Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Narednik James

1 2 3
  • #1
    1 0

    postova:158
    sever69 @ 11.2.2010. 13:58
    Pogledao i ovaj film, konačno nekaj za muške, bez ljubakanja i sl. gluposti, akcija i muška zafrkancija, svaka čast redateljici! Odličan film!
  • #2
    1 1

    postova:519
    buzdovan @ 24.3.2010. 9:53

    Jedan od najlošijih filmova koji sam pogledao u životu!

    Prazan, nepotreban i poprilično glup!

    131 minuta NIČEGA! I onda glupavi Ameri ovo smeće zatrpaju Oskarima!?

    Ovo je film koji bi jedini smisao dobio kad bi ga prikazivali poslije obilnog nedjeljnog ručka američkim marincima i njihovim užim obiteljima...

     Cry

  • #3
    0 0

    postova:1
    firex @ 24.3.2010. 15:09
    jedino što mi se sviđalo u filmu jest realnost . ali su zato svi ostali elementi nedovoljno ili nikako iskorišteni .
  • #4
    0 0

    postova:26
    kenji @ 29.3.2010. 4:05

    ˝131 minuta NIČEGA! I onda glupavi Ameri ovo smeće zatrpaju Oskarima!?˝

    Da, nihilizam je prisutan u ratu.To se vidi u filmu:) Ima snažnu poruku: rat je opasna droga, a to se vidi po glavnom liku koji između odlaska i obitelji bira vraćanje u rat. Prati se život trojice vojnika i njihovi različiti načini nošenja sa svakodnevnim opasnostima i traumama koje im donosi boravak u Iraku.

    E ako je to ništa, a dobro da onda imamo avatar koji je stvarno kuul... 

    Cool 

    ah svakom svoje zelje... 

  • #5
    0 1

    postova:519
    buzdovan @ 29.3.2010. 13:27

    ˝131 minuta NIČEGA! I onda glupavi Ameri ovo smeće zatrpaju Oskarima!?˝

    Da, nihilizam je prisutan u ratu.To se vidi u filmu:) Ima snažnu poruku: rat je opasna droga, a to se vidi po glavnom liku koji između odlaska i obitelji bira vraćanje u rat. Prati se život trojice vojnika i njihovi različiti načini nošenja sa svakodnevnim opasnostima i traumama koje im donosi boravak u Iraku.

    E ako je to ništa, a dobro da onda imamo avatar koji je stvarno kuul... 

    Cool 

    ah svakom svoje zelje... 


    Kenji

    Jebiga, za "snažnu poruku" je potreban kvalitetan, a ne (pre)dug film!

    Film je klasično američko glorificiranje vlastitih gluposti i promašaja! Ameri konstantno od vlastitog dreka prave (nagrađene) kolače.

    Trojica vojnika? Pa što onda? Trenutno je tamo tisuće vojnika od kojih svaki rat proživljava na svoj način.

    A ovaj izbor između obitelji i povratka u rat je vrhunac američke prozirne demagogije i glorificiranja iskrivljenih mjerila vrijednosti...

    Wink

    P.S. BTW, kaže se: "Svakome njegove želje", a ne svoje...

  • #6
    0 0

    postova:7
    koktelici @ 2.4.2010. 20:52

    Jedan od najlošijih filmova koji sam pogledao u životu!

    Prazan, nepotreban i poprilično glup!

    131 minuta NIČEGA! I onda glupavi Ameri ovo smeće zatrpaju Oskarima!?

    Ovo je film koji bi jedini smisao dobio kad bi ga prikazivali poslije obilnog nedjeljnog ručka američkim marincima i njihovim užim obiteljima...

     Cry


    buzdovan


    QFT

    130 minuta razmontiranja explozivnih naprava. sranje.

  • #7
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 3.4.2010. 11:14

    film nije vrhunski, ali nije ni za bacit. gledljiv. 3 out of 5.

  • #8
    0 0

    postova:494
    beno @ 3.4.2010. 12:20
    Daleko je od filma za oskara, ali svejedno jedan cisto OK "lazni dokumentarac" o 30 dana (tako nekako ako se dobro sjecam) jedne jedinice za razminiravanje u Iraku  7,5/10
  • #9
    1 1

    postova:158
    sever69 @ 3.4.2010. 19:38

    Svi vi koji se žalite na film, ajd, priznajte da više volite romantične komedije, ljubiće i slično, kaj ne?!Wink

  • #10
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 30.5.2010. 22:45

    Jebiga, za "snažnu poruku" je potreban kvalitetan, a ne (pre)dug film!

    Film je klasično američko glorificiranje vlastitih gluposti i promašaja! Ameri konstantno od vlastitog dreka prave (nagrađene) kolače.

    Trojica vojnika? Pa što onda? Trenutno je tamo tisuće vojnika od kojih svaki rat proživljava na svoj način.

    A ovaj izbor između obitelji i povratka u rat je vrhunac američke prozirne demagogije i glorificiranja iskrivljenih mjerila vrijednosti...

    Wink

    P.S. BTW, kaže se: "Svakome njegove želje", a ne svoje...


    buzdovan

    Slažem se s ovim

    Evo jedan sličan primjer američkog glorificiranja

    Zasto je Omaha beach najpoznatija plaža sa iskrcavanja saveznika na europu. Zato jer je na toj plaži najviše američkih vojnika tamo poginulo. Razlog zašto je US Army tamo imao najviše žrtava je to što njihovo bombardiranje sa brodova nije pogodilo niti jedan njemački bunker. Naravno čim se je to ekraniziralo u Saving Private Ryan to je bio vrhunski poduhvat američke vojske dok se šuti o francuniskim i britanskim komandosima na Juno plaži gdje su naletili na wehrmachtove vojnike s rukama u zraku(jedva dočekali kraj bombardiranju.

  • #11
    1 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 16:03
    Pogledao i ovaj film, konačno nekaj za muške, bez ljubakanja i sl. gluposti, akcija i muška zafrkancija, svaka čast redateljici! Odličan film!
    sever69

    Cool! Ali nije samo za muške. Ima i žena kojima se jako sviđa. Wink
    Oscara je pravedno zaslužio (zamislite jada da ga je dobio Avatar, e to bi bilo strašno:)
    A ljudima kojima se ne sviđa, i koji govore o 130 min ničega, misle vjerojatno na ovu scenu, za koju ja pak mislim da je jedna od najboljih.

    Čovjeku muha plazi po oku, a on ni ne trepće..

    100 ljudi, 100 čudi.. Ne može se svima svidjeti...

  • #12
    0 0

    postova:41
    incognito @ 6.9.2010. 12:49
    Uvijek ću dati prednost ovom filmu, iako ga zaista nema smisla uspoređivati s Avatarom...
  • #13
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 5.10.2010. 17:27

    Razočarao me film, od dobitnika oskara sam očekivao puno više..po meni osrednji film s nekoliko odličnih scena (sniper figt :D).. i da, Avatar mi je bolji..

  • #14
    0 0

    postova:7
    k1g3n @ 27.2.2011. 16:52
    Film je razočaravajuč s obzirom za dobitnika čak 6 oskara,no međutim može se odgledati :)
  • #15
    1 1

    postova:114
    skype @ 27.2.2011. 18:01
    Film je jedno obično sranje, poserem mu se na sve oskare koje je dobio. BTW, dok oni nisu došli u Irak tamo bombe nisu pucale.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala