Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumrak saga: Mladi mjesec

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:534
    jua @ 5.5.2010. 15:13

    hahahaha gdje si to iskopao XD

    XD 

  • #17
    1 0

    postova:405
    karakteran @ 6.5.2010. 17:44

    Nakon sto sam pogledala film ostala sam uzasno razočarana,tako nesto lose tj.jeftino napravljeno nisam dugo gledala...Na zalost,unistili su jako dobru knjigu....


    kon


    slažem se s tobom, osim za knjigu koju nisam čitao. za mene su oba nastavka koma.
  • #18
    0 2

    postova:1
    ana123456 @ 30.9.2010. 16:45
    Ovaj film je pre zakonnnn... Pogotovo Eclipse...... jedva čekam Breaking Dawn........!
  • #19
    0 2

    postova:666
    doom @ 30.9.2010. 19:36
    molim bi ljude koji blate sagu nek malo bolje razmisle kaj je to za film jer ako su vampiri i vukodlaci neznaci da je horor a u ovom slucaju je film vise ljubavni a vi svi koji ste ocekivali horor i sad ste razocarani onda netreba blatiti film....peaceWink
  • #20
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 30.9.2010. 23:02
    molim bi ljude koji blate sagu nek malo bolje razmisle kaj je to za film jer ako su vampiri i vukodlaci neznaci da je horor a u ovom slucaju je film vise ljubavni a vi svi koji ste ocekivali horor i sad ste razocarani onda netreba blatiti film....peaceWink
    doom

    My man!
  • #21
    2 0

    postova:13
    ene2002 @ 31.10.2010. 22:16

    Upravo sam pogledao film.

    Ovaj film bi bio uspjesan jedino da se pojavi BLADE kao sto je neko vec postavio fotku (genijalno).

    e to bi bilo za ocjenu 10 a ovako ocjena je 0,5, a mogu misliti kako je knjiga dobra, gluho bilo da se to procita.

    Zelim vam da  ste te srece ne pogledati film

  • #22
    0 0

    postova:19
    quirky @ 1.11.2010. 4:29
    molim bi ljude koji blate sagu nek malo bolje razmisle kaj je to za film jer ako su vampiri i vukodlaci neznaci da je horor a u ovom slucaju je film vise ljubavni a vi svi koji ste ocekivali horor i sad ste razocarani onda netreba blatiti film....peaceWink
    doom


    Kao prvo, definitivno peace je odlična poruka, ja sam za djecu cvijeća i sve to Wink, ali...

    Nije to objašnjenje zašto mi se film ne sviđa. Nemam ništa protiv ljubavnog sadržaja, dapače najviše volim kad je više žanrova smiksano zajedno i ne mislim da ako su vampiri i vukodlaci prisutni da moraju biti hektolitri krvi. Što se mene tiče, ako je to najveći dio filma znači da žele skrenuti pažnju od jadne radnje i plošnih likova. Ali pogledala sam taj film (ne potrošivši ni lipe na njega) i bio je tako bolno loš što se tiče glume, režije, ritma da sam bila prisiljena preskakati da ne padnem u komu.Taj film može biti dobar samo u up-side down parallel universe. Znaš tamo gdje je crno bijelo, ono što kod nas gore je dolje itd. Just in my opinion, of course.

    I da ne budem potpuno negativna ima par stvari koje su mi svidjele. Krajolik je zakon - prekrasne guste šume i brdovit kraj, pašnjak za oči. Efekt pretvaranja u vukodlake (goleme vukove?) je isto bio prilično cool, bar koliko se sjećam. I da, što se tiče likova, vampirica Viktorija je bila podnošljiva. Eto sad nitko ne može reći da sam sasvim negativna Laughing

  • #23
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.2.2011. 22:37
    molim bi ljude koji blate sagu nek malo bolje razmisle kaj je to za film jer ako su vampiri i vukodlaci neznaci da je horor a u ovom slucaju je film vise ljubavni a vi svi koji ste ocekivali horor i sad ste razocarani onda netreba blatiti film....peaceWink
    doom


    Gle, u koju god kategoriju svrstali ove filmove, takvi su kakvi jesu. 

    Po meni, 1. Sumrak film je probavljiv, od ovog drugog sam dobio proljev, a od trećeg nastavka sam se usro Laughing  

    Četvrti ako i snime bojim se što bi moglo biti, pa ga vjerovatno neću niti gledati Laughing.

  • #24
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 25.2.2011. 23:16


    Gle, u koju god kategoriju svrstali ove filmove, takvi su kakvi jesu. 

    Po meni, 1. Sumrak film je probavljiv, od ovog drugog sam dobio proljev, a od trećeg nastavka sam se usro Laughing  

    Četvrti ako i snime bojim se što bi moglo biti, pa ga vjerovatno neću niti gledati Laughing.


    gorlock

    ASS TSUNAMI !!!!  Laughing
  • #25
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 25.2.2011. 23:38


    Gle, u koju god kategoriju svrstali ove filmove, takvi su kakvi jesu. 

    Po meni, 1. Sumrak film je probavljiv, od ovog drugog sam dobio proljev, a od trećeg nastavka sam se usro Laughing  

    Četvrti ako i snime bojim se što bi moglo biti, pa ga vjerovatno neću niti gledati Laughing.


    gorlock

    Dobro, onda se pripremi na negledanje (ili ozbiljne probavne smetnje) jer će ih biti još dva.
  • #26
    1 1

    postova:14
    padela @ 31.3.2012. 17:40

    Gledala sam 1. dio i bio mi je oduran. Tako loša gluma, tako loša režija, toliko upropaštenih scena - strašno. To je zbilja mogao bit veseli tinejdžerski film o vampirima, ali ne.

    Danas ću pogledat ovo, možda je tehnički bolje napravljeno.

  • #27
    2 1

    postova:5
    mala_veki @ 1.4.2012. 12:25
    Meni je film odličan.. gledala sam ga više puta a i gledala sam sumrak, mladi mjesec i pomrčinu i svi su odlični.CoolSmileTongue outWink
  • #28
    0 1

    postova:1
    tinic @ 16.10.2012. 14:48

    ja želim pogledati fil a ne čitati o nagradama koje su osvojili!!!!!!!!

  • #29
    0 2

    postova:1962
    aya @ 16.10.2012. 15:03
    Pa gledaj, tko ti brani!
  • #30
    2 0

    postova:242
    rosinante @ 16.10.2012. 15:13

    noć je prekrasna, na nebu zvijezde sijaju, 

    muškarci se opijaju tebi u čast..

    toliko o mladom mjesecu..o filmu ne bih.. ;)

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala