Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Šifra

1
  • #1
    2 0

    postova:129
    nena kereš @ 21.10.2016. 10:21

    Užas, dosadno, inaće sam obožavateljica kvizova ali ovo nisam odgledla do kraja kao ni osali ukućani!Plač

  • #2
    5 0

    postova:1090
    yuma @ 21.10.2016. 14:25

    Sam koncept kviza je zanimljiv: odgovaranje u ograničenom vremenskom roku, potom dobivanje omjera točnih i netočnih odgovora (bez saznavanja koji su odgovori bili točni, a koji netočni), dobivanje druge prilike za ispravak pa onda konačne, treće prilike za ispravak... Raznolikost pitanja na način da ne biraš kategorije nego su nasumične... Sve je to zanimljivo i dinamično koncipirano.

    Bilo bi uzbudljivo da: nema previše dosadnog razgovora između voditelja i natjecatelja i da nema uvodnog videa u kojem netko blizak natjecatelju snima video poruku za natjecatelja (jeftina fora i nikog ne zanima, jer natjecatelje ne poznajem i baš me briga za njihov privatan život).

    Mene zanimaju pitanja i odgovori; što više pitanja i što više odgovora na kraju (super je što saznajemo točne odgovore pa nešto možemo i naučiti). Ja želim da se sve odvija brže, bez suvišnih pokušaja da nekog upoznamo, sočne detalje nećemo saznati, niti bi trebali jer to nije emisija "detektor laži". Ja jednostavno želim da prođe što više natjecatelja... 

    Bilo bi najbolje da postoji tih uvodnih nekoliko riječi, može i zanimljivosti, o natjecatelju koji sjeda na stolac i to je to, odmah idemo dalje. Nit su ti natjecatelji tamo da se javno eksponiraju (barem većini to nije primarni cilj), niti publika koja prati kvizove prati kvizove kako bi površno upoznala kandidate. Zna se što je kviz. U kvizu su u fokusu: pitanja, odgovori i nagrade. Natjecatelji su ti koji već jesu, a moju pažnju usmjerenu na nešto drugo osim njihovog znanja mogu imati tek pošto se iskažu. Šifra nije kviz. Šifra je neki hibrid za kojeg se ne isplati odvojiti sat vremena... Što volim? Ako moram birati, Potjera je najbliže formatu kakvog ja volim, puno pitanja, sve ide brzo i dinamično, nešto naučim, voditelj i lovci su duhoviti (za razliku od isforsiranog Lokasa) i super sat vremena...

    5/10

  • #3
    0 0

    postova:28
    pere13 @ 23.10.2016. 15:05

    Slažem se s prethodnim komentarom. Koncept je u osnovi zanimljiv ali isto malo isforsiran. Voditelju više paše upitnik nego ovo. Ima dosta sličnosti s Milijunašem no danas su gledaniji i zanimljiviji brži kvizovi s više pitanja. Sve to skupa treba ići puno brže i možda da se drugačije rasporede iznosi jer će ih većina odustajati već nakon 5 tisuća.

  • #4
    0 0

    postova:1
    majga @ 6.12.2016. 23:00
    Govno
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala