Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svjetlo između oceana

1
  • #1
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 29.9.2016. 10:06

    Sinoć ga pogledala u kinu s previše reklama...

    Kratak sadržaj i trailer baš privuku gledatelja, želiš znati kako se ta priča zaplela i rasplela... Film je o.k., gluma i fotografija su fantastični. Nešto filmu ipak fali, a mislim da je to promašena dinamika. SPOILER: U dva sata trajanja filma redatelj je htio potrpati sve; od Tomovog dolaska na kopno, pregovora oko prihvaćanja posla, njegov dulji solo boravak na otoku pa povratak i okolnosti u vezi s tim pa onda opet odlazak na otok i okolnosti u vezi s tim (kad ćete gledati shvatit ćete na što mislim) pa povratak na kopno pa onda opet dulji boravak na otoku i onda vrhunac filma (pronalazak bebe) i onda radnju oko toga i onda drugi vrhunac (kad on sazna istinu oko bebe) pa opet radnja pa treći vrhunac (kad svi saznaju sve) i onda rasplet... Koliko je meni trebalo da ovo napišem, onda je shvatljivo da je potrebna velika vještina da se sva ta radnja i motivi vezani uz nju povežu u smislenu i tečnu cjelinu. Mislim da je u tome redatelj dosta promašio i izgubio karizmu koja je mogla biti stvorena s ovako moćnom pričom. To je na kraju moćna priča ispričana prilično mlako.

    Film je za pogledati, ali ne očekivati previše. Još jedna pohvala može ići na stranu POUČNOSTI; film je poučan i ima dublji smisao. 7,0/10

  • #2
    0 0

    postova:1
    ivana17 @ 14.5.2018. 9:48
    Predivan film.
  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.5.2018. 10:43

    poučan, to stoji, ali bez neke posebne dubine, stvar je jednostavna...ne slušaj ženu...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala