Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dog Soldiers

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.3.2011. 15:21

    bas sam si nabavil par horora pa sam krenul sa gledanjem i nisam se razocaral ......

    dog soldiers je britanski hororac iz 2002-e ....radnja su vukodlaci....bil sam skeptican prema filmu jer sam mislil da je film tipa sve vec videno ...ajd prvih dvadeset minuta mi je bil malo dosadan mada akcija pocinje odma sa malim uvodom u film ali kako se film odvijal sve bolji i bolji da bi mi na kraju film ispal jebenica cista....kad je bil gotov odma na net da vidim dal ima drugi dio i ima heheh.....jednostavno film je bil krcat akcijom ,krvlju i dobrim britanskim humorom i sta je najbitnije nema filozofija puno u filmu ....nemogu ga uvrstiti u klasicne price o vukodlacima i zato mi je super!!!

    malo sam listal po netu, komentari o njemu su bili jako dobri i sami blogeri i forumasi su se pitali zasto je film tolko zataskan i odma bacen na dvd...po vecini njihovih komentara a i sad moj svrstavam ovaj film u top horor 2000-2010,radi same napetosti radi osijecaja bespomocnosti samih likova u filmu!!

    ja bi ovaj film preporucil svima ali najvise ljubiteljima horora.... pa eto ako zelite pogledati samo naprijed ..moja ocijena je 7.5/10.........

    ukratko...(copy)

    Vojna jedinica britanske vojske kreće u testnu vježbu po najzabacitijim šumama njihovoga otoka. Već prve noći usred logorske vatrice pada leš raskasapljene krave. Panika se počinje dizati, ali slijedećeg dana kada nalete na pobijeni odred specijalne vojske, strah se počinje uvlačiti u njihove kosti. Od specijalaca je ostalo samo par udova, ekstremna količina krvi, crijeva, ukratko nešto jebeno gadno im se desilo. Ubrzo počinje borba za preživljavanje, čovječ protiv životinje, kao david protiv golijata…

    https://ecx.images-amazon.com/images/I/51WAC7SFK9L._SL500_AA300_.jpg 

  • #2
    0 0

    postova:109
    myna @ 22.3.2011. 15:59
    da čula sad da je ovaj film mrak..pokušavam ga skinut prek torrenta al ni jedan ko za vraga ne radi:(
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 22.3.2011. 17:44

    Izvrstan film, gledao ga n puta Laughing

    What scares you?

    Spiders and women..... and spider women.

    Pričalo se i o nastavaku, ali izgleda ništa od toga. 

  • #4
    0 0

    postova:41
    incognito @ 22.3.2011. 17:55

    I ja ću se složiti da je odličan film... iako ne volim baš horore!

    Tokom cijelog filma se uspijeva održati napetost, al' ne mogu ništa detaljnije reći, davno sam ga gledala... idem iskopati odnekud DVD na kojem je! Smile

  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.3.2011. 19:36

    Izvrstan film, gledao ga n puta Laughing

    What scares you?

    Spiders and women..... and spider women.

    Pričalo se i o nastavaku, ali izgleda ništa od toga. 


    mario

    nastavak se zove... dog soldiers: fresh meat...al ga nemrem nigdje pronaci ...dal postoji taj film uopce?!?!
  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 22.3.2011. 19:47

    nastavak se zove... dog soldiers: fresh meat...al ga nemrem nigdje pronaci ...dal postoji taj film uopce?!?!
    doom
    Nope, malo se pričalo i onda odustalo. Nitko od originale ekipe nije trebao raditi na tom projektu tako da je bolje što ništa nije bilo. Ovako imamo kult film bez nastavka koji bi ga razvodnio.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala