Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 3 4 5 6 7 8
  • #61
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 16:56


    Htio sam ti objasniti, ali sad se pitam zašto, da ako se netko rodi takav da voli osobe istog spola onda njemu nije prihvatljivo da ga gura u osobu drugog spola, i njegove "temeljne vrijednosti" su drugačije nego tvoje.

    To je isto kao da tvrdiš da nije "društveno prihvatljivo" da osoba koja se rodila bez lijeve ruke hoda takva po ulici, i da si izvoli zalijepiti ruku na predviđeno mjesto.

    Homoseksualci NISU birali svoju seksualnu orijentaciju. Takvi su se rodili.

    Budite tolerantni. I pišite o filmu, a za raspravu o homoseksualizmu mogli ste otvoriti novu temu.


    gordan

    Nisam mislio ali moram komentirati, ljudi se ne rađaju kao masovne ubojice, pa tako niti kao homoseksualci oni to postaju, neću više dublje ulaziti u ovu raspravu jer stvarno baš nema nikakve veze sa filmom, niti ću više komentirati.

  • #62
    1 2

    postova:711
    gordan @ 1.2.2009. 17:02
    Bolje da nisi komentirao.
  • #63
    3 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 17:02


    Htio sam ti objasniti, ali sad se pitam zašto, da ako se netko rodi takav da voli osobe istog spola onda njemu nije prihvatljivo da ga gura u osobu drugog spola, i njegove "temeljne vrijednosti" su drugačije nego tvoje.

    To je isto kao da tvrdiš da nije "društveno prihvatljivo" da osoba koja se rodila bez lijeve ruke hoda takva po ulici, i da si izvoli zalijepiti ruku na predviđeno mjesto.

    Homoseksualci NISU birali svoju seksualnu orijentaciju. Takvi su se rodili.

    Budite tolerantni. I pišite o filmu, a za raspravu o homoseksualizmu mogli ste otvoriti novu temu.


    gordan


    Evo, sad ću biti malo vulgarna (kao da mi je prvi put!?Laughing) i ponoviti nešto što je netko davno rekao na jednom portalu, ali tada mi još nije proradio kliker. Dakle taj faca je pitao - nisu li i oni muškarci koji praše svoje žene u analni otvor isto latentni homići?!

    Kad se danas promislim - ima tu neke logike! Surprised

    A isti ti i takvi neće gledati Planinu Brokeback zbog analnih izričaja... čudno, ha?

    Inače o seksualnoj orjentaciji i dezorjentaciji bi se moglo još dosta, ali nije tema, pa ćemo poštediti moderatore! Wink

  • #64
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 17:06


    Evo, sad ću biti malo vulgarna (kao da mi je prvi put!?Laughing) i ponoviti nešto što je netko davno rekao na jednom portalu, ali tada mi još nije proradio kliker. Dakle taj faca je pitao - nisu li i oni muškarci koji praše svoje žene u analni otvor isto latentni homići?!

    Kad se danas promislim - ima tu neke logike! Surprised

    A isti ti i takvi neće gledati Planinu Brokeback zbog analnih izričaja... čudno, ha?

    Inače o seksualnoj orjentaciji i dezorjentaciji bi se moglo još dosta, ali nije tema, pa ćemo poštediti moderatore! Wink


    crna_guja

    Žao mi je ako imaš takvih iskustava, ja nemam.

    Predlažem zaključavanje ove teme jer više stvarno nema veze sa temom filma.

  • #65
    0 0

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 17:07
     Molim komentare o filmu nakon gledanja !
  • #66
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 17:13

    Žao mi je ako imaš takvih iskustava, ja nemam.

    Predlažem zaključavanje ove teme jer više stvarno nema veze sa temom filma.


    gorlock

    Kakvih iskustava, Gorlock?

    Tema je otpočetka plivala između onih koji su ocjenjivali samo tematiku, a ne film i onih koji su film gledali/ željeli pogledati i mogli ga preporučiti/ocijeniti!

    Prema tome - ništa nova, ništa nova!

  • #67
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 1.2.2009. 17:15

    Arnol, draga i Gorloče još draži - zar vas zaista zanima taj film? Nakon opširnih laprdanja o homoseksualizmu, i dalje ne kužim čemu topic, ako vam se film apriori ne sviđa?

    Ostajte mi zdravi i sretni! 

  • #68
    0 0

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 17:16
     Ja lijepo molim sve koji pogledaju   ili su ga već gledali  film da nešto napišu kakav im je .
  • #69
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 2.2.2009. 0:26

    Mene zanima - treba li nam još filmova sličnim ovome, kad se mnogi ni sa ovim jednim ne mogu nositi!

    Pa koji će im ku'a' još?!

    To je kao da imaš jedno dijete koje ne možeš hraniti, ali se pitaš bi li uje'a još koje dijete!!

    Nemoj molim te! I ono jedno ti je jedno previše!

  • #70
    1 0

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 1:29

     Dojma, ama niti jednog o filmu !

  • #71
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.2.2009. 10:01


    Evo, sad ću biti malo vulgarna (kao da mi je prvi put!?Laughing) i ponoviti nešto što je netko davno rekao na jednom portalu, ali tada mi još nije proradio kliker. Dakle taj faca je pitao - nisu li i oni muškarci koji praše svoje žene u analni otvor isto latentni homići?!

    Kad se danas promislim - ima tu neke logike! Surprised

    A isti ti i takvi neće gledati Planinu Brokeback zbog analnih izričaja... čudno, ha?

    Inače o seksualnoj orjentaciji i dezorjentaciji bi se moglo još dosta, ali nije tema, pa ćemo poštediti moderatore! Wink


    crna_guja

    Poštovana,

    molim vas da me citirate precizno i nedvosmisleno! Wink

    Postavio sam pitanje da li su muškarci koji upražnjavaju analni seks sa svojim partnericama latentni homoseksualci, odnosno da li je i to poremećaj seksualnog ponašanja!?

    Budući da je jedan od glavnih prigovora homoseksualcima nedostatak nagona za održanjem vlastite vrste, prakticiranje analnog seksa u heteroseksualnoj zajednici dovodi do jednakog rezultata...

    Lijepi pozdrav!Laughing

  • #72
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 2.2.2009. 11:52

    Poštovana,

    molim vas da me citirate precizno i nedvosmisleno! Wink

    Postavio sam pitanje da li su muškarci koji upražnjavaju analni seks sa svojim partnericama latentni homoseksualci, odnosno da li je i to poremećaj seksualnog ponašanja!?

    Budući da je jedan od glavnih prigovora homoseksualcima nedostatak nagona za održanjem vlastite vrste, prakticiranje analnog seksa u heteroseksualnoj zajednici dovodi do jednakog rezultata...

    Lijepi pozdrav!Laughing


    buzdovan

    Hm... čak se i ne sjećam da ste vi to kazali poštovani kolega Buzdovane! Ja sam mislila na nekog sasvim drugog, ali sada više nisam sigurna o kome se točno radilo.... uh! Embarassed

    Zbunjoza!

  • #73
    1 0

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 12:12
     Ima netko bez želje za prepucavanjem, da napiše kako ga se dojimo ili uopće nije film Planina Brokeback ?
  • #74
    1 2

    postova:711
    gordan @ 2.2.2009. 12:35

    Arnol, ova tema je otišla kvragu odavno, između ostalog zahvaljujući i tebi. Zašto sada već 4 puta ponavljaš kao papiga: Ima li dojmova o filmu? Nema jebenog dojma o filmu, niti tebe taj dojam zanima.

    Kolega Buzdovan dignuo je srećom cijeli topik na višu razinu, postavljajući pitanje je li trpanje žene u guzicu također naznaka homoseksualizma Laughing. Fokusirajmo se sada na to, jer je nekoliko magnituda inteligentnije od prethodne rasprave.

    Ja bih rekao da trpanje žene u guzicu nije naznaka ali bi mogao biti oblik Innocent.

  • #75
    1 1

    postova:193
    crna_guja @ 2.2.2009. 12:44


    Mislim da je moja ocjena filma od max. 10, komentar da je film remek djelo i da vrlo slojevito govori o ljudskim odnosima unutar krutih društvenih okvira, kroz priču o dvoje zaljubljenih muškaraca - sasvim dovoljan dojam o filmu. Naravno, za one koji žele i mogu shvatiti. Laughing

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala