Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra prijestolja

1 2 ... 5 6 7
  • #91
    2 1

    postova:147
    mandrak @ 1.7.2016. 14:34

    .... kao da sam znao da Jon nije bastard :) ... nikak nisam mogel spojit Neda sa amoralnim kurvojebcem ...... yesssss :) 

  • #92
    0 2

    postova:1
    topbalkan @ 4.8.2016. 20:01

    Jako zanimljiv video:  

  • #93
    3 8

    postova:1475
    buffalobill @ 26.2.2018. 0:34
    kad bi ovu seriju usporedili s glazbom,to bi bila razina cajki
  • #94
    2 0

    postova:256
    karter @ 28.5.2019. 17:51

    Iako mislim da su takve oštre kritike na sve strane pretjerane, serija ipak po meni nije baš zadovoljavajuće završila. Na stranu osobne preferencije likova i tko je trebao postati vladar ali ipak previše problema, počevši sa tempom zadnje epizode koji je zbrda zdola, pa do po svakoj logici potpuno sulude sekvence sa tyrionom i biranja vladara do ipak niza stvari koji nisu pak nikakvo razriješeni ni u zadnjoj epizodi. U usporedbi sa predzadnjom epizdoom koja je meni vrlo dobra, ova je loša. Mislim s obzirom na vrijeme između zadnjih sezona, budžeta da je to trebalo bolje izvesti, opet ne kažem kako sad kritiziram završetak likova ali moralo je to biti razrijeđenije pa rekao bih i napetije i zanimljivije pogotovo zadnja epizoda. Opet kažem moglo je sve ovako završiti jer kraj svakog lika je u skladu s nekim njegovim putem u seriji ali sa još jednom sezonom kako bi se disperzirala tolika količina fabule i ipak dobilo na uvjerljivosti. Ovako jedan zbrzan, zbrkan, neuvjerljiv kraj jedne meni dobre serije. Njasvjetlija točka ako se ne varam tamo 3,4 sezona i bitka kopiladi kasnije. Gledajući cijeli serijal 8/10.

  • #95
    0 0

    postova:216
    bureq @ 7.1.2020. 20:32

    Sve je bilo odlicno do zadnje 2 epizode zadnje sezone... 

  • #96
    1 0

    postova:7
    exooos @ 9.1.2022. 1:00
    A jeste kurčeviti Vi koji ste pročitali knjigu (ako stvarno i jeste)! Svatko mora napomenuti "koliko je knjiga bolja od serije"! Pa ja sam sa 10 godina pročitao Hobita, malo kasnije i trilogiju Gosp.prstena i sad se na jebenom forumu hvalim koliko sam "načitan"! Jbt, nikad čuo za ovog autora romana K. H. L. M. O. E. (to su fensi inicijali koji "pale" Vas intelektualce). Da, svi ste pročitali "19 tomova" knjige i sad sudite o serijalu! Klap, klap, klap, klapa oh načitani kritičari, ne samo književnosti već i filmski! Pojeli mozak Tolkiena, ušli u snove G. R. R. A.!!! Pa jebote serija je VRHUNSKA! Casting, režija, glumci, CGI...... Koji ste vi vrsni kritičari pa se sad kurčite, knjiga je "mnogo bolja"! Jes kurca! Pa jbt., serija je ŠPICA! Od prvog do zadnjeg kadra. Produkcija vrhunska! Sve u kompletu VRHUNSKO! Ajd odite gledati "Krim tim 2", "Krv nije voda", "Sudnica" i sl. Koji su vama kriteriji!? Naravno da je svaka knjiga bolja od njezine ekranizacije budući da naš um zamišlja, mašta,"ekranizira"! Zato ne serite po ovoj vrhunskoj ekranizaciji genijalne knjige koju ste svi, naravno i pročitali! Sretna nova 2023
  • #97
    0 0

    postova:7
    exooos @ 9.1.2022. 1:09
    A
  • #98
    0 0

    postova:95
    noclass @ 9.1.2022. 9:49
    Realno, serija je sapunica uokvirena u neku fantaziju sa zmajevima i mačevima koja ima veliki budžet i vojsku obožavatelja što je i u redu. Meni osobno nikad nije sjela.
  • #99
    2 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 1.2.2023. 10:31

    ...jučer sam tek skužio tko je Bran !!!  ....On je broj 1 iz Alan Forda, ...kad je bio mlad Srami se

  • #100
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.2.2023. 14:55

    U cijelosti bi seriju ocjenio sa 8/10. 

    Kroz sve sezone ima fantastičnih epizoda, mnogo više nego onih potpuno dosadnih WTF ? epizoda.

    Uz sve zvijezde serijala Hrvatska je bila najveća, o čemu više možete pročitati ovdje. 

    Neke od lokacija sam posjetio sa djecom koja su zamišljala zmajeve itd... genijalno. 

    U cijelosti serijal je jedna odlična drama, ali kroz sve sezone ima tu explicitnih sex scena, horora, trilera, akcije, fantazije, za svakoga ponešto....  

    Drugačija tematika, ali sličan koncept je serija Walking Dead. 

1 2 ... 5 6 7
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala