Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tenet

1
  • #1
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 2.9.2020. 13:01

    Što reći nego zbunjujući. Nema smisla prepričavati radnju jer je komplicirana na entu. Poslije filma se lagano može odmah na net i tražiti objašnjenja za pojedine momente ili čak za cijeli film.

    Koliko vidim Nolan pravi filmove koje moraš pogledati 2-3 puta da ti sve sjedne na mjesto.

  • #2
    1 6

    postova:392
    samuraj @ 2.9.2020. 16:01

    Možda, samo što su meni njegovi filmovi predosadni da ih pogledam jedanput, a kamoli 2,3 ili više puta.

  • #3
    1 1

    postova:507
    pandaboy @ 2.9.2020. 21:21

    Nolan ima talenta i snimio je odličnih filmova ali imam problem s njegovim inzistiranjem na twistovima u svojim filmovima. Obično je M. Night Shyamalan pod kritikom za svoje twistove u filmovima (istini po volji, većina filmova su mu i znatno lošiji), ali mislim da to u međuvremenu vrijedi i za Nolana.

    Twist nije sam po sebi loš, dapače, no kad to stalno radi jedan te isti redatelj onda to više nije stvar stila nego klišeja. Ne mogu reći da to čini filmove objektivno lošijima ako se odvoji priča od redatelja, ali s druge strane mislim da spušta iskustvo gledatelja jednom kad se to osvjesti. Ne mogu gledati njegov film a da ne očekujem da će kraj biti obrnut od onoga što vidimo, čime pak postaje ironično predvidljiviji.

    Što se tiče ovog filma, nisam ga još gledao i ne mogu reći nešto konkretno ali vidim da kruže glasine kako se mora gledati više puta da bi se razumio i to me brine. Smatram dobrim ako pri novim gledanjima film može pružiti nešto novo, nove detalje, više dubine, ali ako film iz prve nije uopće jasan, onda je to odlika lošeg filma koji nije uspio iz prve ispričati svoju priču.

  • #4
    0 2

    postova:392
    samuraj @ 2.9.2020. 22:05

    Meni Nolan jednostavno tematski ne paše. Kada makneš "Batmana" i "Memento" koji su malo drugačiji filmovi, u ostalima mi ima previše pseudoznanosti, a premalo prave radnje i "stvarnih" likova. Razmumijem ja da je to ZF, ali i taj žanr mora imati neku dramaturgiju. Kad se doslovno čitav film bavi razglabanjima o nekim pseudoznanstvenim terorijama, to jednostavno nije za mene. Inače svaka mu čast na idejama treba to smisliti, no meni to nije filmično.

  • #5
    1 1

    postova:216
    bureq @ 28.12.2020. 0:13

    Film traje 2 sata i 30ak minuta a opet djeluje kao da je previse toga natrpano. Radnja jednostavno ide prebrzo da bi se sve pohvatalo a radnja se prebacuje s jednog kontinenta na drugi u roku 5 sekundi. Tek pred sami kraj radnja ide normalnijim tempom. Ocekivao sam puno vise od ovog filma jer se najavljivao kao nesto fenomenalno a na kraju smo dobili solidan film koji se mogao puno bolje napraviti. Jedino sto bi pohvalio su ti efekti koji su sa razlogom toliko reklamirani mjesecima prije izlaska filma pa i samog trailera.

  • #6
    0 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 28.12.2020. 16:53

    ...ukoliko se nema doktorat iz kvantne fizike, film ostaje jedan "noviji" James Bond, dakle špijunska trakavica ,s uništenim muško-ženskim odnosima već u startu, i dilemon :mama i njezno čedo ili cijeli svijet,kroz svo postojanje ??? Dakle moderno do uterusa.

  • #7
    1 2

    postova:256
    karter @ 28.12.2020. 17:14

    Da traje 5 sati bilo bi prekratko za pojasniti jel je to nemoguće. Nolan je otišao u ekstreme te se pogubio i on sa svojim filmom, cijelu njegovu teoriju kao i radnju se ne može uhvatiit niti za glavu niti za rep. Srodni filmovi tipa inception i interstellar su mi izvrstni ovo je već pretjerivanje da ne kažem neš drugo. Meni najslabiji nolanov film, te će morati ipak svoju karijeru usmjeriti drugačije jel je izmuzao svoju tipičnu kombinaciju akcije, spektakla i različitih aspekata teorijske fizike. Što se tiče neke karakterizacije te emocija to mu nikada ni nije bio forte.

  • #8
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 23.1.2021. 13:59

    "Jedan od najskupljih filmova ikad snimljenih u režiji Christophera Nolana"...oke, ali sigurno najgluplji...od dijaloga, glume, radnje, režije...katastrofa 

  • #9
    1 1

    postova:11
    zvone20 @ 31.3.2021. 18:33
    Nista posebno
  • #10
    0 1

    postova:605
    robertini @ 26.8.2022. 16:46

    TEŠKA PIZDARIJA!

    Nakon pol sata/sat postaje negledljivo, pokušava glumiti Matrix

  • #11
    0 1

    postova:45
    redskins @ 10.9.2022. 13:52
    Prekomlpicirano smeće, jedino odlicna muzika, produkcija i odlicno snimljeno, teśko smeće, treba razmišljati umjesto lagano se opustiti i uzivati u filmu, ali ko voli nek izvoli
  • #12
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 27.7.2023. 16:58

    ...ma šta ova sranja na englesom non-stop ? ...sa nekim dodatnim sranjima za kliknut ??

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala