Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Odvjetnik iz Lincolna

1
  • #1
    0 0

    postova:2782
    bearfoot @ 16.2.2026. 22:32
    Ako zanemarimo nerealno glupavo frajerisanje na sudu i wanabe macho likove kroz epizode, prve 2 sezone ok, sviđa mi se kako Manuel glumi, odijela mu ne stoje dobro i izgledaju jeftino...4 sezona nije više gledljivo
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2026 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala