Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dolina sunca

1 2
  • #16
    0 0

    postova:33
    majav @ 21.8.2010. 19:14
    serija-preduga nakon par epizoda odustala od gledanja....... ima ipak nešto važnije u životu da se potroši tih 45min!!!!
  • #17
    0 1

    postova:1
    gogolesku @ 1.2.2013. 14:17

    Poštovani, zašto ste seriju Dolinu sunca premjestili u novi termin. Recite mi molim vas kako mi koji radimo da je pratimo u tom novom terminu, stvarno nema smisla.

    Pozdrav

  • #18
    0 1

    postova:1962
    aya @ 1.2.2013. 14:32

    gogolesku @ - to morate pitati onu TV kuću koja prikazuje seriju, a ne ovdje!

  • #19
    2 0

    postova:130
    krushka @ 10.5.2013. 23:20

    Ne kužim kak itko može reć za ikoju sapunicu da išta valja. Sapunice treba istrijebit, treba ih spržit ovim mojim mačjim okom. valjda su ljudi koji takvo što mogu pohvalit i sami tako otrcano i malograđanski nastrojeni u vlastitim životima i valjda glume da su im vrijedni ti površni i glupi odnosi koje održavaju pa kad, kao što rekoh, glume i uopće ne kuže kaj im treba u životu, nego žive po nekom planu, određenom od ne znam koga normalno je da su im patvoreni svi potezi, riječi i geste i normalno je da onda ne kuže da im netko troši dragocjeno vrijeme plasirajući im istu glupost koju i sami žive. Nekakava moja poanta što se kvalitete serije ovog tipa tiče jest ta da je gluma elementarno nepogodna po ljudski želudac i sive stanice da ne kažem radioaktivna. Razlog zbog kojeg sa morala ovako popljuvat ovu seriju je frustracija koju je u meni stvorila prenatrpanost televizije ovakvim sadržajima koje moji doma uredno prate, a ja to moram trpit.

  • #20
    0 4

    postova:1
    silves @ 29.8.2013. 17:02

    Jedna od boljih serija

    kaj sam ja gledal zadnje 2 godine najbolje serije su bile!

    Ponos Ratkajevih!

    Ruza Vjetrova!

    Larin Izbor!

    Ne daj se Nina!

    Bumerang!

    Cimer frai!

    Budva na pjeni od mora!

    Bolji zivot! i

    Miris kise na Balkanu!

  • #21
    1 0

    postova:256
    manuel robbery @ 16.9.2013. 15:27

    Gadi mi se

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala