Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumrak saga: Mladi mjesec

1 2 3
  • #31
    2 1

    postova:3
    thexgeneration @ 10.11.2012. 19:22
    ....potpisujem prethodni komentar a rtl se veceras definitivno negleda :)
  • #32
    3 1

    postova:29
    sonjazg @ 10.11.2012. 19:53

    Ma, gledala jedan insert, tim Amerima je sve super. Najobičnija glupost. Iz ničega naprave famu i ludilo, glumci naj glumci, a spisateljica ....bez komentara. Prave vrijednosti polako nestaju i ljudi idole traže u nabrzinu sklepanim zvjezdicama.Previše love se okreće u tim stvarima....pa svaka domaćica bi mogla napisati takav scenarij.

  • #33
    3 1

    postova:72
    lizistrata @ 11.11.2012. 13:03

    Awkward moment kad mormonska samoprozvana spisateljica napiše teenage šund u formi pisanja na razini osnovnoškolskog djeteta, i s radnjom koju bi moglo smisliti dijete iz petog razreda, a zatim se snimi film po istoj knjizi, koji na kraju djeluje kao uradak  iz B-produkcije, sniman s opremom, glumcima, i redateljem kojima je to prijemni za upis na Akademiju ( s kojim, btw, teško da bi uopće upali); i onda cijeli svijet poludi za time...
    I da, vampiri ne gore na suncu, nego svjetlucaju..
    O tugo moja, kamo ide filmska industrija, ukus ljudi; i gdje, o, gdje su nestali kriteriji??
    :'(

  • #34
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 11.11.2012. 15:47

    How Twilight was written

  • #35
    3 1

    postova:96
    zoroaster @ 11.11.2012. 17:35

    Znate li kako je izgledao najmazohističniji dan u mome životu?

    Prisilio sam se pogledati sva 3 prva nastavka ove holivudske ljige.

    Scenaristička katastrofa 0. kategorije. Činjenica da je ova franšiza postala takav globalni megahit mi je apsolutno neobjašnjiva. Moram se složiti sa lizistratom po pitanju evaporacije kriterija. Nažalost.

    Ocijena: 0/10

  • #36
    1 0

    postova:2
    martaabba @ 3.2.2015. 11:31

    Ovaj film je neopisivo glup. Nemam ništa protiv romanse i vampira zajedno, ali ovo je zbilja loše. Bela u svim filmovima Sumrak Sage ima isti izraz lica, vampiri svjetlucaju na Suncu?!? Edward govori Beli kako on nije dobar za nju,...bla bla bla,..... Amerikanci su nekad pravili dobre filmove, a sada rade loše, ali ih reklamiraju po cijelom svijetu. I što je najgore ljudima se to sviđa ?!? Ne ide mi u glavu ta današnja logika.

  • #37
    0 1

    postova:131
    void @ 18.6.2016. 22:00
    čitav ovaj serijal je skroz fin i zabavan. :o)
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala