Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plima i oseka

1
  • #1
    1 2

    postova:1
    s2020 @ 12.10.2018. 20:35

    Meni je Plima i oseka (Medcezir) fenomenalna serija, odlična gluma, zanimljiv scenarij, fenomenalna glazba. S obzirom na to kako je serija bila popularna u Turskoj i gdje god je prikazana (Europa, Amerika), fakat mi nije jasan tretman Nove TV/Dome TV. Prvo su seriju 2017. naprasno prekinuli prije završetka prve sezone, a sada su je počeli prikazivati u terminu koji je nama zaposlenima nemoguće pratiti (original u pet ujutro, repriza u dva ujutro). Sad samo čekam da je ponovno prekinu prikazivati zbog slabe gledanosti?! Da, kao da je u ovim terminima moguća bolja gledanost?! A u prime terminu uglavnom prikazujete turske serije s tako neuvjerljivom glumom da se čovjek mora zapitati je li slijep onaj tko odlučuje koja će serija biti prikazivana u kojem terminu. Glavna glumica Plime i oseke na Instagramu ima dva puta više pratitelja nego što RH ima stanovnika, ali Doma TV je "mudro" zaključila da seriju treba prikazivati u dva i pet ujutro. Ma doista!  

  • #2
    1 1

    postova:1
    anica andrasic @ 25.1.2019. 2:08

    Meni je Plima i Oseka jedna od najboljih turskih serija, slazem se u potpunosti sa gornjim komentarom sto se tice glumaca, serije i svega....ZAISTA FENOMENALNO RADJENA SERIJA I GLUMCI SVI ZA DESET!!!!!!

    Sretni smo pa pratimo program putem NET TV pa nam nije problem vrijeme jer zivim u Kanadi....no 

    NADAM SE DA CE NAM NOVA TV /DOMA TV SUTRA NAstaviti prikazivati seriju gdje je stala PROSLI PETAK a ne ponovo ispocetka.....DA LI CE TE NAM DATI DA VIDIMO ZAVRSETAK OVE FENOMENALNE SERIJE???? Ovo vec drugi puta dajete od pocetka, i nikad do kraja serije....Nasla sam ja kraj na You tube ali to nije isto.....ako ste nam vec dali seriju dajte molim Vas da vidimo i kraj tim vise sto se ova serija isplati gledati...nakon toliko glupih, krvavih serija konacno nesto za dusu i realnost( barem sam ja odrasla u tom vremenu kada je KISS bio velika stvar) , vjerujem da i mnogim gledaocima nedostaju Jaman,Mira Mert i Ejlul...kao i svi drugi likovi.

    Unaprijed zahvalna gledateljica iz Kanade Anica!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala