Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lovci na natprirodno

1 2
  • #16
    4 6

    postova:17
    batanona @ 30.10.2013. 13:36

    žao mi je reći, ali od ove je serije gluplji samo onaj koji ju je stavio na program. Toliko gluposti na jednom mjestu, teško je i zamisliti.

  • #17
    5 6

    postova:2
    thissecretninja @ 24.1.2014. 20:21
    Najbolja serija ikad!
  • #18
    2 4

    postova:1
    miljan bajic @ 1.6.2014. 20:23

    najbolja serija :)

  • #19
    2 5

    postova:11
    katarina kopić @ 25.9.2014. 20:57

    Serija je vrhunskaaa !!! :D 

  • #20
    0 2

    postova:1
    suzy sumrak @ 22.9.2015. 13:41

    Supernatural fans Croatia - na facebooku

  • #21
    2 0

    postova:1130
    mario @ 14.10.2016. 20:42

    Ja isto dalje gledam a ne znam zašto, valjda se nadam da će sebični Winchesteri konačno dobiti svoje na kraju.

    Sad su mi najdraže epizode one monster of the week đir.

  • #22
    0 1

    postova:92
    ichglotztv @ 14.12.2018. 3:32
    Meni jedna od najboljih priča ikad ispričanih na tv-u. Pratim je od početka, znači već 13 godina, što nikada niti s jednom drugom serijom nisam radila. Pošto HTV brlja s prikazivanjem, bez fiksnog termina ali obavezno u nečasnu kasnu uru, pratim je online u stvarnom vremenu. Kod ove serije je bitno, da se gleda od početka i redoslijedom, jer samo tako se može pratit priču kako treba i uživat u njoj. Uključiti se negdje u sredini i onda malo gledat, malo ne (i miješat epizode, kao što to radi HTV) samo zbunjuje i propuštaju se bitni elementi priče. Produkcija je odlična s obzirom na, za Hollywoodske prilike, mali budžet, a gluma vrhunska. Nema poznatih glumaca, sve je to "obični radni narod", ali neki su se godinama afirmirali u priznate talente i ovjenčali nagradama. Priča je nadnaravna, naravno, s elementima horora, drame i komedije. Autor Eric Kripke je uvijek naglašavao i element obitelji, prijateljstva i zajedništva, i on se stalno provlači kao najbitniji sastojak ove priče. Priča o braći Winchester i njihovim prijateljima te obuzme, s njima strepiš, plačeš, smiješ se, brineš, strahuješ i navijaš. Kripke je priču zamislio za 5 sezona, i skoro nije postigla niti toliko. Mali budžet, nepoznati glumci i nezainteresirana tv mreža je svaku novu sezonu činila neizvjesnom. Tek u 4. sezoni počeo je jači interes publike i medija, pa su i nakon Kripkeovog odlaska nastavili sa snimanjem. Danas, u 14. sezoni dosta je drugačija nego na početku. Još uvijek je dobra, ali mi stari fanovi često žalimo za "dobrim, starim vremenima". Zato svakako preporučam gledanje od početka. Jedna stvar koja mi dodje kao šlag na tortu je velika angažiranost glumaca i filmske ekipe na raznim dobrotvornim akcijama, u koje se mogu uključit i fanovi. Začudjujuće je kako je iz jedne neznatne tv serije izrastao pokret koji se trudi uljepšati naš svijet čineći dobro. Citat "Saving people, hunting things - the family business" je tako zaživio i u stvarnom životu.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala