Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U dobru i u zlu

1
  • #1
    2 1

    postova:167
    apex @ 21.1.2013. 15:52
    Vrlo dobar romantični film sa sjajnim Bradleyem Cooper-om i Jennifer Lawrence te uvijek briljatnim Robertom De Niro-m u sporednoj ulozi..Bolji od očekivanja 7/10
  • #2
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 30.1.2013. 19:58

    uz opis filma kao komedija, drama, romantika...dodao bih fantastika a maknuo komedija...početak bez veze, vrlo iritantno i kao već viđeno, a onda nastupa De Niro i konačno se film budi...svi likovi su na mjestu, imaju glavu i rep, sporedni likovi također...radnja i postupci likova imaju smisao sve do završnice filma kad počinje fantazija sa plesnim natjecanjem, a bogme i sa klađenjem...ono što je počelo kao ozbiljna socijalna drama s elementima životnog humora, na kraju završava kao limunada i ostavlja kiselo slatki okus...

  • #3
    2 1

    postova:256
    karter @ 8.2.2013. 20:36

    Ok, film odskače od sličnih uradaka tj. dramedya kako su to amerikanci pragmatično složili pa po svemu. Scenarij vrlo dobar s nizom kvalitetnih dijaloga naravno mora tu biti malo hollywoodskih limunada pogotovo na kraju koji završava neočekivano očekivano. MIslio sam da će kraj biti   malo originalniji i tu mi je najveća zamjerka. Režija drukčija, ali glavna snaga filma uz neke vrlo dobre dijaloge glumci, iako je lawrence dobila najviše pohvala i bila je dobra u filmu, meni najbolji neočekivano odlični cooper u vrlo teškoj ulozi bipolarnog poremećaja iako meni sličniji poremećaju pažnje ali dobro i de niro u najboljem izdanju u kakvom nije bio valjda 15 godina najmanje. Nije to remek djelo ali jedna drama o vrlo teškim pitanjima napravljena na vrlo smiješan i simpatičan način upravo kako bi jedan težak problem napravili lakšim i zabavnim za gledati i pritom ga ne trivijalizirati. Jedan od boljih filmova te vrste u zadnjih nekoliko godina i najboljih ove godine.

  • #4
    4 1

    postova:271
    sebulba @ 27.2.2013. 13:12
    nakon obecavajucih prvih pola sata na kraju ispao nista specijalno. jos na kraju od svih tih nominiranih za oscara najbolji mi je life of pi. sve u svemu cini mi se losa filmska godina.
  • #5
    3 2

    postova:71
    lily7 @ 27.2.2013. 13:30

    Meni je ovo super film, jedan od boljih u dramedy žanru definitivno, the ultimate feel good movie koji vas unatoč "limunada" kraju ne ostavlja s osjećajem da ste prevareni i da vam se IQ spustio za par bodova. xD

    Iako je i meni u početku taj kraj donekle zasmetao s obzirom na kvalitetu filma, na kraju zaključite da i nije mogao biti drukčiji ako se sjetite one scene s monologom o Hemingwayu i sretnim završecima kojeg je Cooper vrhunski "izbrljao" negdje na početku filma. :D 

  • #6
    3 1

    postova:32
    imota @ 2.6.2013. 2:55

    dobar film...da sad puno ne filozofiramoNamiguje

  • #7
    2 1

    postova:560
    crnisokol @ 12.12.2013. 17:14

    Romantična komedija koja valja zahvaljujući redatelju Davidu O. Russellu koji sve fino posložio i tempirao kako treba, scenarij je također dobro napisan te su dijalozi interesantni...a najviše su uspjehu filma vjerojatno pridonijeli glumci - Cooper me ugodno iznenadio ovom ulogom, uvjerljivo nosi svoj lik, Jennifer Lawrence je izgleda odlična, a i glumi odlično - da i film ne valja vrijedilo bi ga pogledati zbog nje, a tu su još i veterani De Niro i Jacki Weaver koji su standardno dobri, a i De Niru je ovo jedan od boljih filmova u zadnje vrijeme...i da glazba je isto dobra (pogotovo iznenađenje s White Stripesima )


    8/10

  • #8
    3 2

    postova:228
    joker12 @ 18.1.2014. 21:45

    Odličan film. Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jackie Weaver briljiraju, a od ekipe bih posebno izdvojio Jennifer Lawrence.

  • #9
    2 2

    postova:228
    atlantiday @ 22.9.2017. 21:14

    Ništa posebno. Previše toga umiksano, ne bih ga ponovo gledala.

  • #10
    2 0

    postova:542
    leon123 @ 21.10.2017. 22:04
    Meni je bas topao i lijepi film. David O.Russell je ovo super snimio. Cooper,Lawrance,De Niro briljiraju 7.1/10
  • #11
    2 0

    postova:131
    void @ 23.2.2019. 21:37

    Volim pogledati ovaj film,  ali nekakvi humorni elementi u njemu,  ako ih ima,  posve su mi sporedni,  tako da mi nije baš jasno zašto ga se, pa i izdaleka,  smatra "komičnim".

  • #12
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.8.2020. 22:00

    Pročitao sam sve vaše komentare i sinoć prvi puta pogledao ovaj film, hvala.

    I slažem se simpatičan, romantičan, pomalo i komičan, ali kroz film se proteže teška dramska tematika, nažalost u zadnje vrijeme itekako prisutna i u našem društvu.

    Nisam niti znao da De Niro glumi u ovom filmu i opet sam se ugodno iznenadio, jer nisam pogledao niti jedan film u kojem De Niro glumi, a da je loš film (makar je u ovom filmu De Niro sporedna uloga).

  • #13
    1 1

    postova:348
    masina @ 16.11.2021. 15:18
    Nikad nisam vidio ili sreo smotanije zensko i da se onako rahiticno krece i trci od ove Lawrence-ove..
  • #14
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 1.1.2022. 22:50
    Ugodno iznenađenje. Dalo bi se raspredat o nekim aspektima filma, ali s obzirom na ono što nam se nudi, više sam nego zadovoljan. Istina, na kraju malo limunade,kao što netko reče, al' vrlo teško Ameri mogu bez toga. Sve u svemu preporuka
  • #15
    0 0

    postova:603
    robertini @ 30.1.2024. 21:14

    Jenny mi je ovdje tako jebeno zgodnaaaaaaaa, a ima i neke kemijice s Cooperom

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala