Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pravi detektiv

1 2 3
  • #31
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 3.3.2019. 12:28

    Stranger things je za djecu i mladez a The night of je dobra serija,no gledam trecu sezonu True detective i dojmovi su kao sto je netko napisao u recenziji," bolja od druge, ali slabija od prve sezone"

  • #32
    0 0

    postova:256
    karter @ 3.3.2019. 14:34
    The night of je mene malo i razočarala. Dobra serija ali kako je počela bilo je tu potencijala i za više. Što se tiče true detektiva prva sezona do negdje 5 epizode otprilike je fantastična kasnije prema kraju i ona mi je pala, ali sve u svemu dobra serija. Druga sezona nije tako loša kao što su je predstavili ali slažem se slabija nego prva. Kada budem našao vremena pogledat ću treću baš me zanima kako su je koncipirali jer koliko znam više njih je scenarij pisalo što je svakako dobro posto se onaj talijan znao pogubiti tu i tamo.
  • #33
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 3.3.2019. 15:01

    pada i treca na zalost,koncipirali su ju kao i prvu sezonu,prati 35 godisnje razdoblje kroz tri vremenske price,ali srecom lako se gleda

  • #34
    0 0

    postova:256
    karter @ 8.6.2019. 19:31

    Slažem se s buffalom billom. Treća ima jako intrigantan i jak početak, onda standardno malo radnja usporava, međutim problemi kreću negdje na pola serijala gdje su toliko tragova dali, puteva otvorili i kao da nisu znali što dalje. Tu serija negdje stane i počne se vrtiti ukrug do kraja. Međutim daleko od toga da nema dobrih epizoda i momenata. Čak bi rekao da je kraj i rasplet slučaja spretnije i pedantnije stvoren nego u prvoj sezoni, iako se izgubilo malo estetike i mistike serijala. Ali je odličan glumac i daleko najviše pažnje se dalo oko kreacije njegova lika, njegova žena mi nekako nije sjela, kao da je služila samo za neke isforsirane svađe, lik njegovog partnera nije loš nego mi je nekako ostao nedorečen i dosta je stvari oko njega ostalo visjeti u zraku kao i oko nekih elemenata slučaja koji je ispao nekako banalan na kraju. Međutim, je nešto slabije od prve ali svakako bolja od druge. Ja bi volio i četvrtu sezonu, nije to loš serijal.

  • #35
    1 1

    postova:216
    bureq @ 24.7.2022. 2:39

    Pogledao sam samo prvu sezonu i mogu reći da je odlična. Radnja nije toliko dobra ali ono što je odradio McConaughey je strašno, ovdje je pokazao sve što zna i može. Naravno tu je i Harrelson koji je također odradio dobar posao ali ovaj prvi je ipak razvalio. Za prvu sezonu ocjena 9/10.

  • #36
    0 0

    postova:4
    sineast @ 17.1.2024. 11:16
    Dobra atmosfera, dobri glumci, zanimljivi likovi, ali nepodnošlivo glupa priča i glupasti završetak.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala