Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra prijestolja

1 2 3 4 5 6 7
  • #16
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 24.5.2011. 20:22

    Ovo se stvarno MORA gledati! Kako je serija dobra, već mi davno tako nešto nije leglo.

    Patuljak je mini-House, svaki put kad progovori, ispali nešto smiješno. Laughing

    Sehr, sehr gut.

  • #17
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 24.5.2011. 21:04
    meni je iz epizode u epizodu sve lošije i lošije. šteta ://
  • #18
    1 0

    postova:1130
    mario @ 24.5.2011. 21:44
    Nažalost, slažem se Cry Možda mi se previše sviđaju knjige...
    niA


    Eh, a opet ne može neki glumac dočarati lika kojeg si u glavi zamišljao već desetak godina. Osim Dinklega, ali on je eternal tako da se to podrazumjeva.

     

  • #19
    1 0

    postova:13
    kauchpotato @ 13.6.2011. 19:45

    uvijek je ne zahvalno i dosta teško snimiti nešto što je odavno izašlo u pisanom obliku tj. knjizi

    no smatram da su i više nego korektno napravili seriju

    jedna riječ: genijalno

    :)

  • #20
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 21.6.2011. 10:30

    nakon odgledane cijele prve sezone mogu reći da je HBO napravio prilično dobar posao s ekranizacijom Martinove Igre prijestolja...casting prilično dobar, mada će svatko pronaći poneku zamjerku, te su glumci obavili dobar posao...gotovo sve važnije pojedinosti iz knjige su prenesene (zamjerka za strahovukove koji su većinom izostavljeni, a i izgledaju premalo opasno, premaleno)...glazba je prilično dobra kad prati scene, ali je koriste previše minimalistički...

    što se tiče sljedeće sezone nadam se da će dobiti veći budžet, pa nećemo biti zakinuti za scene većih borbi..također valjda ćemo zmajeve viđati češće od strahovukova Cool

    ocjena: 8/10 

  • #21
    1 0

    postova:1130
    mario @ 25.6.2011. 9:58

    nakon odgledane cijele prve sezone mogu reći da je HBO napravio prilično dobar posao s ekranizacijom Martinove Igre prijestolja...casting prilično dobar, mada će svatko pronaći poneku zamjerku, te su glumci obavili dobar posao...gotovo sve važnije pojedinosti iz knjige su prenesene (zamjerka za strahovukove koji su većinom izostavljeni, a i izgledaju premalo opasno, premaleno)...glazba je prilično dobra kad prati scene, ali je koriste previše minimalistički...

    što se tiče sljedeće sezone nadam se da će dobiti veći budžet, pa nećemo biti zakinuti za scene većih borbi..također valjda ćemo zmajeve viđati češće od strahovukova Cool

    ocjena: 8/10 


    crnisokol


    QFT

    Ja zadovoljan... iako ima par sitnica koje su mi smetale mislim da su knjige i više nego uspješno adaptirane. Kako crnisokol kaže, volio bi da su imali veći budžeti da su ugurali još bar par epizoda u prvu sezonu. Sad samo treba izdržati godinu dana :/ (tj. godinu dana i 2,5 mjeseca da mogu opet u komadu pogledati Laughing)

    Also, Ros! Cool Om nom nom....

     

  • #22
    2 0

    postova:6
    solyaris @ 16.7.2011. 23:12

    Prva sezona je samo uvod u priču, baš kao i knjiga. Postavljena je ploča, poslagane figure i upoznati smo s pravilima igre. Puno likova i događanja ugurano je u deset epizoda a da priča nije zagušena, što je samo po sebi priličan uspjeh. Radnja se na početku sporo kotrljala, ali nakon sukoba Neda i Jaimeja, tamo negdje na polovici sezone, serija je ubacila u višu brzinu i drugi dio je bio skoro savršen.

    Casting je odličan. Jedina koja mi još nije legla je Lena Headey. Nekako je previše hladna, čini mi se da u svakoj sceni ima isti izraz.lica. Malo više ekspresivnosti joj ne bi škodilo.

    Što se strahovukova tiče... Da bi izgledali onako kako ih je Martin zamislio morali bi koristiti animaciju, a dobar CGI je još uvijek prilično skup. Isto vrijedi i za bitke. Ako nemaju novca da ih dobro naprave, bolje da ih preskoče. Ni strahovukovi ni bitke nisu neophodni za radnju. Što se toga tiče, ne vjerujem da će se nešto promijeniti u drugoj sezoni. Nije realistično od TV-serije očekivati razinu produkcije hollywoodskog blockbustera.

  • #23
    1 0

    postova:127
    maestroxxx @ 23.8.2011. 10:38
    super serija,slažem se s prethodnim komentarima,malo je na početku bila dosadna al kako se radnja odvijala sve je bolja i bolja na kraju sam u potpunosti zadovoljan mada knjiga je vrh i bolja je od serije
  • #24
    0 0

    postova:13
    ene2002 @ 31.3.2012. 16:37

    Meni je ovo najbolja serija koju sam gledao, a nadam se da ce druga sezona biti iso ovako dobra i da ce doci ta zima!

    :)

     

  • #25
    3 0

    postova:560
    crnisokol @ 6.6.2012. 10:45

    mali osvrt na drugu sezonu...

    Sveukupno gledajući nešto slabije od prve,izvlači ju deveta epizoda i još neke briljantne scene. Produkcija je i dalje na zavidnom nivou, što je i očekivano s obzirom na HBO. Sama knjiga 'A Clash of Kings' koju prati druga sezona je nešto slabija od prve knjige pa mi je i bilo očekivano da će i radnja serije biti također nešto slabija.

    Glavna boljka serije je što je deset epizoda jednostavno premalo kako bi se kvalitetno razradili likovi i njihovi odnosi. To je bilo prisutno već u prvoj sezoni, no ovdje je jače naglašeno jer imamo skoro sve likove iz prve sezone tucet novih, te serija na momente djeluje dosta 'rastrgano'. Zato se i radujem podjeli treće knjige na dvije sezone serije Smije se.

    Također ovoj sezoni nedostaje zadivljujućih scena kojima je 'prštala' prva sezona.

    I dok su u prošloj sezoni briljirali glumci u ulogama Tyriona, Daenerys i Arye...ovdje su ostavili nešto slabiji dojam, opet smatram da je više zbog premalo prostora, tj. vremena. Meni su ponajbolji bili Lena Headey kao kraljica Cersei i Jack Gleeson kao Joffrey.

    A sad opet čekati kojih 10 mjeseci do sljedeće sezone Cool

    7,5/10

  • #26
    0 1

    postova:167
    apex @ 6.6.2012. 12:34
    Puno slabija sezona od 1. čak mi niti u zadnjoj epizodi nije bilo niti napeto niti ništa sl. da bi sad s nestrpljenjem čeko 3. sezonu..slažem se da je joffrey bio dobar kao i tyrion (moj najdraži lik)
  • #27
    3 0

    postova:60
    trinity @ 6.6.2012. 13:28

    Malom (Joffreyu) treba dat sve nagrade po spisku. Navodno je privatno jako drag, totalna suprotnost J.-u, pa kapa dolje što je uspio tako mlad tako dobro odglumiti najvećeg negativca i hulju u novije vrijeme, da ga iskreno mrze svi po spisku. Ona faca puna zlobe, sadistički pogled...ma, svaka čast.

  • #28
    3 0

    postova:193
    played @ 6.6.2012. 16:29

    predobar završetak sezone... radoznalost me konačno natjerala da krenem s knjigama - ko će čekat  2013...

  • #29
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 6.6.2012. 23:01

    radoznalost me konačno natjerala da krenem s knjigama - ko će čekat  2013...

    played


    OsmijehTako je, samo daj! 

  • #30
    1 1

    postova:2
    andrea gostl @ 10.6.2012. 10:42

    vrlo solidna serija, s obzirom na genijalnost knjiga. Ipak je Martin producent i više-manje na setu cijelo vrijeme, da se nešto ne bi omaklo kontroli :)

1 2 3 4 5 6 7
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala