Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumrak (Twilight)

1 2 3
  • #31
    3 1

    postova:62
    mesrine @ 12.11.2011. 22:37

    nisan gleda do sad pa rekoh sam sebi amo ga pogledat kad je na tv,iz mene jos od sinoc alkohol isparava :)

    KATASROFA od filma,knjigu nisan pročita pa ne znan koliko prate jedno drugo,ali za ljubavni film,romantika 0.Prvi poljubac????Od svih scena izbor je pao na onu odabranu,bezveze.Glumci očajni,ova mala trepti okicama ko da ce je strefit svaki čas,on ima glasić ko da ga je uškopilo.Glazba me razočarala,a redateljica uopče nema mašte.Za nastavke neču učinit ovu grešku.

    Sriča da su sad Coeni pa ču doč malo k sebi.

  • #32
    3 1

    postova:213
    zac @ 13.11.2011. 1:20
    Koji kme, kme, film "sve je ono ja sam dnevni romantični vampirko i sad ću zbarit nevinu curičku, ne, ne zbarit prvi put poljubit. Ups evo bed bojsa sad ću ih zbari... ovaj neću nego ću poskočit ko spiderman ma ne onaj pravi ma više ono ko baletan i prebit ih na mrtvo, eh hoću, ma neću ja sam romantik, a ne borac, ček ček di je mala daj je kušnem prvi put,aahhhhhhh pa ona nije vampirka ma budem ju sad zavampiril ili poval...povampiril ohhhhhaaaaahhhhhhhhhh (film sam  uspio odgledat čak 20 min ako ne i manje). I nakon tih čak 20 min mi je pal na oči ne sumrak već mrak onaj najtamniji bez mjesečine tako da preporuka je: muški i oni koji se tak osjećaju izbjegavajte ovaj film neće vam se svidjet, znam meni nije.
  • #33
    1 2

    postova:13
    stormblast @ 13.11.2011. 12:37
    Koji kme, kme, film "sve je ono ja sam dnevni romantični vampirko i sad ću zbarit nevinu curičku, ne, ne zbarit prvi put poljubit. Ups evo bed bojsa sad ću ih zbari... ovaj neću nego ću poskočit ko spiderman ma ne onaj pravi ma više ono ko baletan i prebit ih na mrtvo, eh hoću, ma neću ja sam romantik, a ne borac, ček ček di je mala daj je kušnem prvi put,aahhhhhhh pa ona nije vampirka ma budem ju sad zavampiril ili poval...povampiril ohhhhhaaaaahhhhhhhhhh (film sam  uspio odgledat čak 20 min ako ne i manje). I nakon tih čak 20 min mi je pal na oči ne sumrak već mrak onaj najtamniji bez mjesečine tako da preporuka je: muški i oni koji se tak osjećaju izbjegavajte ovaj film neće vam se svidjet, znam meni nije.
    zac
    A ti si pravo muško,pa si ga pogledal! -.-
  • #34
    2 1

    postova:213
    zac @ 13.11.2011. 16:33
    A ti si pravo muško,pa si ga pogledal! -.-
    Stormblast

    Reko neka horor drama da joj dam priliku i dao sam filmu 20 min (puno previše) ,a kak bi drugačije mogo dobit dojam o filmu?? Zmirečki sa čepom u ušima ??
  • #35
    4 1

    postova:599
    lordadamko @ 13.11.2011. 22:51

    jbga ja nisam dovoljno musko da pogledam ovaj film...pa cak ni trailer...

  • #36
    5 1

    postova:560
    crnisokol @ 1.12.2011. 10:49
    ubila me scena kad ovaj Kulen ode na sunce i počne svjetlucati...ostalo sve još nekako može i proći, ali to nikako...posipali ga s milijun šljokica i to ti je vampir Cry
  • #37
    1 2

    postova:2
    viktorija paska @ 14.10.2012. 19:22

    odličan filmOsmijeh

  • #38
    1 1

    postova:422
    jana_banana @ 15.10.2012. 13:14

    oh dečki, dečki - pa zaboravili ste kak je to biti tinejdžerkica od 12-13 - biber i sumrak rules!

  • #39
    1 1

    postova:242
    rosinante @ 15.10.2012. 15:56

    samo Modni Mačak nije zaboravio kako je to biti tinejdžerkica od 12-13 godina..ok, i još neki drugi.. ;)

  • #40
    5 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.10.2012. 19:30

    u jednu ruku sretan sam zbog ovog filma i cijele priče...niže od ovog tennage bullshit-a filmovi o vampirima valjda ne mogu pasti...sad sam se sjetio i nastavaka pa vidim da se zagreblo i po kitovim govnima koja leže na dnu najdubljeg mora...i to je valjda to...sad može samo na bolje...Dracula in his box

  • #41
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 15.10.2012. 21:03

    ROFL! Bas se sladko nasmijah na lordadamkov komentar! Smije seNamiguje Thumbs up!

    I Kulen?! Buahahaha!

    Znate zasto je Tvajlajt jedan od najboljih filmova? Zato sto je izazvao tako burne, polarizirane reakcije od svih Smije se Cak i ljudi, koji nemaju pojma sta je ovaj film, ga mrze.

    BTW, @zac: Kako si ti uspio NE ZNATI kakva je ovo horror drama?  Dude, it's, like, everywhere... Namiguje

  • #42
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 15.10.2012. 23:23

    Negdje sam već kakao po ovim filmovima? Izgleda je šef @grozdan počistio ili je to ipak bilo negdje drugdje.?

  • #43
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 16.10.2012. 22:25

    @gorlock: To je bilo na Mladom mjesecu. I believe someone mentioned an ass tsunami Smije se

  • #44
    1 1

    postova:8
    unknown @ 31.8.2013. 10:54

    Hmm da da lako je šarati po ovom filmu za one koji ne znaju da je Twilight film godine po zarađenom iznosu novca.

    1.dio ovog filma je najbolji iako ni Praskozorje drugi dio nije loš no na tome dijelu su pretjerali i sve se zakompliciralo.

    Po meni su dovoljni samo 1. i 2. dio ovog serijala.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala