Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Savršena formula

1 2
  • #1
    2 0

    postova:30
    ennio @ 29.3.2011. 11:10
    Odličan film, nemam šta drugo reć stvarno sam ga pogledao sa zadovoljstvom i zanimanjem, počeo sam ga gledat u krevetu prije spavanja al kako sam ga gledao sve mi se manje spavalo!!! Jako zanimljivo !!! Svakako pogledat !!!
  • #2
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 2.4.2011. 1:32

    neuvjerljivo

    djelomično dosadno

    lizanje krvi s poda me dotuklo....

  • #3
    1 0

    postova:158
    sever69 @ 7.4.2011. 9:43
    Prema najavi filma u kinu, film mi se čini dosta interesantan, budem pogledao dok uhvatim priliku. Eh, da postoji takva supstanca, gdje bi nam bio kraj...
  • #4
    2 0

    postova:5
    mihaelc2 @ 11.4.2011. 14:39
    Dugo nisam gledao ovakov film ,predobar film svakako pogledajte.
  • #5
    2 0

    postova:127
    maestroxxx @ 1.6.2011. 23:27
    pilule čuda čine :) dobar film
  • #6
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 14.8.2011. 20:42

    To da su mnogi iz visokog društva izrazito uspješni i da se koriste raznim halucinogenim i inim sredstvima nije ništa novo.

    Da u ovom filmu ne glumi De Niro vjerovatno ga ne bi nikada niti pogledao, no njegova pojava u ovom filmu čini sam film podnošljivim za gledanje. 

    Inače sam film meni osobno nije ništa posebno. 

    5/10 i to zbog De Nira Smile ovako visoka ocjena.

  • #7
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.9.2011. 11:05
    dobar film zanimljive priče, dobro režiran...meni jedino Bradley Cooper nije baš 'legao' u glavnoj ulozi...
  • #8
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.9.2011. 14:02

    moram priznat da kad sam vidio najavu da sam ocekivao ipak malo vise...

    ali mi se i ovako film svida, neka 7mica za mene...

    btw. i meni je scena lizanja krvi nepotrebna...

  • #9
    2 0

    postova:377
    gestapo @ 28.11.2011. 23:24

    Film je zakon,vec mjesecima nisam pogledal ovak dobar film.

    Sve mi je savrseno osim lizanja krvi !

    Da nema lizanja krvi bil bi cista desetka ovak 9/10!

  • #10
    4 0

    postova:514
    fox89 @ 18.2.2012. 20:19

    meni to lizanje krvi uopće ne smeta, više me smetaju sitnice tipa,

    *spoiler*

    kad je eddie pod utjecajem pilule, priča svaki strani jezik savršeno, bez ikakvog naglaska, a onaj kamatar i kad je pod utjecajem ima onaj debilni naglasak. mislim vjerojatno mnogi to nisu ni primjetili, ali ja se uvijek bavim takvim irelevantnim stvarima, tak da se na to ne obazirite previše  ŠutiŠuti

    *spoiler end*

    al sve u svemu dobar i napet film Cool

  • #11
    2 2

    postova:158
    fantasma13 @ 12.11.2012. 3:04

    fox, kamatar je priglup i nenačitan čovjek, te njemu pilula i nije mogla razvit bogznakakve intelektualne sposobnosti, dok je eddie obrazovan i inteligentan lik.  lijepo je objašnjeno da pilula objelodanjuje sve podatke nekad 'uhvaćene' memorijom mozga.. ne znam kakvim bi se proučavanjima bavio onakav lik poput kamatara :)

  • #12
    1 0

    postova:14
    carlito15 @ 7.10.2013. 12:34

    odličan film ,mada mi ne paše baš bradley cooper zato 9/10

  • #13
    1 3

    postova:130
    krushka @ 12.10.2013. 23:03

    Bezvezan, osrednji film, pravljen za osrednju (američku) publiku, plitko fascinaranu lovom i još pliće nažarenu procesom zgrtanja iste. Najgluplja izjava u cijelom filmu je da bi se trebao baviti nečim puno većim i važnijim od spisateljskog rada, nakon što skoči s litice u ocean. Ne znam kakva je to sušta inteligencija kojoj ništa drugo ne pada na pamet, nego kako nalupati još više para i usput poševiti još više zgodnih žena ( više mi liči na nama dobro znanu brđansku "u se, na se i poda se" formulu).

     Presmiješno je kad mu ženska (ak se ne varam, Lindy se zvala) bježi pred "lovcem" i pritom izgleda ko kiborg, samo ne kreiran od čovjeka i čuda računalne tehnologije, nego hibrida bivola, geparda i parnog stroja (geparda jer je tak brzo trčala, bivola jer je imala šuplji pogled, a parnog stroja jer je trčala, a nije npr. letjela).
    Oni blesavi, hiperbrzo šaltani "specijalni efekti" poput onih svjetlećih, sa stropa padajućih, slova kad se konačno bacio na pisanje hahahahaha, kako jeftino. Jedino je valjalo kaj su on i njegov superego skupa primakli kauč do zida, isto na početku filma kad je skužio da je šugavo bit neuredan. Carl van Nešto mi je također bio smiješan odabir imena, kao netko čije ime sugerira nizozemsku krv, a izgleda ko Talijan, nema više od metar68 (ne znam kolko je visok DeNiro). Naravno da je lik mogo nosit bilo koje prezime iz stotinu razloga i da postoje niski ljudi nizozemskog podrijetla, ali mi uz more drugih sitnih nedosljednosti i gluposti ova možebitna nije mogla proć.
    Cooper je po mom ukusu pojavom i izvedom, ženska je sva neka preslatkasta, mada možda to i nije toliko bitno jer je sporedan lik, a DeNiro uvijek dobro glumi, naprosto tome nikada ne umakne pa mi ni to, na što sam toliko navikla da više ne znam cijenit, nije moglo popravit cjelokupan dojam.
    I onda je lizanje krvi problematično??
  • #14
    1 0

    postova:4
    hermosa muchacha @ 20.1.2015. 22:09

    Film nije za 10 sigurno, ali je definitivno drugačiji i drži pažnju. Vrijedi pogledati. 8/10

  • #15
    1 0

    postova:44
    tommy0412 @ 21.1.2015. 0:38

    film je bez mane, a ovo za 10% važi samo za amere.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala