Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poštujem ovaj sajt

1 2
  • #16
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.7.2010. 16:01

    @jovil, kad pročitam što pišeš, znam na čemu si!

    Hitno mijenjaj dilera. Opako loša roba, buraz!   Laughing

  • #17
    0 0

    postova:158
    jovil @ 8.7.2010. 16:16

    @jovil, kad pročitam što pišeš, znam na čemu si!

    Hitno mijenjaj dilera. Opako loša roba, buraz!   Laughing


    buzdovan
    Što si Ti gospodine istražitelj.Već drugi put nepotrebno nabacuješ sporednu stvar i nepotrebno me napadaš.Ka da je bitno jesam li na ljutoj ili neznam čemu.Ja u svojim postovima samo sam komentirao, a Ti zapeo kao kakva strina i ponašaš se kao neki ravnatelj za delikte(tko? što? znam, čemu si?, mjenjaj).Popusti malo ravnatelju. Ostavimo Osobnost na miru.Ovo je internet!!
  • #18
    0 0

    postova:494
    beno @ 8.7.2010. 16:21

    Sad se moram umjesat... Ok, jovil ima neki cudan nacin pisanja, maaaaaaalkice Wink se previse uzivi za moj ukus i maaaaaaaaalkice pre osobno shvaca neke stvar, ali sad ste ga krenuli pljuckat i provocirat lagano bezobrazno...

    @Jovil - Relax bar malo u postovima i ne shvacaj sve ozbiljno i osobno. Vrati se i sudjeluj i dalje na forumu. ALI PONAVLJAM, OPUSTI SE ZABOGA!!!!

    Da se vratim na topic - I mene Milic nervira, od onda kada je gledatelju opsov'o mater (u onoj svojoj emisiji koju je vodio jedno vrijeme, jedan je gledatelj nazvao i rekao nesto o Tudmanu, ne sjecam se sad tocno). Sto se putopisa tice - svaka liku cast na svim jezicima koje govori, neke epizode su malo 'dosadnjikave' i promasene, ali sve skupa ok...

  • #19
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 9.7.2010. 16:59

    @jovil, nemoj se opustiti i molim te, ne sudjeluj više na ovom forumu! Dosadan si, naporan, netrpljiv...

    Klasični provokator koji uleti s nekakvim misaonim nebulozama pa onda kasnije pojašnjava što je u biti želio kazati, proziva one koji mu repliciraju, stvara lošu atmosferu, ne drži se teme, siluje zdrav razum, izgubljen je u prostoru, vremenu i svim postojećim dimenzijama.

    Prvo Goran Milić pa malo Andrija Hebrang, zatim Vrdoljak... Daj ubaci malo i Kosoricu, Lepu Brenu, zvijezdu petokraku, nekoliko jazavaca i obavezno Marka Perkovića Thompsona!

    Laughing   Laughing   Laughing   Laughing

    Sad ti opet doletiš, napišeš da si iznenađen, uvrijeđen, zbunjen, bla, bla, ser, kenj, a onda ja napišem da sam se samo šalio i da nisam mislio ništa loše. Kažem ti da se opustiš i ne shvatiš sve ovo osobno...

  • #20
    0 0

    postova:158
    jovil @ 9.7.2010. 18:12

    @jovil, nemoj se opustiti i molim te, ne sudjeluj više na ovom forumu! Dosadan si, naporan, netrpljiv...

    Klasični provokator koji uleti s nekakvim misaonim nebulozama pa onda kasnije pojašnjava što je u biti želio kazati, proziva one koji mu repliciraju, stvara lošu atmosferu, ne drži se teme, siluje zdrav razum, izgubljen je u prostoru, vremenu i svim postojećim dimenzijama.

    Prvo Goran Milić pa malo Andrija Hebrang, zatim Vrdoljak... Daj ubaci malo i Kosoricu, Lepu Brenu, zvijezdu petokraku, nekoliko jazavaca i obavezno Marka Perkovića Thompsona!

    Laughing   Laughing   Laughing   Laughing

    Sad ti opet doletiš, napišeš da si iznenađen, uvrijeđen, zbunjen, bla, bla, ser, kenj, a onda ja napišem da sam se samo šalio i da nisam mislio ništa loše. Kažem ti da se opustiš i ne shvatiš sve ovo osobno...


    buzdovan

    Dragi ravnatelju baš me interesira tko provocira?.Kajem se što sam komentirao u negativi Vašeg omiljenog novinara.

    Krajnosti, proklete krajnosti.U ovoj zemlji sve je "crno-bijeli" svijet:

    -Zagorac ili Dalmatinac?,

    -Dinamovac ili Hajdukovac?

    -Ljevičar(Titoist, komunjara, sdp-ovac) ili desničar(Tuđmanovac,ustaša,hdz-ovac)

    Mora postojati nešto između i zbog tog mog traganja i komentiranja u stilu "nešto između" uvijek ostanem neshvaćen.

    Ka što bi reka Jura Stublić s početka karijere "JA SAM NEPRILAGOĐEN".

  • #21
    0 0

    postova:1962
    aya @ 9.7.2010. 21:05

    @ jovil

    Ma ne shvaćaš ti neke stvari - mi nismo navikli da nam netko uleti i posve neizazvan počne prosipati žuč i pljuvati po nekome....Toga ovdje (uglavnom) nema...a onda kada Te se kritizira, onda npr. mene okrstiš "matorom drugaricom"....mislim, pa kaj se ne znaš kulturno razgovarati. Poštuj pravo svakoga da ima svoje mišljenje - to je osnova, ako želiš sudjelovati na nekom forumu.

  • #22
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 9.7.2010. 21:05

    @jovil, samo sam se šalio, nisam mislio ništa loše! Opusti se...

    Laughing

    P.S. A ja sam bacio radio kroz prozor... 

  • #23
    0 0

    postova:494
    beno @ 10.7.2010. 2:22
  • #24
    0 0

    postova:158
    jovil @ 10.7.2010. 8:51

    @ jovil

    Ma ne shvaćaš ti neke stvari - mi nismo navikli da nam netko uleti i posve neizazvan počne prosipati žuč i pljuvati po nekome....Toga ovdje (uglavnom) nema...a onda kada Te se kritizira, onda npr. mene okrstiš "matorom drugaricom"....mislim, pa kaj se ne znaš kulturno razgovarati. Poštuj pravo svakoga da ima svoje mišljenje - to je osnova, ako želiš sudjelovati na nekom forumu.


    aya


    Zaključio sam po broju postova da si stari član ovog sajta i otuda riječ matori član.Priznajem da sam je nespretno upotrijebio i kako bih ja na koncu mogao znati tvoju dob.Znam za sebe da sam ocvali matorac sa 35 godina i da sam neprilagođen.

    Malo o kritiziranju.Meni je najvažnije da nikoga od članova foruma nisam kritiziro, to što sam htjeo da pokrenem i izvrgnem analizi lik i djelo jednog novinara(sad vidim da sam napravio veliku pogrešku, nesluteći kakvu popularnost ima Goran) pretvorilo se u glib.Očekivao sam da će na moj kritički komentar o Miliću stići kontrakomentari, a ne moje raspeće na križ(Ti si sugerirala da mi nije Goran ženu, Buzdovan me upitao na čemu sam?).

    Malo o kulturi dijaloga.Ti si me prva optužila da sam drobio(valjda je trebalo da kažeš komentirao).

    Kako se osjećam na ovom sajtu? Osjećam se kao "Stipe u gostima".Smile 

  • #25
    0 0

    postova:1962
    aya @ 10.7.2010. 20:20

    @ jovil - aka stipe Wink

    Ajd' može primirje - ti si krenuo "prvo pa muško", mi te nagazili... dobar početak! Laughing

  • #26
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 10.7.2010. 20:31
    OK, jesmo sada završili sa ovom trakavicom? Ja bih da se ovaj thread zaključa...
  • #27
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 20.7.2010. 22:49
    OK, jesmo sada završili sa ovom trakavicom? Ja bih da se ovaj thread zaključa...
    bozoli


    Ne još baš je zanimljiv taj Jov(o)il, kad ga ja operem morat ću opet na hlađenje.

    Zato inače i ne komentiram ovakova sranja jer me strašno izritiraju, a vidim nitko više ne kenjači........

    Dajte još malo....... Cry

  • #28
    0 0

    postova:534
    jua @ 21.7.2010. 0:34

    kenj-kenj, ser-ser

    eto sad svi sretni i ova tema se može zaključat (deletat što se mene tiče)

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala