Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Seinfeld

1 2 3 4
  • #1
    1 0

    postova:711
    gordan @ 21.10.2008. 1:14

    Gledam Seinfelda po tisućiti puta, ovaj put na Nova tv u 1.07. Zanima me jel gleda to još netko osim mene i noćnih čuvara radnim danom u ovo doba? A nakon toga slijedi i Život na sjeveru za koji ipak više nemam snage.

    Možda bi bila dobra ideja da RTL otkupi Seinfelda i Život na sjeveru i zamijeni malo Dadilju, koja je već prilično umorna, sa dotičnim serijama, i da ih repriziraju par godina. To mi čak i ne bi smetalo. Nek dodaju još i Curb your enthusiasm i počet ću gledati RTL.

  • #2
    1 0

    postova:32
    supertramp @ 22.10.2008. 23:25

    Seinfeld je opaka serija skroz, samo kaj mi je preeekasno, danas je npr. u 00:40, a to zbilja nemogu gledat ak se želim ujutro na vrijeme probuditi

    Da je bar u nekom normalnijem terminu 

  • #3
    2 0

    postova:2
    alfa145qv @ 23.10.2008. 23:10
    Seinfeld je prejak, preejjjaaaakkkkk. Gledam kad god mogu ostat budan makar riknu drugi dan. Njegovih repriza nikad dosta.
  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 23.10.2008. 23:23
    već praktički znam cijeli tekst na pamet, a još mi nije dosadio...
  • #5
    0 0

    postova:220
    gor @ 25.10.2008. 21:15
    Jedna od rijetkih pametnih američkih serija koja stoji uz bok Englezima. Mogao bih gledati i deset puta istu epizodu i uvijek otkriti neku novu sitnicu. Zakon.
  • #6
    0 1

    postova:541
    franz @ 7.11.2008. 20:16

    e pa meni se nesviđa ta serija.. ako smo kod toga, ipak navijam za državnik novog kova, šljam, zvonili ste milorde, bračne vode, bean etc... za mene je to puno bolje od seinfelda..

    a jbg o ukusima je teško raspravljat!

    franz

  • #7
    1 0

    postova:2
    firestarter @ 11.12.2008. 23:19

    Prejaka serija. Snimio sam ga na DVD-ove pa gledam u krug.

  • #8
    0 0

    postova:29
    gemini @ 12.12.2008. 16:01
    Meni su draže ipak ove serije kao i Franzu a Seinfield me dobro može i u 3.00 ujutro najbolje se spava tada
  • #9
    0 0

    postova:47
    cane @ 12.12.2008. 19:06

    e pa meni se nesviđa ta serija.. ako smo kod toga, ipak navijam za državnik novog kova, šljam, zvonili ste milorde, bračne vode, bean etc... za mene je to puno bolje od seinfelda..

    a jbg o ukusima je teško raspravljat!

    franz

     Ove serije koje si naveo su dobre. Ali Seinfeld je ipak druga vrsta humora, s puno više inteligencije. I kako takav definitivno najbolji sitcom svih vremena.

  • #10
    0 0

    postova:2915
    gorlock @ 12.12.2008. 21:50

    Pa, serija je stvarno krasna, (SEINFELD) pogledao sam gdjekoju epizodu da vidim što je to dobro u njoj, pa ne baš mnogo.

    Moj komentar bi bio kao naziv jednog filma "Glup i gluplji" koji je za razliku od serije remek djelo.

    A tko je glup a tko gluplji dajte si mašti na volju.

    No kritike govore svoje:     Devet Emmyja, tri Zlatna globusa i brojne druge nagrade dokaz su da je ovu seriju odlično prihvatila i publika i kritičari. «Serija o ničemu» planetarnu je popularnost postigla u ranim devedesetima, te je zbog velikog uspjeha snimljeno čak devet njezinih sezona. Unatoč tome što je prošlo gotovo deset godina od kada je snimljena njezina zadnja scena, legendarna četvorka - Jerry, Elaine, George i Kramer - još uvijek svakoga tjedna svojim filozofskim raspravama o temama koje zapravo nikome nisu bitne zabavlja brojne obožavatelje.

    samo naprijed.........

  • #11
    1 0

    postova:114
    skype @ 18.1.2009. 13:03
    Kramer mi je najjači lik u seriji , genijalan jeCool ! Serija je za 10, za razliku od drugih am.serija gdje je zdravog humora bilo samo u prvih 15-tak epizoda , Seinfeld je raznolik i zabavan do posljednje epizode.
  • #12
    1 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 22:37
     Kad već nabrajate druge serije, ja bi Sladge Hammera.
  • #13
    1 0

    postova:1130
    mario @ 19.1.2009. 2:30
     Kad već nabrajate druge serije, ja bi Sladge Hammera.
    Arnol


    "Trust me, I know what I'm doing."

    Hahaha Sledge je kralj. Seinfeld mi je više krv popio, hoće li ga ikad više prestati emitirati? Bio mi je prije zanimljiv ali sada mi prisjedne čim vidim nekog od njih.

    Zato su me oduševile Arrested Development (nedavno ih opet pogledao) i It's Always Sunny in Philadelphia. Za umrijeti od smijeha.

  • #14
    1 0

    postova:422
    jana_banana @ 19.1.2009. 3:02

    Arnol, imaš pravo - Sledge mi je bio famozan - ali ipak naglasak na "bio"...

    Nedavno sam ga ponovno pogledala - i gle čuda iznenada - to više ipak - nije bilo "to"!

    No svejedno - ima šarma. Cool

  • #15
    1 0

    postova:580
    arnol @ 19.1.2009. 9:57

    Ipak ti je bio dobar jana_banana. Valjda ne bi imala ništa protiv da se ponovo emitira kod nas.

    Imam ja još "skromnih" želja.

    Voljela sam gledati seriju " Kriminalističke priče", to stvarno nije bilo dugo na televiziji !

    Ajmo televizijske kuće tko će dati reprizu te izvrsne serije ?! 

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala