Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zubi

1 2
  • #16
    0 0

    postova:19
    quirky @ 17.10.2010. 21:54

    ... NIA ili Akascha ili Quirky, malo se igraš skrivača!! isprobavaš novi FACE 

    ..ajoj zbilja prozirno, ali slab ti je pokušaj !

    .. ako tako nastaviš portal će dogurati do 66666666666 broja članova sve zahvaljujući tebi! ono nije ti dosta jedan profil pa evo i drugi, a mi kao ne kužimo !!

    Laughing

    Sorry, prijatelju nemam pojma o čemu govoriš. Stvarno sam se prvi put upisala ovdje jučer iako već odavno gledam TV program ovdje. Malo sam uvrijeđena da toliko zvučim kao netko drugi i to netko tko se zamara stvaranjem više profila. Ja sam ti između ostaloga malo lijena za to. Trebalo mi je više od godinu dana da se konačno registriram. Reci kako da te uvjerim?

  • #17
    0 0

    postova:541
    franz @ 17.10.2010. 22:36

    Sorry, prijatelju nemam pojma o čemu govoriš. Stvarno sam se prvi put upisala ovdje jučer iako već odavno gledam TV program ovdje. Malo sam uvrijeđena da toliko zvučim kao netko drugi i to netko tko se zamara stvaranjem više profila. Ja sam ti između ostaloga malo lijena za to. Trebalo mi je više od godinu dana da se konačno registriram. Reci kako da te uvjerim?


    Quirky

    .. ma sve pet, dosta sličnosti  se prikazalo!
  • #18
    0 0

    postova:213
    zac @ 24.3.2012. 22:49

    Pa joj se usudi prić bliže ("miciki") il nekaj više, njam, pljuc, gut.........

  • #19
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 25.3.2012. 3:09
    i opet gledam i mislim si wtf.....
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala