Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 3 4 5 6 7 8
  • #46
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 1:09
    Film o kojem je tu riječ (ili uopće nije) je zapravo jedna tužna ljubavna priča, koja nakon gledanja ostavlja gorak okus u ustima... I to je manje više to. Preporučujem ga bez obzira na predrasude.
    jana_banana


    Meni je otpočetka ovaj film bio daleko više od ljubavne priče, a glavne junake nisam doživljavala kao homiće. Jednostavno dvije osobe koje su pod pritiskom situacije razvile duboke osjećaje koji su ih držali do kraja života.                                                  

    Osobno nisam ljubitelj nikakvih ljubavnih filmova, nitit me previše puca romantika, zato mislim da ovaj film ima neke druge sfere i nivoe komunikacije, jer da je bio puka priča o dva pedera, meni se ne bi mogao svidjeti .

  • #47
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 1:14
    Hvala i tebi, ali ponavljam ti treći puta imao sam pametnijeg posla i sad ću opet imati kad završi Nebo boje vanilije Smile

    gorlock

    OK! Uvažava se! Innocent

    Bit će vremena i za planinarenje! ha ha ha!
  • #48
    0 1

    postova:422
    jana_banana @ 1.2.2009. 1:18


    Meni je otpočetka ovaj film bio daleko više od ljubavne priče, a glavne junake nisam doživljavala kao homiće. Jednostavno dvije osobe koje su pod pritiskom situacije razvile duboke osjećaje koji su ih držali do kraja života.                                                  

    Osobno nisam ljubitelj nikakvih ljubavnih filmova, nitit me previše puca romantika, zato mislim da ovaj film ima neke druge sfere i nivoe komunikacije, jer da je bio puka priča o dva pedera, meni se ne bi mogao svidjeti .


    crna_guja


    Pa kaj je to nego ljubavna priča? Stvarno su se voljeli do kraja života - koliko god pokušavali živjeti 'prihvatljivo'. Mene je film dirnuo i to je to. 

  • #49
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 1:22


    Pa kaj je to nego ljubavna priča? Stvarno su se voljeli do kraja života - koliko god pokušavali živjeti 'prihvatljivo'. Mene je film dirnuo i to je to. 


    jana_banana

    Ovisi o tome kako se definira ljubav ? Smile

    odoh sada cure lijep pozdrav, laku noć.

  • #50
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 1:42


    Pa kaj je to nego ljubavna priča? Stvarno su se voljeli do kraja života - koliko god pokušavali živjeti 'prihvatljivo'. Mene je film dirnuo i to je to. 

    jana_banana

    Mislim da se nismo razumjele. Ja samo kažem da osim ljubavnog karaktera cijele priče, ima i nešto mnogo šire i mnogo dublje, no ni u jednom trenutku nisam negirala (barem ne namjerno) da se radi o ljubavnoj priči!
  • #51
    1 0

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 1:53

    gorlock ti si na pravoj planini !

    Sam film, tko je gledao, neka je, tko neće ne mora.

  • #52
    1 1

    postova:541
    franz @ 1.2.2009. 13:44

    .. slažem se s arnol ženska zna prave vrijednosti u životu!

    a to što su neki zbunjeni  (crna guja npr jana banana) nazovimo to na taj način to je njihov problem, pa onda pribjegavaju i opravdavaju čudne, neprimjerene pojave u društvu i nama žele servirati da je smo mi ti koji neshvačaju i nerazumije njih pjesnike!!

    .. nema idealnih odluka u životu, ali postoje temeljne vrijednosti za koje vrijedi egzistirati i dati svoj maksimum tome cilju, znači ne pitati i čekati da sve pada s neba, nego što ja mogu napraviti da bi pridonio tome!

    pridružujem se arnol, i ni u kom slučaju ne podržavam istospolne odnose! bilo muško na muško ili žena s ženom!

    .. da je ocijenila crtić a da nije pogledala nitko nebi ni primjetio ali ovo e to ste digli nos!! nije kolegijalno od vas prema njoj i njenim stavovima!! možete se neslagati ali napadati i uvjeravati napadnim metodama nije zgodno! treba biti fer rasprava!

    von franz

  • #53
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 14:09

    .. slažem se s arnol ženska zna prave vrijednosti u životu!

    a to što su neki zbunjeni  (crna guja npr jana banana) nazovimo to na taj način to je njihov problem, pa onda pribjegavaju i opravdavaju čudne, neprimjerene pojave u društvu i nama žele servirati da je smo mi ti koji neshvačaju i nerazumije njih pjesnike!!

    .. nema idealnih odluka u životu, ali postoje temeljne vrijednosti za koje vrijedi egzistirati i dati svoj maksimum tome cilju, znači ne pitati i čekati da sve pada s neba, nego što ja mogu napraviti da bi pridonio tome!

    pridružujem se arnol, i ni u kom slučaju ne podržavam istospolne odnose! bilo muško na muško ili žena s ženom!

    .. da je ocijenila crtić a da nije pogledala nitko nebi ni primjetio ali ovo e to ste digli nos!! nije kolegijalno od vas prema njoj i njenim stavovima!! možete se neslagati ali napadati i uvjeravati napadnim metodama nije zgodno! treba biti fer rasprava!

    von franz


    franz

     Slažem se u potpunosti franz, nešto temeljnih vrijednosti treba i biti u svakom od nas !

    Uz ljubavnu vezu između dvoje ide i seksualni odnos, bar je inače tako.

    Biću malo i prosta !

    Neprirodno je da muškarac prima muškarca i žudi za njim kao životnim partnerom, ali je prirodno da žena prima muškarca i želi ga za životnog partnera.

    Gledali smo  muž i ja  taj filma, ali ne dugo. 

    Nije nam nikako legao taj film, mada ima  dosta  stvari oko kojih nam se mišljenja razilaze.

    Tu ocijena za rad preminulog glavnog glumca je sve što smatram da sam mogla napraviti. 

  • #54
    1 1

    postova:541
    franz @ 1.2.2009. 14:18

     Slažem se u potpunosti franz, nešto temeljnih vrijednosti treba i biti u svakom od nas !

    Uz ljubavnu vezu između dvoje ide i seksualni odnos, bar je inače tako.

    Biću malo i prosta !

    Neprirodno je da muškarac prima muškarca i žudi za njim kao životnim partnerom, ali je prirodno da žena prima muškarca i želi ga za životnog partnera.

    Gledali smo  muž i ja  taj filma, ali ne dugo. 

    Nije nam nikako legao taj film, mada ima  dosta  stvari oko kojih nam se mišljenja razilaze.

    Tu ocijena za rad preminulog glavnog glumca je sve što smatram da sam mogla napraviti. 


    Arnol

    .. u redu je nemam što za nadodati!!

    am besten

    von franz

  • #55
    2 1

    postova:711
    gordan @ 1.2.2009. 15:05

    Stvarno ima ograničenih osoba. O čemu vi to, Arnol i Franz razglabate? Od vaših veleumnih rasprava o neprihvatljivom ponašanju i temeljnim vrijednostima počelo mi se bućkat u želucu. Pa ne postaje netko peder zato jer je to in. Ne vjerujem da se netko probudi ujutro i kaže: Hej, mogao bi od danas biti peder. Čovjek ili žena se rode s time. I što sad? Trebalo bi ih batinama preobraziti u heteroseksulace?

    Zamislite da homoseksualni odnos postane prihvatljiv a heteroseksualni ne. I da Vam kažu, prestanite s tim gnusnim heteroseksualnim odnosom ili ćemo vas prebiti i nakljukati lijekovima protiv te bolesti. Rekli bi: ahaaa, to nije društveno prihvatljivo... a, onda od danas volim osobe istog spola, i neću ga više trpat ženi, idem naći nekog za društveno prihvatljivu ševu. 

    Osim toga ovdje bi se trebalo raspravljati o filmu "Planina Brokeback", a ja o ovom filmu nisam saznao gotovo ništa, samo čitam homofobne primitivne izjave. Vi bi u Europsku uniju? Zašto? I tko će vas tamo pustiti tako ograničene?

  • #56
    1 1

    postova:541
    franz @ 1.2.2009. 15:40

    a ne nitko od nas nije ograničen niti bi ja nekog tukao kao što ti navodiš, ja se s tim neslažem a ti flash gordone ako voliš da ti ga muškarac ugura slobodno si gurajte ali nemoraš mene i ostale uvjeravati da je to nešto normalno i prihvatljivo s temeljnih vrijednosti društva, budete tako nastavili i prihvačali sveopće pojmove propast će te kao atlantida jednog dana.

    am besten

    von franz

  • #57
    2 2

    postova:711
    gordan @ 1.2.2009. 16:15

    a ne nitko od nas nije ograničen niti bi ja nekog tukao kao što ti navodiš, ja se s tim neslažem a ti flash gordone ako voliš da ti ga muškarac ugura slobodno si gurajte ali nemoraš mene i ostale uvjeravati da je to nešto normalno i prihvatljivo s temeljnih vrijednosti društva, budete tako nastavili i prihvačali sveopće pojmove propast će te kao atlantida jednog dana.

    am besten

    von franz

    franz


    Htio sam ti objasniti, ali sad se pitam zašto, da ako se netko rodi takav da voli osobe istog spola onda njemu nije prihvatljivo da ga gura u osobu drugog spola, i njegove "temeljne vrijednosti" su drugačije nego tvoje.

    To je isto kao da tvrdiš da nije "društveno prihvatljivo" da osoba koja se rodila bez lijeve ruke hoda takva po ulici, i da si izvoli zalijepiti ruku na predviđeno mjesto.

    Homoseksualci NISU birali svoju seksualnu orijentaciju. Takvi su se rodili.

    Budite tolerantni. I pišite o filmu, a za raspravu o homoseksualizmu mogli ste otvoriti novu temu.

  • #58
    1 1

    postova:541
    franz @ 1.2.2009. 16:25

    pa upravo guja i jana banana su zahvalni što se skrenilo s teme svojim napadima na arnol, mi smo izneli svoje stavove vi ste svoje i dobro! zna se ko je peder ovdje!!Tongue out

    .. hvala flash gordone na tvom trudu da mi pojasniš poantu, ali znao sam je ja i prije toga! i nisi se morao trudit, slažem se!

    zahvaljujem

    franz

  • #59
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 16:26


    Htio sam ti objasniti, ali sad se pitam zašto, da ako se netko rodi takav da voli osobe istog spola onda njemu nije prihvatljivo da ga gura u osobu drugog spola, i njegove "temeljne vrijednosti" su drugačije nego tvoje.

    To je isto kao da tvrdiš da nije "društveno prihvatljivo" da osoba koja se rodila bez lijeve ruke hoda takva po ulici, i da si izvoli zalijepiti ruku na predviđeno mjesto.

    Homoseksualci NISU birali svoju seksualnu orijentaciju. Takvi su se rodili.

    Budite tolerantni. I pišite o filmu, a za raspravu o homoseksualizmu mogli ste otvoriti novu temu.


    gordan

     Sve stoji kako je moj prvi komentar, pa i ostali doticali su film.

    Proputovala sam dosta i vidjela svašta, no smijem ostati ograničena eto.

    Nastojim koliko je moguće živjeti prirodno.

    Nisu se baš svi rodili kao homoseksualci, neki su kasnije otkrili svoje nove potrebe.

    Tema je film, točno, no nekako su svi "tolerantni" počeli neistomišljenicima djeliti "dijagnoze" !

    Neka tih prkosa prirodi, samo ja ću biti staromodna i izabrati ipak muškarca.

    Ne mogu pronaći ni običan ni medicinski razlog da dva muškarca budu u ljubavnoj vezi, kao ni žene.

    Žao mi je ako sam bilo koga uvrijedila, samo sam rekla kako gledam na film i takve veze. 

    I ponoviti iz mog prvog komentara : Tko voli kokice, sokić ......neka gleda. 

  • #60
    3 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 16:56

    .. slažem se s arnol ženska zna prave vrijednosti u životu!

    a to što su neki zbunjeni  (crna guja npr jana banana) nazovimo to na taj način to je njihov problem, pa onda pribjegavaju i opravdavaju čudne, neprimjerene pojave u društvu i nama žele servirati da je smo mi ti koji neshvačaju i nerazumije njih pjesnike!!

    .. nema idealnih odluka u životu, ali postoje temeljne vrijednosti za koje vrijedi egzistirati i dati svoj maksimum tome cilju, znači ne pitati i čekati da sve pada s neba, nego što ja mogu napraviti da bi pridonio tome!

    pridružujem se arnol, i ni u kom slučaju ne podržavam istospolne odnose! bilo muško na muško ili žena s ženom!

    .. da je ocijenila crtić a da nije pogledala nitko nebi ni primjetio ali ovo e to ste digli nos!! nije kolegijalno od vas prema njoj i njenim stavovima!! možete se neslagati ali napadati i uvjeravati napadnim metodama nije zgodno! treba biti fer rasprava!

    von franz


    franz

    Čuj Frane,

    o meni bi se moglo dosta toga reći, ali da sam zbunjena? E to nisam!

    Nisam ljubitelj istospolnih zajednica, ali danas ih ne možemo više negirati, nego samo pronaći pravi modus rješavanja tog problema. 

    Ipak, ovdje je riječ bila isljučivo o filmu, filmu koji nije dobio sve zaslužene Oscare upravo zato jer su ga dijelom ocjenjivali i oni koji nisu htjeli niti pogledati taj film. Jedan od njih je i bivši alkoholičar, jebivjetar i jebač širokih razmjera -Tony Curtis. On je radio što je htio za vrijeme svojih mladih dana (dok mu je još stao uspravno), ali nije bio u stanju obaviti svoj posao ocjenjivanja jdnog filma, nego je presudio bez da čuje argumente - pozivajući se na svoje "puritanstvo".  Da, strašni puritanac! Ne zna se je li više pojeba ili popija!

    Ja se doduše mogu složiti i s time da on nije želio pogledati film i to je OK, ali je onda svoje mjesto ocjenjivača trebao prepustiti nekome tko će posao obavljati predano i pošteno - bez obzira na krajnju ocjenu koju će dati. Ali da je daje stručno i profesionalno!

    Eto, toliko! Ako si uspio išta razumjeti...

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala