacionalista na webu, prebacite odmah mrežni kabel u utičnicu za struju. To će ih ubiti samo tako.


    gordan

    Hm... ne znam za anacionaliste, ali ima analcionalista očito ima... i previše...
  • #74
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 15.2.2009. 19:14

    Sad ću biti drzak pa ću reći "tebi" umjesto Vama da ne bude zabune se nisam niti obratio. Sad kad si se već upleo, moram ti odgovoriti: mi nikada nismo govorili istim jezikom. Razlike su očigledne.
    gorlock


    Znam da istina boli, ali na tvoju zalost ipak govorimo istim jezikom.

    I da, u Srbiji (odakle sam) se govori i "vrlo" i "veoma". Ja i dalje govorim istim jezikom koji sam u skoli poceo da ucim pre 25 godina, dakle srpskohrvatskim. 

  • #75
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 19:17


    Znam da istina boli, ali na tvoju zalost ipak govorimo istim jezikom.

    I da, u Srbiji (odakle sam) se govori i "vrlo" i "veoma". Ja i dalje govorim istim jezikom koji sam u skoli poceo da ucim pre 25 godina, dakle srpskohrvatskim. 


    mali_princ

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala