Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lud, zbunjen, normalan

1 2 3 4
  • #16
    7 3

    postova:341
    hitman_4 @ 14.11.2010. 12:46
    solidna serija,al ono sve na istu foru(humor).najveći plus je definitivno izet, koji spašava seriju,ostali likovi nezanimljivi.
  • #17
    5 5

    postova:3
    perox @ 23.11.2010. 22:53
    Ma dajte ljudi serija je carska mozete vi pricati sta god ocete ali meni je serija najbolja koju sam do sada gledo Laughing
  • #18
    2 0

    postova:341
    hitman_4 @ 24.11.2010. 9:14
    U početku je bilo stvarno humoristično i meni se svidjela serija. Gledala sam svaku epizodu. Te tri generacije muškaraca pod istim krovom sa svim onim zgodama i nezgodama, kućne pomoćnice,susjede i prijatelji. Ovo novo je bar meni negledljivo. Recikliraju stare ideje, dovode loše goste. Što je bilo bilo je. Dižem jednu Maksuziju za stare epizode ! Preporučujem ekipi sa Mustafom da snime neki novi projekt !
    Arnol

    X
  • #19
    7 4

    postova:20
    valencija @ 25.11.2010. 20:28
    serija je ne dobra nego savrsena...Izet je naravno glavni.
    ali nije samo on tu dobar, pogledajte npr Dinu ili sad Refka koji ga je dostojno zamjenio, onda Faruk, pa munjeni combe, a i mora se priznat da je Samir odlican. jako je zanimljiv splet okolnosti na koji se uvjek moze dobro nasmijat.
    a i mora se priznat da je lijepo vidjet Selmicu u seriji.
    dobra glumacka ekipa sa dobrim idejama
  • #20
    7 9

    postova:11
    diabolicus999 @ 15.1.2012. 1:16
    Vrlo iritantna serija,sa infantilnim humorom..za publiku niže i osrednje inteligencije..
  • #21
    9 3

    postova:560
    crnisokol @ 15.1.2012. 11:14
    Vrlo iritantna serija,sa infantilnim humorom..za publiku niže i osrednje inteligencije..
    diabolicus999


    baš me zanima koju seriju ti pratiš?

    inače ne volim ovu seriju, ali prozvati nekog glupim na osnovu serije/filma koji voli...

  • #22
    8 2

    postova:1
    bincii @ 4.9.2012. 12:53
    Ma serija je zakon... A Izet je ziva legenda... Samo njemu mogu ovakve gluposti pasti na pamet i jedini ih on moze odglumiti.... A vi pricajte sta hocete ako vam nepase samo prebacite i negledajte jer ima naroda ko ga gleda... Pozz
  • #23
    5 4

    postova:1
    pufko @ 9.9.2012. 16:59

    serija je super ali opce je poznato da serija koja ima vise od 60-7o nastavaka uvijek se dosadi ljudima. 60 i to je previse. ljudi traze nesto novo. ima serije koje imaju oko 400 epizoda. to je previse i sve te epizode sbog jednog dogadjaja (hoce se ozeniti na kraju ili ne). ako pazljivo gledate meksicke sapunice u 80% slucajeva tematika je ista samo se glimci mijenjaju. stare serije recimo DINASTIJA,DALLAS,PTICE UMIRU PJEVAJUCI,SOGUN i t.sl. one su serije koje te zalijepe za stolicu. ovo danas je samo varka. isto se dogadja sada i sa turskim serijama. u dosta njih je ista radnja ista tematika samo drugi glumci.

  • #24
    5 2

    postova:3
    vlado vitlov @ 4.11.2012. 19:41

    Serija je zakon, da nema izeta nebi bila zanimljiva.Bogataš

  • #25
    3 2

    postova:3
    vlado vitlov @ 4.11.2012. 19:41

    Serija je zakon, da nema izeta nebi bila zanimljiva.

  • #26
    4 1

    postova:3
    thexgeneration @ 11.11.2012. 14:56

    ...predobra serija....iako sam ju pogledao od prve do zadnje epizode rado pogledam ponovno jer tako iskrenom humoru uvijek se možeš nasmijati :)

  • #27
    7 2

    postova:4
    x_files @ 6.12.2012. 13:25

    Koliko ovdje ima samo kritičara...Naravno da seriji uvijek treba neka nova ideja,tema i pritom odlična gluma,no  kad BiH producira ovakvu seriju, moraš joj dati najveću ocjenu.

  • #28
    5 4

    postova:114
    mersault @ 6.12.2012. 14:54

    Koliko ovdje ima samo kritičara...Naravno da seriji uvijek treba neka nova ideja,tema i pritom odlična gluma,no  kad BiH producira ovakvu seriju, moraš joj dati najveću ocjenu.

    Inače, budžet za seriju se skupljao od građana i svaka porodica je morala odvojiti po oko 4 kune, što ti u Bosni dođe kućni budžet za četveročlanu porodicu. U svrhu snimanja, aktivirali su jedinu postojeću kameru u BiH, a iz svojih usta smo odvajali za plaće glumcima. Ali neprocjenjiv je osjećaj bio kada smo vidjeli krajni produkt, tako genijalan scenario, režija, gluma u toj divljačkoj zemljici nikad nisu viđeni. Amaterski filmovi kao Kod amidže Idriza ili Ničija zemlja konačno su mogli pasti u zaborav, a čast je bila plasirati ovakvo genijalno umjetničko djelo na ekrane uzvišenog svehrvatskog pučanstva, bez pretenzija da se artificijelno nadvise remek djela hrvatske produkcije poput Naše male klinike ili Bibinog svijeta.

    Čast je čitati pozitivne kritike iz Hrvatske, i molim vas da svakom prilikom u Bosnu šaljete konzerve, ostatke ustajalog kruha ili staru odjeću, bili bi vam iznimno zahvalni.

  • #29
    3 1

    postova:4
    x_files @ 6.12.2012. 18:51

    Dino: Izete,mogo' bi i ja malo te maksuzije.

    Izet: Mogo' bi,šta nebi mogo', ali ja NEDAM! Smije se

  • #30
    4 4

    postova:1
    bero55 @ 25.1.2013. 19:59

    Odlična serija,svaka čast Mustafa je zakon

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala