Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zubi

1 2
  • #1
    0 0

    postova:7
    dali360 @ 15.10.2010. 11:57

    .........ako ste musko nebih preporucio za gledanje jer ce na puno scena zaboliti ona stvar 

    doslovce..al ipak nebudi te tetkice i pogledaj te fil

    radi se o klinki koja kad se sexa , vagina joj odgricze kitu

    da bolno znam... 

  • #2
    0 0

    postova:1
    rosso @ 16.10.2010. 10:42
    koma film!!! Ženska ima na pici zube i odgrizne onu stvar onom koji...
  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.10.2010. 12:58
    mislil sam u pocetku da je scenariji napisala neka ogorcena zena koja hehe ima dobru kilometrazu....al kad vidim frajer napisal hmmmm....Laughing
  • #4
    0 0

    postova:534
    jua @ 16.10.2010. 14:25
    Ovo definitivno gledam =)
  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 16.10.2010. 15:20
    frajer zbilja ima neobične fobije... ;-)
  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.10.2010. 17:33
    mozda je gay heheh zbog fobije da u mackici postoje zubi hehehhe
  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.10.2010. 20:12
  • #8
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 17.10.2010. 0:57
    odličan
    3AD8B9F7-E111-2C64-E5EA-279ABDA38DA4
    1.02.28
  • #9
    0 0

    postova:19
    quirky @ 17.10.2010. 3:13

    Kao prvo koji je idiot pisao kratki sadržaj ovog filma ovdje i na teletekstu? "...ona slučajno završi s Tobeyjem", "prilikom odnosa"? Ili je tip retardiran ili nije ni pogledao film jer je ono sasvim očito bilo silovanje i to iz dva pokušaja, nikakav "odnos". Ja sam očekivala da ona nije mogla izdržati i seksala se s momkom, a onda je "kažnjena" samo što u ovom slučaju nije ona ubijena kao što obično ide u horrorima. A ono ovo ispala kao neka samoobrana iako nesvjesna. Isto se ponovilo i kad ju je ginekolog zlostavljao. Izmjenio je cijeli kontekst filma sa svojom glupošću.

    Koliko sam shvatila iz primjera momka i ginekologa to je samoobrana, ali poslije toga osim samog kraja nisam gledala pa nisam sigurna. Je li se poslije s nekim seksala tko joj se sviđao i isto se dogodilo? 

    mislil sam u pocetku da je scenariji napisala neka ogorcena zena koja hehe ima dobru kilometrazu....al kad vidim frajer napisal hmmmm....Laughing

    mozda je gay heheh zbog fobije da u mackici postoje zubi hehehhe

    Tako možeš pretpostaviti da su i muški koji rade uobičajene slasher horrore ogorčeni, ugroženi, gay ili bar neki zadrti konzervativci jer uvijek prve stradaju djevojke koje se seksaju i to sasvim dobrovojlno. Iako je i meni bilo jezivo kad mu je odrizla penis (više nego kad nekome recimo prospu utrobu u drugim filmovima) pa mogu zamisliti kako je gadno muškima, on je to bar više zaslužio nego gore spomenute djevojke :P

    U svakom slučaju nešto novo u horrorima, izvan šablone. Većina horrora su tako predvidljivi da su mi jedino zanimljivi ako mi se gleda umjetna krv i crijeva :D
  • #10
    0 0

    postova:666
    doom @ 17.10.2010. 11:34

    Kao prvo koji je idiot pisao kratki sadržaj ovog filma ovdje i na teletekstu? "...ona slučajno završi s Tobeyjem", "prilikom odnosa"? Ili je tip retardiran ili nije ni pogledao film jer je ono sasvim očito bilo silovanje i to iz dva pokušaja, nikakav "odnos". Ja sam očekivala da ona nije mogla izdržati i seksala se s momkom, a onda je "kažnjena" samo što u ovom slučaju nije ona ubijena kao što obično ide u horrorima. A ono ovo ispala kao neka samoobrana iako nesvjesna. Isto se ponovilo i kad ju je ginekolog zlostavljao. Izmjenio je cijeli kontekst filma sa svojom glupošću.

    Koliko sam shvatila iz primjera momka i ginekologa to je samoobrana, ali poslije toga osim samog kraja nisam gledala pa nisam sigurna. Je li se poslije s nekim seksala tko joj se sviđao i isto se dogodilo? 




    Quirky

    prvo kad komentiras nesto pogledaj film drugo ona je bila silovana samo jednom poslje toga je  namereno sa svima imala odnos sta iz osvete sta namjerno ...a sta se tice ginekologa ocito si zensko pa si bila kod ginekologa onda znas kaj radi kad si kod njega jer ja nisam videl da je ginekolog radil bilo sto nastrano osim svojeg posla tak ako ti vidis da su svi njezini snosaji pokusaj silovanja i obican papa test pervezija onda ti djevojko mozda imas problem!!Wink
  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 17.10.2010. 14:12

    @ doom, jesi li TI pogledao film? Ako je odgovor 'da', pogledaj ga opet.

    SPOILER(kojeg ste vi tako obzirno odlučili ignorirat) Kad je Dawn Tobeyu odgrizla k**** to je bila samoobrana jer ju je lik pokušao silovat, kad je ginekolog tokom PRVOG pregleda tako obzirno koristio 4 prsta, to je bila samoobrana. Nakon toga se mala š****a sa tamo nekim petnaestim koji ju je napio, al to nije trenutno bitno, i bilo im je 'lijepo' i niš se nije desilo. Poslje toga kad se lik usred se**a javio nekom liku i priznao joj da je še*i iz oklade - e to je osveta. I sve na dalje je osveta? I neka im je =)!!! SPOILER END

    Meni je osobno film na momente bio smiješan. Ali sve u svemu film je ok.

  • #12
    0 0

    postova:666
    doom @ 17.10.2010. 15:14

    @ doom, jesi li TI pogledao film? Ako je odgovor 'da', pogledaj ga opet.

    SPOILER(kojeg ste vi tako obzirno odlučili ignorirat) Kad je Dawn Tobeyu odgrizla k**** to je bila samoobrana jer ju je lik pokušao silovat, kad je ginekolog tokom PRVOG pregleda tako obzirno koristio 4 prsta, to je bila samoobrana. Nakon toga se mala š****a sa tamo nekim petnaestim koji ju je napio, al to nije trenutno bitno, i bilo im je 'lijepo' i niš se nije desilo. Poslje toga kad se lik usred se**a javio nekom liku i priznao joj da je še*i iz oklade - e to je osveta. I sve na dalje je osveta? I neka im je =)!!! SPOILER END

    Meni je osobno film na momente bio smiješan. Ali sve u svemu film je ok.


    jua

    ja sam film gledal i ja sam samo komentiral da je bila samo jednom kakti silovana u cijelom filmu a ne kod svake seve kak je ova gore navela u svojem komentaru....
  • #13
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 17.10.2010. 16:55

    ...koliko vike nizašto! pogledala, al bolje da nisam.

    kratko i jasno - bez veze.

  • #14
    0 0

    postova:19
    quirky @ 17.10.2010. 20:01

    Uf, koje olakšanje. Već sam mislila da ću morati čekati danima na osobni napad jer mi se činilo da ljudi ovdje više kritiziraju  izmišljene likove i situacije nego stvarne sugovornike koje ne poznaju, ali moj strah je bio neosnovan. Hvala doom, sad kad je to obavljeno mogu laka srca pisati dalje :P (Usput kako se ovdje dodaju smajlići? Svaki put dobijem tekst umjesto smileya.)

    prvo kad komentiras nesto pogledaj film drugo ona je bila silovana samo jednom poslje toga je  namereno sa svima imala odnos sta iz osvete sta namjerno ...a sta se tice ginekologa ocito si zensko pa si bila kod ginekologa onda znas kaj radi kad si kod njega jer ja nisam videl da je ginekolog radil bilo sto nastrano osim svojeg posla tak ako ti vidis da su svi njezini snosaji pokusaj silovanja i obican papa test pervezija onda ti djevojko mozda imas problem!! Wink

    Pročitaj moj post malo pažljivije pa ćeš vidjeti da sam rekla da sam samo gledala do iza ginekologa i sami kraj (onaj stari). Možda sam bila nejasna. Samo sam to i komentirala i tražila sam da mi netko kaže je li se poruka filma promjenila u ostatku kojeg nisam gledala. Jua mi je na to odgovorila. I da, dosad su me pregledala tri različita ginekologa, jedna žena i dva muškarca i nisam imala nikakvih problema sa pregledima. Međutim kad bi mi ginekolog nevažno kojeg spola komentirao

    SPOILER

    "Uh, što ste uski",  skrivećki skinuo  prethodno stavljenu higijensku rukavicu koju ginekolozi moraju zakonski nositi kod pregleda i ugurao četiri prsta svom snagom u mene dok ja kričim i bacakam se od boli,

    KRAJ SPOILERA

     onda bi imala OZBILJNIH  problema sa njim/njom. Jer to nije pregled nego zlostavljanje. Ako je netko nešto slično doživio treba mijenjati ginekologa pod hitno (u najmanju ruku).

    @jua  Sorry što nisam stavila spoiler alert, bilo je kasno pa sam bila malo pospana. Hvala što si ispričala ostatak filma. Možda se potrudim i potražim ga na netu da ga cijeloga pogledam. Ovaj tip horrora me rijetko zainteresira. Ali ipak je dobio nagradu žirija, to govori da nije uobičajen.

  • #15
    0 1

    postova:541
    franz @ 17.10.2010. 21:35
     

    SPOILER

    "Uh, što ste uski",  skrivećki skinuo  prethodno stavljenu higijensku rukavicu koju ginekolozi moraju zakonski nositi kod pregleda i ugurao četiri prsta svom snagom u mene dok ja kričim i bacakam se od boli,

     

    @jua  Sorry što nisam stavila spoiler alert, bilo je kasno pa sam bila malo pospana. Hvala što si ispričala ostatak filma. Možda se potrudim i potražim ga na netu da ga cijeloga pogledam. Ovaj tip horrora me rijetko zainteresira. Ali ipak je dobio nagradu žirija, to govori da nije uobičajen.


    Quirky

    ... NIA ili Akascha ili Quirky, malo se igraš skrivača!! isprobavaš novi FACE 

    ..ajoj zbilja prozirno, ali slab ti je pokušaj !

    .. ako tako nastaviš portal će dogurati do 66666666666 broja članova sve zahvaljujući tebi! ono nije ti dosta jedan profil pa evo i drugi, a mi kao ne kužimo !!

    Laughing

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala