Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tema dana

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    jozo kožul @ 10.2.2013. 19:09

    Svaka čast gospodinu Danku Družijaniću. Ovo je emisija koju od početka njenog emitiranja ne propuštam. Aktualna, sadržajna i vrlo korisna.

    Hvala na ovakvoj emisiji.

  • #2
    0 0

    postova:1
    mali atom @ 24.4.2013. 19:54

    Današnja Tema dana o bankarskom sustavu, koju je vodio Branimir Bilić primjer je jalovog razgovora, bez ikakve zanimljivosti i novinarskih konkretnih pitanja gostima u studiju.

    Tako smo imali vrlo uopćene odgovore gostiju, koji su naročito od predstavnika narodne banke bili vrlo šablonski i sa tvrdnjama iza kojih nije dao niti najmanji argument u prilog svojih odgovora.

    Za građane bi u ovakvoj temi bili zanimljivi konkretni primjeri i statistika kontrola koje je HNB učinila, primjerice od početka godine do danas, što su te kontrole donijele te koja su upozorenja ili nalozi doneseni nakon toga.

    Ovako imamo situaciju da se događaju slučaju "karlovačka banka", a na koliko takvih slučaja nas je HNB preventivno upozorila. O tome ovdje nije bilo riječi, niti konkretnih pitanja novinara. 

    Tema je promašena: niti je rečeno što je problematično, niti tko je nadležan za nadzor banaka i kako ga provodi, a općenito se tvrdi "da je naš bankarski sustav vrlo stabilan" ??

  • #3
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 24.4.2013. 19:58

    to je zato jer je vjerojatno BB imao monologe nakon kojih bi gosti izgubili volju za reći bilo što..

  • #4
    0 0

    postova:2
    ana karlović @ 14.5.2013. 19:25

    Rado sam gledala Temu dana, naročito kad ju je vodio Danko Družijanić, a već nekoliko puta je vodi Bilić. Katastrofa. Tema dana je imala sasvim drugačiju intonaciju, a Bilić sve svede na isto i treba zaista imati dobar želudac za poslušati ga.

    Tema dana je divna ideja, šteta bi bila da se ne nastavi gledati upravo tako, kao novu dobru ideju!

  • #5
    0 0

    postova:23
    jure zeljko @ 15.5.2013. 1:20
    kako vi niste skontali,da su oni uveli ovu emisliju tema dana,samo zato da ljudi ne bih prebacivali na novu tv i tamo gledali vijesti,ovako ih pokušavaju zadržati da ne prebace novu tv,isto to su uradili kada su uveli vijesti u 5,samo da bih konkurirali novoj,a meni onak srednja žalost nađe se po koja ok tema ..
  • #6
    0 0

    postova:2
    ana karlović @ 16.5.2013. 19:30

    Danas čista petica!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala