Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lovci na natprirodno

1 2
  • #1
    2 3

    postova:23
    mare842 @ 4.2.2011. 23:54

    Dobra serija samo sto kako to i obicajno biva se zakomplicira u 4 sezoni. Zasad ima 5 sezona i 10 epizoda od 6 sezone koja bi trebala biti zadnaj sezona.

    Ima dosta akcije , ali i humora . dosta se bazira na odnosima izmedu brace odnoso njihovim obiteljskim stvarima.

    Ako volite duhove , demone i andele definitivno ce vam se svidjeti .Malo pocinju tako reci Amerikanizirati seriju u 4 sezoni pa po vrimena melju o osjecajima ali nije tako strasno i s vrimenom se popravi.

    Definitivno preporucujem za gledanje normalno ako volite akciju i fantastiku ,ali i malo dosadnjikave emotivne scene.

  • #2
    3 3

    postova:1130
    mario @ 4.2.2011. 23:58

    Dobra serija samo sto kako to i obicajno biva se zakomplicira u 4 sezoni. Zasad ima 5 sezona i 10 epizoda od 6 sezone koja bi trebala biti zadnaj sezona.

    Ima dosta akcije , ali i humora . dosta se bazira na odnosima izmedu brace odnoso njihovim obiteljskim stvarima.

    Ako volite duhove , demone i andele definitivno ce vam se svidjeti .Malo pocinju tako reci Amerikanizirati seriju u 4 sezoni pa po vrimena melju o osjecajima ali nije tako strasno i s vrimenom se popravi.

    Definitivno preporucujem za gledanje normalno ako volite akciju i fantastiku ,ali i malo dosadnjikave emotivne scene.


    mare842


    Joooj... ova serija mi tako rula. Onako, cheezy i macho baš guility pleasure. Pogledao do sada sve što je izašlo, inače sam čuo da će biti i sedma sezona, ali to je ono rekla-kazala. Bobby je genijalan, pogotovo ona epizoda u šestoj sezoni (sigurno znaš na koju mislim).

    Also......

    Carry on my wayward son!!!!!

  • #3
    0 3

    postova:94
    frxi @ 5.2.2011. 0:15
    je li ovo sad od prve sezone ili ? po meni sve sto ode vise od 2,3 sezone je previse za akcijske serije onda pocinju preseravanja jer ne znaju sta ce vise ko sto su sa lost-om usrali
  • #4
    3 3

    postova:534
    jua @ 16.3.2011. 21:18
    Super serija....nemam što nadodat...dečki su sve rekli prije mene =D
  • #5
    1 1

    postova:23
    mare842 @ 14.4.2011. 21:08

    Joooj... ova serija mi tako rula. Onako, cheezy i macho baš guility pleasure. Pogledao do sada sve što je izašlo, inače sam čuo da će biti i sedma sezona, ali to je ono rekla-kazala. Bobby je genijalan, pogotovo ona epizoda u šestoj sezoni (sigurno znaš na koju mislim).

    Also......

    Carry on my wayward son!!!!!

      Istina i ja sam cula za sedmu sezonu, ali posli sto sam stavila komentar govori se da su vec glavni glumci potpisali za jos jednu sezonu ako ne i za dvi .

     Epizoda o  Bobby-u je super i od prvih cetri najbolja i ja volim Bobby-a.

    Svaka cast na Carry on my wayward son! Obozavam tu pismu, a pogotovo kad je uklope u uvodnu spicu.

  • #6
    1 2

    postova:26
    scream999 @ 9.5.2011. 23:22
    Serija je trenutno na 6 sezoni, eps 20...sluzbeno su objavili da ce izaci i 7. sezona. Za sve koji zele dobru, kvalitetnu i specijaliziranu stranicu za skidanje serija neka ode na:    https://eztv.it/   btw serija je awesome ;)
  • #7
    2 2

    postova:13
    kauchpotato @ 13.6.2011. 19:52

    ako volite demone, anđele, i općenito nadnaravne kreacije

    savršena serija

  • #8
    2 3

    postova:1
    mia_black @ 16.1.2012. 22:15
    Ma odlična serija, jako zanimljiva, gledajte, nećete požaliti :D
  • #9
    2 3

    postova:54
    zvone @ 4.5.2012. 13:04

    Dobra vijest za sve ljubitelje braće Winchester, Supernatural je dobio i 8. sezonu. CW Network je objavila „urbi et orbi“ da se u sezoni 2012.-2013. nastavljaju serije Supernatural, Vampirski dnevnici i teen sapunica 90210.

    Tko zna, možda napokon upoznamo i Boga osobno! Osobno se nadam kako će scenaristi pronaći način da u igru vrate Bobbya, koji je trenutno duh, kao i češće pojavljivanje Castiela, koji se vratio pa odmah završio u komi, ali ako su se Winchesteri već nekoliko puta prošetali do pakla pa raja i natrag, valjda ni ovo neće biti problem.  Bilo bi zanimljivo čuti komentar tvorca serije Erica Kripkea koji je seriju želio okončati još nakon 5. sezone, ali očito „para vrti gdje burgija neće“, Supernatural je nastavljen, Kripke je napustio poziciju showrunnera (preuzela ju je Sera Gamble), no ostao je u ulozi izvršnog producenta. Ako pretpostavimo da će se Sam i Dean do kraja 7. sezone uspjeti obračunati sa Leviathanima, ostaje nam samo pitanje što će biti story-arc nove sezone?

  • #10
    2 1

    postova:5
    zwoone @ 4.5.2012. 20:29

    Stranica o filmovima i serijama

    https://the-movieland.com/

  • #11
    2 3

    postova:4
    lord_blackadder @ 4.5.2012. 20:53
    ..i ja sam također pročitao da će snimiti 8. sezonu, ali za dalje se ne zna...fakat fenomenalna serija sa super sountrackom čija nijedna sezona nije nezanimljiva...Smile
  • #12
    1 4

    postova:1
    vidakovic @ 12.4.2013. 0:37

    femomenalno 

  • #13
    1 3

    postova:7
    robbie92 @ 6.5.2013. 15:35

    najdraza serija ikad snima se i 9 sezona broder winchester forever

  • #14
    1 2

    postova:167
    apex @ 6.5.2013. 17:45
    9. bi trebala bit ujedno i zadnja sezona
  • #15
    2 4

    postova:7
    robbie92 @ 4.6.2013. 22:49

    serija ce dobit i 10 sezonu glumci jared i jensen su izjavili da obozavaju glumit bracu tj da ce snimat dok joj gledanost bude dobra ;)

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala