Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pravi detektiv

1 2 3
  • #16
    1 2

    postova:277
    marlonbrando @ 10.2.2016. 22:50

    Ljudi moji, sve se zna, prva sezona je jedna od najboljih svih vremena. Nemam riječi za glumce, priču, fotografiju... Druga sezona je pomalo podbacila, a to je bilo sasvim očekivano nakon neviđeno dobre prve sezone. Veselim se daljnjem razvijanju serije!

  • #17
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 11.2.2016. 4:33

    svaka cast mb,mislio sam da ce netko zamantrat o breaking badu,zici,kuli od karata,igri prijestolja i neznam cemu jos
    usput jesi gledao fargo drugu sezonu?

  • #18
    1 2

    postova:277
    marlonbrando @ 11.2.2016. 17:03

    Nažalost, nisam još! Ali vrlo skoro ću odraditi maraton :)

  • #19
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 12.4.2016. 20:06

    Zna li se kad će treća sezona?

  • #20
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 12.4.2016. 20:40

    nakon druge sezone ne ocekujem vise nista,jednostavno je prva previsoko postavila kriterije

  • #21
    0 1

    postova:277
    marlonbrando @ 13.4.2016. 20:17

    Ja se uvijek nadam, postoji vjera u bolje sutra/bolje sezone 

  • #22
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 14.4.2016. 10:28

    ti si onda na kaptolu danas Namiguje

    True Detective Season 3 Premiere Date

    If it ever does happen, it's highly unlikely we see True Detective in 2016. If interest and production picks up, and this is pure speculation, the earliest we'd see our new detectives would be winter/spring 2017.
    izvor

  • #23
    1 1

    postova:10
    baraba @ 16.4.2016. 22:10
    Serija je spora do bola,nisam oduševljen.
  • #24
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 28.7.2016. 13:23

    gledao sam ponovno prvu sezonu i ono sto sam prije slutio(tocnije bio nedovoljnio kritican) sad sam siguran,nakon trece epizode serija pada,podbacuje i pizzolatto kao scenarist i fukunaga koji je sve epizode rezirao,zapetljali su se u odnos w harlesona i njegove zene,podilaze masovnom ukusu s onim seljacko eksplicitnim scenama  seksa njegove bracne nevjere,kraj serije odnosno zadnja scena je jadna, zalosno je da nisu mogli odrzati ritam svih osam epizoda,nista,ostaje samo Fargo koji u dvije sezone po deset epizoda ne oscilira

  • #25
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 28.7.2016. 20:18

    Pa ja neznam kako sve to nisi primjetio već u prvom gledanju. Ja sam odmah nakon prvog gledanja zaključio da je serija precjenjena. Da me netko krivo ne shvati, mislim ja da je serija dobra i zanimljiva, ali ne toliko koliku su je hvalili. Previše kako si napisao podilaženja masovnom ukusu, klišejizirani likovi, ponekad nelogična i nedovoljno razrađena priča. Ono što je najbolje je svakako ta atmosferičnost na koju se kako vidim svi nešto lože zadnje vrijeme, pa onda i zaborave da film ili seriju nemože samo atmosfera činit odličnom. No ja vjerujem da je na toliku popularnost serije utjecalo i to što ju je producirao HBO, a njihove se serije, valjda zbog dobrog marketinga uvijek nametnu kao najbolje.

  • #26
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 28.7.2016. 20:57

    a evo vidis,jednostavno me zavela ta serija i gluma m mcconaugheya,glazba isto tako,ali pazi radi se samo o 8 epizoda i oni spetljaju stvar,bolje bi bilo da su napravili mini seriju od tri epizode,bila bi genijalna,a i to sto kazes bila je jako dobro izreklamirana

  • #27
    0 1

    postova:392
    samuraj @ 28.7.2016. 21:52

    Dobro si me podsjetio na tu glazbu, zaboravio sam je spomenut. Ona je zbilja genijalna kao i cijela uvodna špica koja nevjerojatno dobro paše na ovakvu seriju, možda čak i najupečatljivija uvodna špica ikada. I eto još jedne stvari koja je u biti nebitna za samu seriju, a svima pa tako i meni kao da popravlja cijeli dojam. Opet čisti marketing.

    A što se tiče glume čak mi je Harrelson bio i bolji, čisto zato što mislim da je imao težu ulogu. Lik koji je tumačio McConaughey je klasičan populistički, a njegov je puno prirodniji i realniji pa ga je samim time po mom mišljenju puno zahtjevnije za glumiti. No naravno nedvojbeno je da je i McConaughey bio odličan.

  • #28
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 30.7.2016. 20:07
    da,ali harleson je vec dokazano dobar, a mcconaughy je ovdje a i u dallas buyers clubu pkazao koja je klasa,usput gledam ponovno i drugu sezonu pa javim dojmove
  • #29
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 5.8.2016. 11:20

    ovak,druga sezona se moze pogledat,ali i dalje se sve bazira na osobnim traumama glavnih likova,sama radnja odnosno tema je tu samo da tome posluzi a odvija se u nekom paralelnom svemiru,colin farrell je standarno dobar,tragika kojom pokusava zadrzati sina je gotovo nadrealna, a glavna glumica ima stalno facu vjecno zabrinute mucenice otprilike kao bozo petrov

  • #30
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 5.8.2016. 12:08

    Dakle, ništa što bih se pod svaku cijenu trebalo pogledati. Trenutno baš nemam puno vremena, ali na jesen možda i pogledam. No prioritet su mi dvije serije za koje sam pročitao dobre kritike a to su: "The night of" ( također HBO ) i "Stranger things". 

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala