Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dan kada se forum zaustavio...

1 2 3
  • #16
    3 2

    postova:416
    taurus @ 19.12.2013. 16:05
    Simbioza je koegzistencija ili suzivot dva organizma a egzodus predstavlja progon i najcesce se povezuje sa Jevrejskim narodom i njihovim bijegom iz Egipta.To je cisto da ti olaksam jer shvatanje knjizevnog jezika ocigledno prevazilazi tvoje intelektualne kapacitete.
  • #17
    0 6

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2013. 16:09

    Dobro @taurus sam si to odabrao.

    Da vidimo dokle seže tvoj intelektualni kapacitet.

    Stavi se u kovertu i pošalji se ........ daj si maštu na volju Smije se

  • #18
    1 4

    postova:130
    krushka @ 19.12.2013. 20:49

    ljudi, počinjete me plašit

  • #19
    2 5

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 10:14

    Bravo Gorlock, s onim se slazem, ako sam imao stav on se odnosio na nes kaj sam smatrao nepotrebnim na portalu ili ne fair play i to sam komentirao i nisam bio usamljen, nisam prozivao clanove tipa taurusa - dali je to planina u Turskoj ili Osmanskom Carstvu?, ili pandu, dok su oni nasli se biti hrabri i drski imsijavati pojedine clanove!cak usporedba s "Bozanstvom"  ...Ma od kud vam to pravo?! tko ste vi!? mozete se ismijavati kod kuce s svojima a ne samnom! Sram Vas bilo!

    i sad svoj drek opet drugom pokusavaju podmetnit... drskost do krajnje mjere! i svađati se do nemilih granica!

    Taurus i Panda - nitko Vas nije prvi prozivao za nis dok Vi niste prvi napali druge...

  • #20
    4 0

    postova:514
    fox89 @ 20.12.2013. 10:27

    nevjerojatni ste! Šuti

  • #21
    2 4

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 10:33

    a nek smo, a najjaca mi je fraza kad se ljudi pozivaju na intelekt?!!!

    Pa daj slobodno kad ste vi veci intelektualci i kad smatrate druge snobovima, postavite presliku svoje fakultetske diplome, doktorata, ili akademika znanosti ili nobelovca, u suprotnom ste ravni za ludaru!

    pa onda razno razni citati iz koje kakovih clanaka, koji bi trebali pokazati visok intelekt oponentne strane..auuuuu kako mocno!

    i na kraju krajeva - zakaj bi Ja ili netko drugi trebao znati Srpski jezik ili Srpsko Hrvatski, ili zakaj bi netko trebao znati Njemacki, Engleski, dobro je ak znas nes, ali brate Srpski je za mene strani i nerazumni jezik pa kako god to netko shvatio! i onda se taurus cudi kad netko njegove hijeroglife ne razme!

  • #22
    5 1

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 10:36
    @franc:Smijesan si,nemoj se dalje provaljivati.
  • #23
    0 8

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 10:37

    de na Srpskom taurus da te bolje ne razumijem

  • #24
    5 1

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 10:42
    Govorim Bosanskim jezikom a da ti pojasnim i tu frazu:provaljivanje.To ti je ono kada nemas pojma o cemu pricas dakle kada lupas besmislice te je ostalima neugodno u tvoje ime,jednom rijecju blamiranje.
  • #25
    1 4

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 10:53

    a kaj reci o tom jeziku, sve naj naj jeli?!, to ko da se danas u Austriji prica Austrijski, umjesto Njemackog, pa u Brazilu, Brazilski umjesto Portugaskog, pa u cijeloj Latinskoj Americi umjesto Spanjolskog, da imamo Argentinski, Paragvajski, Cileanski, paa Kolumbijski, eto ali zato imamo u Bosni Bosanski!.. sami izucite zakljucak...

    cuo sam mozda nije istina ali jedno selo ce isto tako traziti svoj jezik i nacionalnost! s podrucja dapace Bivse Yuge!

  • #26
    5 1

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 11:03
    Bosanski jezik se kao takav spominje jos u 14 vijeku,uostalom imas internet i navodno se njime znas koristiti pa googlaj ako te zanima.Samo cu jos reci,postoji Bosna i Hercegovina kao i Bosanski jezik vijekovima i postojace i dalje,na veliku zalost likova kao sto si ti.
  • #27
    1 6

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 11:13

    dapace uopce ne zalim, samo Vi uzivajte u svom svijetu, mene ne zanimate niti ste me zanimali, ne znam od kud ta poveznica da bi Ja zalio za Vama, da ti budem iskren ne sjecam se kad sam zadnji put usao u prekrasnu zemlju Republiku Srpsku ili Federaciju, odnosno Bosnu i Hercegovinu!,

    ovaj i znas kaj, nisam tak siguran ni kad budem u buducnosti, ako uopce budem! jednostavno nemam vremena niti afiniteta..

    a te fore o povijesti i guglanju prodavaj po bosni nekom drugom, sve sam rekao s ovom usporedbom od prije:

    to ko da se danas u Austriji prica Austrijski, umjesto Njemackog, pa u Brazilu, Brazilski umjesto Portugaskog, pa u cijeloj Latinskoj Americi umjesto Spanjolskog, da imamo Argentinski, Paragvajski, Cileanski, paa Kolumbijski, eto ali zato imamo u Bosni Bosanski!.. sami izucite zakljucak...

    cuo sam mozda nije istina ali jedno selo ce isto tako traziti svoj jezik i nacionalnost! s podrucja dapace Bivse Yuge!

    tako ce netko se pozivati za 300 godina za ovo danas! a logika je nes sasvim drugo no ne zelim o tome, laku noc radni narode!

  • #28
    0 5

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 11:18

    daleko doseze ljudski um kad se poziva na gugalnje i onda je to veliki intelekt!

    taurus znam da bi se ti jos svađao ali stari svemu dođe kraj, bilo je veselo i satiricno, a sad

    Pozdrav... zdravi i veseli bili!

  • #29
    3 2

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 11:34

    Google je najbliza pojava knjizi kojoj ces ti prici pa stoga spominjanje istoga.Nema se dalje sta reci osim blamaza doticnog lika se nastavlja kao i enormna kolicina gluposti koju izvaljuje.To je vjerovatno ona "inteligencija" koju spominjase neki.Uzgred receno intelekt je pojam koji oznacava um ili razum te je usko povezan sa inteligencijom (nema on veze sa stepenom obrazovanja ili diplomama kako to ti kazes) a kvocijent tvoje je oko "pola metra".Tvoj rijecnik je sljedeci:Prodavaj-prodaj,Taurus-planina u Turskoj,Intelekt-posjedovanje faklutetske diplome ili doktorata te naravno logika da gdje god dodju strani osvajaci ta drzava adoptira(prihvata) njihov jezik.Cijeli Americki kontinent je koloniziran od stane Portugala,Spanije,Holandije i Engleske te otuda njihovi jezici tamo.Nisi nikada cuo sigurno ni za Prusku,Habsbursku Monarhiju niti za Austro-Ugarsku.Po tvojoj logici u Hrvatskoj bi se danas trebalo govoriti Njemackim ili Madjarskim,u Bosni Njemackim ili Turskim kao i recimo u Kini Japanskim jezikom.Sada cu zaista prestati jer nije ravnopravno voditi rasprave sa tobom,olaksavas previse svojim neznanjem.Samo ostani takav jer uveseljavas sve svojom gluposcu.

  • #30
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 20.12.2013. 11:42

    Hebo vas, de više sjašite s ove jebene teme, @franz oladi

    Nemojte se dalje blamirati obojica, nemate razloga za to.

    @gordan, daj molim te zaključaj ovu temu.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala