Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sanctum 3D

1
  • #1
    2 2

    postova:2916
    gorlock @ 28.3.2011. 18:43

    Film inspiriran fotografijama Wesleya C. Skilesa, kako tvrde neki mediji........

    Po meni jako dobar, nisam ga gledao u 3D, već na tv-u i sasvim sam zadovoljan viđenim. 

    Film je avanturističkog duha sa elementima drame, u nekim scenama i malo pretjerane brutalnosti (što je valjda karakteristika suvremenih filmova). 

    Ne moramo doslovno vidjeti da je nekome smrskana svaka kost, to možemo i pretpostaviti iz viđenog, a ne imati scenu gotovo praktički kao iz nekog horora. 

    Prizori špilje i općenito kadrovi u kojima nadire voda su fenomenalni. 

    Gledajući film i ljude koji rone u vodi ako dovoljno pozorno pratite film, mogli bi i sami osjetiti pomanjkanje zraka. 

    Film je temeljen na istinitom događaju i znajući još i to, ostavit će poseban dojam na Vas. 

    Svatko nađe neki smisao u svom životu, ovi ljudi daju svoje živote kako bi istražili nepozanto, nešto što prosječnog čovjeka apsolutno ne zanima, čak niti u dokumentracu National Geografica.

    Onoga koga ne zanima ovakva vrsta istraživačke avanture, koji očekuju neki veliki blockbuster i mnoštvo efekata, ne preoporučujem ovaj film, jer mogli bio ostati razočarani. 

    Sama špilja i priča oko nje je fascinantna.

     

  • #2
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 17.4.2011. 20:06
    Napokon noviji film kojem se moze dati  ocijena 10/10,velicanstveni prikaz prirodnih ljepota,savrseni prikaz prezivljavanja ,kada gledate film prati vas lagani osijecaj klaustrofobije...odlicno,odlicno i odlicno!
  • #3
    0 1

    postova:1962
    aya @ 17.4.2011. 21:16
    Napokon noviji film kojem se moze dati  ocijena 10/10,velicanstveni prikaz prirodnih ljepota,savrseni prikaz prezivljavanja ,kada gledate film prati vas lagani osijecaj klaustrofobije...odlicno,odlicno i odlicno!
    gestapo
    Ne znam za Sanctum, ali da li je netko gledao Klona? LaughingLaughingLaughing
  • #4
    1 3

    postova:8
    dexter @ 4.5.2011. 11:00

    Film je čisto sranje. Gluma katastrofa, priča užas, melodramatično i na momente smiješno. Sve u svemu- jedna velika 0!

     Jedino što valja je kako je netko dolje napisao "Veličanstveni prikaz" spilje. Ali što mi to vrijedi kad je gluma i priča smeće.

    2/10

  • #5
    0 3

    postova:23
    prometej @ 25.3.2012. 16:38
    film je presavršen.scene su preodlične.imaš osjećaj da se utapaš
  • #6
    3 7

    postova:2527
    bearfoot @ 6.6.2012. 22:55

    upravo iritantno loši dijalozi, neprirodna gluma, forsirano dramatizirani odnosi među likovima, a pogotovo pokušaji  sa potpuno promašenim "humornim" dosjetkama uspjeli su uništiti i ono malo prirodnih ljepota prikazanih u filmu, tamo gdje nije bilo preočito da se radi o studiju i kulisama...ne čudi me da je film "potonuo" na dno špilje uz grohotan smijeh svih onih koji išta znaju o speleologiji...

  • #7
    1 0

    postova:1962
    aya @ 15.8.2015. 22:29

    Konačno i ja pogledala i apsolutno se u svemu slažem sa međedom. Tako dobra ideja, a tako jadan rezultat! Ne znam da li su mi lošiji dijalozi ili gluma likova koji ih izgovaraju, kao da se radi o amaterima, a ne profesionalnim glumcima. Više od 4/10 ne zaslužuje.

  • #8
    1 0

    postova:422
    jana_banana @ 16.8.2015. 21:29

    Pogledala, tri put zaspala tijekom filma... toliko od mene.

  • #9
    0 0

    postova:9
    mac25 @ 8.10.2015. 14:08

    mozddda losija gluma al svekupupna prica odlicna, a kamoli ambijent i kamera odlicno a nisam ga gledao u 3d mislim da je jos bolji...

  • #10
    1 1

    postova:106
    zanoktica @ 26.7.2016. 20:57
    Bas mi je zao da ovakav film dobiva uopce lose komentare. Po meni jako jako solidan film. Ne znam kakav bi humor trebao biti u spilji gdje kako i sam glavni glumac kaze, Boga nema. Oni nisu na svadbi ili izletu, vec u opasnoj avanturi gdje ih jedna pogreska moze stajati glave, a to sto ipak pokusavaju podic energiju kakvim takvim humorom samo pokazuje da su ljudi. Meni su dijalozi ok, nekako sturi, iskreni, poneki put surovi, oni nisu frendovi koji se zekaju, da se ne ponavljam, tu su da otkriju nepoznato a zajednicka im je upravo ta strast. Jako dirljiv film i stvaran, nisu ga pokvarili savrsenim humorom, pricom koja zabavlja i tece, obmanjuje. Ne mogu mu naci zamjerke. Ako glumci nisu savrseni, meni su ok, a Boze moj, svi smo mi od krvi i mesa. Jako lijep film za pogledat svim uzrastima, toplo preporucujem.
  • #11
    0 1

    postova:5
    filipm @ 27.8.2016. 13:23

    Solidan film samo mi nije jasno zasto dobiva negativne komentare?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala