Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dora 2009. - Polufinale
I to sam odgledao. Hvala Bogu, završilo je. Klapa Intrade osvojila je publiku u prvoj večeri, no je li to pjesma za Euroviziju?

Dora 2009. - Polufinale prvo

1
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 28.2.2009. 3:42
    SmileSmileSmile Sve pohvale autoru teksta. Nadam se da će ti MOJ TV platiti za teške uvjete na poslu jer odgledati cijelu Doru možeš samo uz pomoć veće doze nečega (recimo Mirogojca, to je prikladno). Očekujemo i sutra veselu satiru iz pera G.N. ma tko to bio. Stay tuned (ne predaj se, neće Dora dugo, a i super je pljuvat po njoj. Svi znamo neće biti dobro i veselimo se unaprijed).
  • #2
    0 0

    postova:2
    dominikst @ 28.2.2009. 8:36
    Mi Hrvati kao Hrvati...uvik gazimo po nećem šta je naše a veličamo tuđe...Godinama želimo bit oni koji nismo pa se tako i pjesmom uvijek pokušavamo priklonit nečem tuđem...neznam zašto patimo od manjka vrijednosti? klapa je ono izvorno, ono naše...iako već godinama nemamo nekog večeg uspjeha na euroviziji to je i zato što još nismo poslali nešto naše...nešto hrvatsko...čitam da je cukrov favorit? pjesma koja nema nikakve veze sa hrvatskom, čak niti u izboru imena...muzika polu-istočnjačka, pomalo podsjeća na lejlu po zavijanju...ma dajte molim vas...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala