Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Španjolci prvaci Europe
Njemačka nije imala šanse, sretni su što nisu dobili još koji gol

Njemačka je odlično ušla u utakmicu, stisnuli su Španjolce, no to je trajalo samo desetak minuta, kad je Španjolska počela sve više prijetiti. Nakon što je glavom pogodio stativu, u 33. minuti Torres je prošao kraj Lahma, golman Lehman je previše izašao i bilo je, pokazalo se zasluženih, konačnih 1:0 za Španjolsku.

Njemačka je imala malo šansi, Španjolci još nekoliko, no rezultat se nije mijenjao. Ballack je gubitnik još jednog finala, no Nijemci ne mogu biti nesretni ulaskom u finale. Mi možemo samo žaliti što nismo na njihovom mjestu jer bi Španjolcima sigurno više otežali.

Pobjednicima će biti žao što je do Beča potegnulo samo 15 000 navijača, što je očito govorilo o nepovjerenju u svoje i u izbornika Louisa Aragonesa. Da smo mi bili na mjestu Nijemaca sigurno bi pola milijuna hrvatskih građana došlo u Beč.