Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Trava

1
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 26.4.2008. 23:32

    Ne kužim u čemu je tako fora kod ove serije. Samo zato što dila travu. Pubertetske fore.Mislim serija je OK, dobro snimljena, ali mislim da je slavu pokupila samo zbog te fore.

  • #2
    0 0

    postova:494
    beno @ 27.4.2008. 15:13

    Tesko je napravit "drugaciju" seriju danas danas kada je SVE prikazano. Kako napraviti "pomaknutu" seriju a ne pretjerati ili kopirati neku od mnogih koje pokusavaju isto? Weeds je serija koja uspjesno balansira na toj granici, likovi su interesantni i dobro izbalansirani (a opet ostavljajuci mogucnosti za preokrete) a ni sama ideja o kucanici koja se brine o obitelji i usput "dila maricu" nije bas cesto vidjena. M.L.Paker i E.Perkins su uvijek izvrsne tako da se tu nema sta reci.

    Nije bas NAJ serija ali je definitivno jedna od boljih trenutno na TV kod nas.

  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 27.4.2008. 22:47
    Moram se složit s tobom. Bolje to nego 12 mrtvih i tri bez ruke u prve tri minute.
  • #4
    0 0

    postova:3
    robin @ 1.5.2008. 19:11

    strpljenja ljudi , što dalje ide to je luđe i luđe

    ima neke stvari u drugoj sezoni koje su sama granica bizarnosti i pravog crnjaka 

  • #5
    0 0

    postova:25
    nixass @ 2.5.2008. 17:50
    ja sam je pokušao gledati kad su emitirali prvu epizodu.. ne znam.. nije mi sjela.. a i nisam, da budem iskren, baš bio previše fokusiran na radnju..
  • #6
    0 0

    postova:5
    hollywood @ 26.1.2009. 0:16

    jedna od boljih serija u nas....sviđa mi se

    komicno i zanimljivo..sve u svemu, baza je Smile

  • #7
    0 0

    postova:220
    gor @ 27.1.2009. 0:23

    Baza je i fora je. Izvrsno snimljena serija s mnoštvom dobrih glumaca. Ima vrlo zanimljive dijaloge i dosta pametnih razgovora, što se danas rijetko vidi. Serija je definitivno odlična. Ali valjda sam ostario, a imam i djecu pa me strah ovakve reklame. Stav prema travulji je definitivno pozitivan u seriji pa iako sam jeli... u životu puno pa i previše, ljudski je očekivati da će to moja djeca preskočiti. Znam da neće, ali moja je roditeljska dužnost da im to otežam što više. Jebote kad pročitam što sam napisao fakat zaključim da sam ostario. Trebalo bi pokrenuti temu: nadomak 40-toj, mlad, u srednjim godinama ili gdje? Zanimala bi me razmišljanja ljudi tih godina.

    Al u to ime ajmo veselo Cool

  • #8
    0 0

    postova:18
    de_phazz @ 27.1.2009. 15:08
    Gor se u travnju pita u čemu je baza i fora, da bi u siječnju on objasnio svima nama o čemu se tu radi... Ajde GOR uvij jednoga i skuliraj se........Laughing
  • #9
    0 0

    postova:220
    gor @ 27.1.2009. 15:55
    Gor se u travnju pita u čemu je baza i fora, da bi u siječnju on objasnio svima nama o čemu se tu radi... Ajde GOR uvij jednoga i skuliraj se........Laughing
    DE_PHAZZ

    Koliko vidim nisam ni u čemu promijenio mišljenje. Nikad nisam napisao da je serija loša. A što se tiče uvijanja, ja sam svoje uvio i previše, ali zbog toga sigurno neću drugima dijeliti savjete. Pričam samo o djeci. Ali da se mene pita prije bih maknuo nasilje s ekrana, a onda ovakve serije. I to ne zbog kvalitete serije već zbog onog što reklamira.
  • #10
    0 0

    postova:580
    arnol @ 27.1.2009. 20:01

    Koliko vidim nisam ni u čemu promijenio mišljenje. Nikad nisam napisao da je serija loša. A što se tiče uvijanja, ja sam svoje uvio i previše, ali zbog toga sigurno neću drugima dijeliti savjete. Pričam samo o djeci. Ali da se mene pita prije bih maknuo nasilje s ekrana, a onda ovakve serije. I to ne zbog kvalitete serije već zbog onog što reklamira.
    gor


     Odlično gor, bit si izvukao !

     Realno trebaju gledati svi na poruke svega što se upija sa malog ekrana.

    Djeca, sva djeca bilo čija gledaju i upijaju sve !

    Traže nešto čime bi se istaknuli, traže odgovarajuću muzičku ikonografiju sa kojom bi se poistovjetili.

    Na žalost trave ima u svemu.

    Reklama, ne mora biti dobra, ali česta i prodaje proizvod.

    Meni se jako dopao tekst od gor-a na tu temu.

  • #11
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.1.2009. 22:55

    Komentari Gor-a su uvijek mrak....... (dobri)........

    Pitam se pitam, jesi li bio na koncertu Stonesa na hipodromu ? Netko je tada ispred mene smotao "maricu" zapušio i trans, a ja sam imao koju kap viška piva u sebi i bio sam 10 godina mlađi strava, još se sjećam kako je MICK "pušio" nožni palac svoje pratilje - ludilo.

    Hoću reći što god se prikazivalo na tv-u i kad god to bilo teško je izbjeći da klinci ne gledaju, ovi mali ok, ali teen-klinci tu nema pomoći, ja sam išao sa maramom oko glave u školu na sate i prepirao se s profesorima nisam htjeo skinuti osim na tjelesnom........

    Svi to moramo proći, osobno nisam nikad motao niti pušio, osim marlboro-a. Sad ne pušim već cca 5 godina i ne planiram.

    A što se tiče tv-a uvijek bilo i biće, pita mene kćer (5 god), tata jeli to mačak ubio miša Jerry-a? Ma ne oni se samo tako igraju. Tata ako ja tebe upucam hoćeš ti otići na nebo kao mačak Tom? Pa znaš kćeri to se nesmije.........

    A hoće se Tom vratiti s neba? Zapravo ne može ali.......

    Da nastavim dobar crtić TOM & JERRY. Ima ih još i boljih, prepuna ih je televzija, TRANSFORMERI i slični sreća pa negleda.

    Ima jedna rečenica iz TERMINATORA: Vama ljudima je u prirodi da se uništavate (ubijate).............

  • #12
    0 0

    postova:541
    franz @ 28.1.2009. 20:53

    .. ma dobri su komentari to se slažem i od gora i od maria i od jane banane i od tebe gorlock, čak nekad smiješni ali ne nikako za potcijeniti...

    dobri ste ljudi, ili kako ja velim alles gut

    franz

  • #13
    0 0

    postova:534
    jua @ 20.3.2011. 1:33

    Ovo mi je bila zakon serija...sjećam se da smo mi u srednjoj umirali od smjeha i prepričavali si epizode.......Zainteresirala sam se bila za nju jer su odmah u prvoj epizodi toliko toga izmislili da sam ostala: "OMG, kako će se iz ovoga izvući?"

    Nowdays, kad se negdje odmah u prvoj epizodi toliko toga natrabunja....već si znam kak će završit skoro svaka od tih 'tragedija'..... i znam da će na prelasku sezone opet sve drastično okrenut na drugu stranu....

  • #14
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 20.3.2011. 2:10

    super je serija, pogotovo prve 3-4sezone...ove pred kraj su vec natezanje malo zesce...ma koliko oni probali mjenjat lokacije uvijek se dobija neki dojam ponavljanja...ja sam pogledo svih 6sezona koje su dosad out...

    a izlize se svaka serija vremenom, ma koliko dobra bila, najbolji primjer mi je dr.house recimo...

     ugl weeds svakako preporucavam, gledajte od pocetka pa kad vam dosadi predite na nest drugoWink

  • #15
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.9.2012. 0:04

    ok mislim da je ovo zavrijedilo update jer sam upravo pogledo zadnju sezonu, zadnju seriju...its over...

    e sad vidim si komentar moj gore i sve stoji, tamo 5-6sezona i nisu na vrhu bas bile al my o my...ova zadnja sedma je vrh vrhova...pogotovo u zadnjoj epizodi obratite paznju ak ju ikad budete gledali na glumu...fenomenalna, nemam rijeci...pogotovo M.-L. Parker, totalno je opravdala vodecu ulogu u ovoj seriji...kao sto House nebi nikad mogo bit ni 50% tak popularan bez Hugh-a tak i ova bez nase najsexi mame...

    serija je po meni odlican balans izmedu drame i komedije...jedna zivotna prica jedne cudne obitelji u jos cudnijem okruzenju...mislim da joj nijedna nije ni blizu po sadrzaju znaci necete rec e evo je ko ovo ono ko ono...kak bi strucno rekli jelOsmijeh

    sve u svemu jos nakraju moja topla preporuka...ovo sam gledo 7godina i bome nisam zazalio...

    ak niste gledali...sta cekate?!Namiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala