Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hellboy

1
  • #1
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 25.4.2011. 23:13
    Meni se film svidio samo tako ! Izvrstan spoj akcije i komedije........pogledajte i uživajte.
  • #2
    0 0

    postova:71
    g_6 @ 16.6.2011. 19:14
    sječam se dok sam bio klinac pa je na TVu bio film "Ljudi u crnom" zaljubio sam se u taj film i onda sam na teletekstu pročitao da je > znanstveno fantastična akcijska komedija pa sam otišao u videoteku i reklao vlasniku da mi da neku znanstveno fantastičnu akcijsku komediju. dao mi je upravo ovaj film. baš se ne sječam što se sve događalo i zato sam sretan što ga puštaju na HBOu ^_^
  • #3
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 17.6.2011. 0:10
    Navodno se snima treci dio,jedva cekam!
  • #4
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 17.6.2011. 15:15
    meni je radnja tih hellboy filmova nekako prosječna, ništa posebno, ali su mi likovi i stvorenja koja se pojavljuju u filmovima super, nekako su posebni i drugačiji SmileSmile
  • #5
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 19.6.2011. 13:46
    meni je radnja tih hellboy filmova nekako prosječna, ništa posebno, ali su mi likovi i stvorenja koja se pojavljuju u filmovima super, nekako su posebni i drugačiji SmileSmile
    fox89


    e, da, ipak su iz "pakla", "slatki" su svi...odlične maske...

    dobra mi je i dvojkica, a veselim se trojkici... 

    hajde, @niA, nije baš tak "strašno".... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala