Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dnevnik velikog Perice

1
  • #1
    0 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 12.4.2021. 22:02

    ...serija je počela dosta traljavo, ali ,iz epizode u epizodu, dizala kvalitetu, te na kraju ispala vrlo vrlo  dobra. Serija je puna alanfordovskih ispada, od opće naivnosti vel'kog Perice , preko karikaturalnog lika inspektora Matića ( uvjek izvrstan Pjer Menićanin, podcjenjen glumac koji uvijek diže kvalitetu svakog dramskog uratka), do uloge zastavnika ( u super izvedbi Nikole Koje) ,koje ne bi očekivao od naših scenarista. Evociranje šezdesetih , kroz kostime i šlagere, je za svaku pohvalu. Centralna ljubavna priča je hvalevrijedna, ali i samim time što su mnogi ljubavni zapleti u središtu serije, je također osvježenje od teških tema većine hrvatske filmske produkcije.  Oldtajmeri Otokar Levaj i Mirjana Bohanec, odlični, Željko Anočić i Iva Babić, također, ostali vrlo vrlo dobri. Baš mi je drago da nisu upropastili nasljeđe genijalnog filma. Za kraj, nek se Vinko Brešan drži jugonostalgije sa,barem, ovom razinom kritike vremena , a ne da sipa žuć, po ovim našim, ionako , gorko-slanim vremenima.

    Hvala svim zaslužnicima.

  • #2
    0 1

    postova:2
    ervin matišić @ 27.2.2023. 6:49

    same reprize

  • #3
    1 0

    postova:17
    biokovo @ 27.2.2023. 22:13
    Svrljozvrljo je sve fino napisao. Nemam potrebu dodavati nista. Zanimljiva serija i vrlo gledljiva!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala