Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Američki varalice

1 2
  • #16
    1 0

    postova:8
    hope1404 @ 11.6.2015. 15:44
    Za pogledati film al nista narocito 6/10
  • #17
    0 0

    postova:348
    masina @ 21.2.2020. 21:06
    Film je ok. A Christian je meni super kul glumac. Jedan od najboljih ove “mladje” generacije glumaca. Najviše volim što se u svaki film unosi potpuno i priprema karakterno i fizički ali maximalno. Recimo ovdje je nabacio najmanje 20 kg i pustio stomak, svaka čast. A za “the machinist” na primjer je opet u totalnu krajnost išao sa mršavljenjem. A lika je odglumio maximalno, kao i uvjek. Sa onim ispalim rebrima i upalim očima kad bi ga kojim slučajem vidio na ulici, ma junky original. No dosta o njemu i drugim filmovima, kao što rekoh film je ok, glumačka postava odlična, i baš zbog postave te film je mogao bolje, ali nećemo cjepidlačiti jel...Uz veliku kesu čipsa i flašu piva ili wiskija, vrlo dobro gledljivo.
  • #18
    2 0

    postova:52
    argus @ 19.3.2023. 23:40
    Zanimljiv film koji gledatelje vodi u sedamdesete godine. Neobični odnosi među likovima, odlična gluma... Izgleda kao fikcija iako se navodno temelji na istinitim događajima. Radnja prilično zapetljana pa nije dobro za vrijeme filma tražiti nešto po frižideru da se ne izgubi nit 😉. Odlična glazba... Ocjena 8 od 10
  • #19
    0 0

    postova:1093
    yuma @ 19.5.2024. 23:33

    Prilično dobar film prvenstveno zahvaljujući glumcima, svi redom su odlični! Jer, bez njih,bio bi to prosječan, vjerojatno i zamoran film. Radnju treba pratiti, glazbu treba slušati, interijere gledati, i kažem, uživati u izvedbama. Preporuke

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala