Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Očajna Žanamari erotikom pokušava spasiti karijeru
Iako talentirana, Žana je prokockala sve prilike pa se okrenula tipičnom buđenju muške strasti

Očajna Žanamari erotikom pokušava spasiti karijeru

1
  • #1
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 20.4.2009. 17:09
    mislim da je članak promašen iz jednostavnog razloga ,ta žena nikad nije imala pjevačku karijeru već samo pokušaj njenog stvaranja.
  • #2
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 21.4.2009. 16:10

    Cura je mogla imati puno bolju karijeru da je nastavila pjevati pjesme one vrste sa kojima je osvojila "Hrvatskog idola".

    Ali, rano je skrenula u balkanske primitivizme i to joj se je osvetilo. 

  • #3
    0 0

    postova:26
    lund @ 11.4.2010. 9:47
    Ja ne shvacam tu zensku, ona kaze da slusa metal i rock u slobodno vrijeme, a snimi spot ko najveca cajkuša
  • #4
    0 0

    postova:2
    zanamarilalic @ 11.4.2010. 12:03
    fascinirama me kako smo svi u ovoj državi tako jebeno čedni, da smatramo i crnog leptira na leđima provokativnim. jeste pogledali koji spot pa čak i rock prije dvadeset godina??!...whitesnake naprimjer ima provokativnije spotove od ovog...jeli itko vidio zadnji spot od Dade Topića? Od modernijih pop-rokerica izdvajam pink...koja ne da se skida u spotovima nego doslovno lize medjunozje plasticnih lutki na koncertima. Mislim da biste si vi svi lagano mogli izvaditi metlu iz dupeta...amputirati taj vječni JAL...počistiti ispred svog praga...malo se zabaviti u zivotu...mozda si kupiti dildo... ako vec nemate oči da vidite u nekom što ta osoba zaista je onda ju jednostavno pustiti na miru. ovaj članak je jadan i očito da ga je pisao netko tko ima nesto osobno protiv zanamari. i da cura pjeva rock. to zna svak tko je ikad bio na njenom koncertu s bandom.
  • #5
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 11.4.2010. 12:55
    fascinirama me kako smo svi u ovoj državi tako jebeno čedni, da smatramo i crnog leptira na leđima provokativnim. jeste pogledali koji spot pa čak i rock prije dvadeset godina??!...whitesnake naprimjer ima provokativnije spotove od ovog...jeli itko vidio zadnji spot od Dade Topića? Od modernijih pop-rokerica izdvajam pink...koja ne da se skida u spotovima nego doslovno lize medjunozje plasticnih lutki na koncertima. Mislim da biste si vi svi lagano mogli izvaditi metlu iz dupeta...amputirati taj vječni JAL...počistiti ispred svog praga...malo se zabaviti u zivotu...mozda si kupiti dildo... ako vec nemate oči da vidite u nekom što ta osoba zaista je onda ju jednostavno pustiti na miru. ovaj članak je jadan i očito da ga je pisao netko tko ima nesto osobno protiv zanamari. i da cura pjeva rock. to zna svak tko je ikad bio na njenom koncertu s bandom.
    zanamarilalic

    khm khm tajac posli ovog komentara nema se sto vise reci (i da imam nemogu od straha da me ovaj "ne opere")Innocent
  • #6
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 11.4.2010. 16:47
    fascinirama me kako smo svi u ovoj državi tako jebeno čedni, da smatramo i crnog leptira na leđima provokativnim. jeste pogledali koji spot pa čak i rock prije dvadeset godina??!...whitesnake naprimjer ima provokativnije spotove od ovog...jeli itko vidio zadnji spot od Dade Topića? Od modernijih pop-rokerica izdvajam pink...koja ne da se skida u spotovima nego doslovno lize medjunozje plasticnih lutki na koncertima. Mislim da biste si vi svi lagano mogli izvaditi metlu iz dupeta...amputirati taj vječni JAL...počistiti ispred svog praga...malo se zabaviti u zivotu...mozda si kupiti dildo... ako vec nemate oči da vidite u nekom što ta osoba zaista je onda ju jednostavno pustiti na miru. ovaj članak je jadan i očito da ga je pisao netko tko ima nesto osobno protiv zanamari. i da cura pjeva rock. to zna svak tko je ikad bio na njenom koncertu s bandom.
    zanamarilalic

    Auuu, kaj smo danas osjetljivi... ja nemam pojma tko je ta ženska, tak da me nije niti briga, ali nju i npr. Pink uspoređivati, van je svake pameti! Ipak iza stasa MORA postojati i glas.
  • #7
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 11.4.2010. 18:00
    ako smijem pitat tko je ta gospodična? još jedna pjevačica? ono ko saša lozar i slični? ne slušam našu glazbu već jedno 20-ak godina pa mi je umjetnica nepoznata...
  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 11.4.2010. 19:27
    ako smijem pitat tko je ta gospodična? još jedna pjevačica? ono ko saša lozar i slični? ne slušam našu glazbu već jedno 20-ak godina pa mi je umjetnica nepoznata...
    karakteran

    umjetnica...kakve veze ima umjetnost s njom Wink
  • #9
    0 0

    postova:2
    zanamarilalic @ 12.4.2010. 1:34

    Auuu, kaj smo danas osjetljivi... ja nemam pojma tko je ta ženska, tak da me nije niti briga, ali nju i npr. Pink uspoređivati, van je svake pameti! Ipak iza stasa MORA postojati i glas.
    sever69

    kako znaš kako žena pjeva ako ne znaš TKO je? zanimljivo :)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala