Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Odmetnici

1
  • #1
    1 1

    postova:603
    robertini @ 22.2.2018. 20:41

    Film koji krene frenetično, skoro odl school akcijom, a onda se priča negdje zagubi u sprdanju sa američkom vojskom. Simmons jako dominira filmom (čuveni Shillinger iz Oza), pojavljuje se i Spud iz Trainspottinga. U sceni u lokalu Korzo čuju se Thompsonove Čavoglave. Prekrasne slike iz Gorskog Kotara (posebno na jezeru) mame pogled.

    Glumci su tek prosječni, kamenita lica, a od ekipe marinaca do izražaja uglavnom dolazi karizmatični lider koji podsjeća na Stathama. Glavna glumica prilično nezanimljiva, skoro aseksualna. Film su inače prilično srezali u scenama gdje je trebalo ispričati kako je mladi par u rodu sa curom koja je znala gdje je zlato bio okružen nacistima, pa scena strijeljanja seljaka.

    Priča je nafilana akcijom i kao da se po svaku scenu pokušava američke blockbustere pa film izgleda kao rip off Gone in 60 sec i A-teama...Srpska vojska prikazana dakako stereotipno i da rasplet je izrazito naivan gdje novac od teško stečenog zlata marinci tobože humanitarno predaju glavnoj junakinji...Neodlučan

  • #2
    0 1

    postova:1
    bloodyczech @ 20.4.2022. 21:26

    teško sranje od filma

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala