Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Odlasci

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    cloe @ 9.1.2011. 11:58
    neobičan film, meni odličan, uz prekrasnu glazbu...
  • #2
    0 0

    postova:112
    entina @ 9.1.2011. 21:11
    i meni se sviđa. radnja nekako sporo teče, al djeluje uimirujuće. baš kao i sam proces polaganja u lijes.
  • #3
    0 0

    postova:112
    entina @ 9.1.2011. 21:13
    i meni se sviđa. radnja nekako sporo teče, al djeluje uimirujuće. baš kao i sam proces polaganja u lijes.
  • #4
    2 0

    postova:271
    sebulba @ 20.2.2013. 0:26
    ovakav film ne moze napraviti amerikanac, bez prevelike patetike dirne te u onu zicu, a istodobno te moze i nasmijat. definitivno zasluzen oscar, a ne kao neki zbog redatelja i odabrane teme (citaj lincoln za par dana).
  • #5
    0 0

    postova:5
    sljivan @ 20.2.2013. 1:25

    izvrstan film! ugodno sam iznenadjen.

  • #6
    0 0

    postova:5
    sljivan @ 20.2.2013. 1:25

    izvrstan film! ugodno sam iznenadjen.

  • #7
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 4.5.2016. 11:48

    Predivan film, meni osobno jedan od boljih filmova prošlog desetljeća. Snažna i zadivljujuća priča koja se dotiče mnogih tema kao što su život, smrt, sudbina, ali po meni najviše priča o potrazi za životnom srećom, mirom i zadovoljstvom. Ritam filma je malo sporiji, ali upravo tom sporinom, dobrom glumom, predivnom glazbom i odličnom režijom, pruža nam da se suosjećamo sa likovima i tjera nas da promišljamo o njima. Preporuka za sve ljubitelje drame.

  • #8
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 5.5.2016. 19:40

    Kako živimo u društvu gdje se sve maskira i prikriva na već dobro ustanovljen zapadnjački način tako eto i tema smrti zato je ovakav film pravo osvježenje pogotvo uz elemente crne komedije koji se realno uklapaju u tok priče.

    Sama priča je dosta originalna i prilično u skladu sa današnjim vremenom (pogotovo za Japan), pomalo asocira na dijelove domaće starinske kulture koji su nekako izgubljeni u modernom dobu i vremenu.

    Tema možda i je morbidna koliko je zapravo i svakodnevna, već iz kojeg kuta se gleda, u svakom slučaju jedan od rijetkih novijih filmova koji se bave temom prolaznosti na ovakav način.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala