Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Izbavitelji 2

1
  • #1
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 30.6.2018. 12:35
    Po meni je ovaj film bolji nego prvi dio,iako je prvi dio fenomenalan.Soundtrack je odlican,sinkronizacija odlicna,zlikovac je losiji od Sindroma. 10/10
  • #2
    1 0

    postova:29
    lukas_filmas @ 5.7.2018. 11:52
    Ovaj film je dostojan nastavak. Akcijske scene nisu dosadne i jako su napete. Za komične scene zaslužni su Jack-Jack i Edna Problem ovog filma je zlikovac. Očekivao sam opakog zlikovca, a na kraju sam vidio zlikovca koji je totalno loš jer imamo samo jednu njegovu action scenu. Ocjena 9/10
  • #3
    1 0

    postova:108
    lukas abramović @ 10.8.2018. 12:01

    Ovaj film sam toliko isčekivao da sam progutao ponos i išao gledati sinkronoziranu verziju u kino...

    I nisam se razočarao, vidi se da je Brad dobro razmotrio nastavak te nakon 14 godina vratio svima nam omiljenu super-herojsku obitelj... Sad bih volio da bude i trećeg dijela, samo se nadam da nećemo morati čekati još 14 godina za njega...No s druge strane, bolje čekati 14 godina pa dobiti kvalitetan nastavak, nego za dvije godine gledati nekakav isprazni i očajni pokušaj da se zgrnu pare na slavom Incredibles imenu...

    9/10

  • #4
    0 0

    postova:81
    ahernar @ 18.4.2021. 16:05
    Izvrstan film. Duhovito i dinamično. ... Više nego ok za odrasle - u tim humorističnim rečenicama i situacijama mnogi od nas se lako prepoznaju. ... Odlična sinhronizacija. Duhovitoj konverzaciji doprinose i glasovi u dijalektu i komične napomene likova. Ocjena 9,5/10
  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.4.2021. 17:50

    dostojan nastavak, mislim i ne može biti tako dobar kao prvi film jer sve ono što je bilo novo, iznenađujuće i drugačije u prvom filmu sad nam je već poznato, ali dostojan nastavak....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala