Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dan kada se forum zaustavio...

1 2 3
  • #1
    11 2

    postova:507
    pandaboy @ 14.12.2013. 22:49

    Dragi forumaši, komentatori i, ponajprije, prijatelji MojTv-a.

    Duboko potresen i ponesen vašim akcijama, ali još više, emocijama koje stoje iza njih, odlučio sam se i ja napokon prihvatiti borbe za pravdu na ovom portalu. Shvaćam da prolazimo zajedno kroz jedno jako teško i krizno razdoblje.

    Uvjeravam vas, i ja sam plačući provodio besane noći razmišljajući zašto se ovakve stvari na svijetu događaju. Zašto ljudi odlaze i ostavljaju nas? Zašto se brišu naše riječi i time ugrožava sloboda govora na ovome portalu? Zašto je moguće da netko ocijeni "Dark Knight" sa samo  9,3 a ne 9,4? Zašto se ovce ne stisnu nakon kiše kao vuna nakon pranja? I što se pobogu dogodi sa pingvinima jednom kada padnu na leđa?

    Dok su sve ovo pitanja na koja je teško pronaći odgovore, danas sam nešto shvatio i...kupivši novu stolnu lampu, doživio sam prosvijetljenje. Bio sam naivan i slijep, ili jednostavno nisam to htio vidjeti. Ne znam jeli se to dogodilo zbog boljeg osvjetljenja ili je danas jednostavno bio dan kada sam napokon progledao, ali jedan pogled na ovaj portal je bio dovoljan da vidim tu kap koja je prelila odveć punu čašu.

    Naime, shvatio sam da je background layout ovog portala crno-sivkast i da time ovaj portal besramno vrijeđa integritet svih panda, pa tako i mene, praktički zanemarujući i ignorirajući postojanje bijele boje. Ovakav bezobrazluk ne mogu i ne želim trpjeti i zahtjevam! Ponavljam, zahtijevam! ...da se po tom pitanju nešto poduzme, i dok to ne bude napravljeno ja napuštam ovaj portal.

    Sada sam napokon shvatio smisao svih onih djetinjastih svađi, napadanja, prijetnjih, forumskih ratova i zašto ljudi napuštaju ovaj portal.  Isprve sam mislio da ljudi jednostavno rade besmislene drame i iza leđa im, što me zaista sram priznati, govorio kako bi njihovo ponašanje posramilo i dječje vrtiće. No sad, kada sam i sam žrtva nepravde ovog portala shvaćam zašto je to bilo tako bitno.

    Znam da ste vjerojatno jako potreseni i dirnuti mojim ispadom i cijenim vašu zabrinutost. Znam da sam bio savršen primjerak forumaša i prijatelja i da ću svojim odlaskom razočarati mnoge od vas.
    No, ne budite žalosni...Istina, ovaj portal će se bez mene činiti besmislenim i  tromim. Neki od vas će vjerojatno imati i teške fizičke tegobe. Neću vas zaboraviti i ako ikad budem morao birati između putovanja oko svijeta i vas, poslat ću vam čak i razglednice ako se sjetim. :)

    Moja posljednja želja je samo da vi nastavite borbu, ne dajte se i vičite da se vaš glas čuje. Borite se protiv svakoga tko se ne slaže sa vama. Proleteri, forumaši, nagrađivani blogeri i kritičari svijeta, ujedinite se!

      

    Za kraj, želim se oprostiti sa vama putem pjesme Sh'Kille, koja je, kao što vam je poznato, često i nazvana Beethovenom modernog doba. Ima mudrosti u njenim riječima.

    Kažu da kapetan tone zadnji sa brodom...ali izgleda da ja nisam zaslužio tu titulu...posramljen sam i žao mi je. Svaki TD će biti trn u mom srcu koji ću bolno nositi dugi niz sekundi. Do boljih dana, moji vjerni prijatelji. 

    p.s.

    BISCUITS!!! 

  • #2
    4 2

    postova:71
    lily7 @ 16.12.2013. 20:23

    Malo sam late to the party jer tek sad ovo vidim, ali Pandaboy, slažem se s pijanim Rorschachom, nemoj ići. Većina razloga ti je ionako banalna, pogotovo onaj o layoutu foruma koji vrijeđa pande... Mislim, znam da ti imaš pandu u nicku i avataru, ali ti nisi STVARNO panda, ne razumijem...

  • #3
    1 6

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2013. 20:58

    lily7 @ 16.12.2013. 20:23

    Malo sam late to the party jer tek sad ovo vidim, ali Pandaboy, slažem se s pijanim Rorschachom, nemoj ići. Većina razloga ti je ionako banalna, pogotovo onaj o layoutu foruma koji vrijeđa pande... Mislim, znam da ti imaš pandu u nicku i avataru, ali ti nisi STVARNO panda, ne razumijem...

       ha,ha,ha.... e pa sad @lily7 ne znam jesi li zaboravila staviti smajlija, ali ja krepavam od smijeha

  • #4
    6 3

    postova:1962
    aya @ 16.12.2013. 22:48

  • #5
    2 3

    postova:71
    lily7 @ 17.12.2013. 13:27

    Heeeeeej, @aya, ne odnosi se ova slika valjda na moj post, I don't want to beat the shit out of @pandaboy... Dapače, ovaj njegov post mi je najdraži na forumu pa da spriječim njegov pad u zaborav morala sam napisati bilo što, što znači da sam napisala prvu glupost koja mi je pala na pamet. Because that's what friends do for one another, they willingly look like idiots.

  • #6
    7 3

    postova:507
    pandaboy @ 17.12.2013. 15:06

    Ispravak komentara: Dakle, kada sam napisao ovaj post i otvorio ovu "temu" bio sam inspiriran raznim dramama i događajima koji su se odvijali ovdje na portalu. Sve je to bilo napisano kao satira ili jedan bezobrazni sarkastični tekst, your pick. Kako god bilo, post je tu i drago mi je da sam ga napisao, I think it's damn good. Međutim, dok mi je bilo malo smiješno, ali i dirljivo vidjeti kako su ga neki shvatili ozbiljno, stvarno bih volio da su ga ljudi prihvatili malo opuštenije. Ne idem nikud, na vašu sreću ili žalost :P Samo sam htio na satiričan način istaknuti kako mi se zadnje vrijeme članovi na portalu čine nekako preosjetljivi i mislim da se dižu razne nepotrebne drame oko nekih zaista nebitnih stvari. Nadam se da je uzrok tome samo nekakvo predblagdansko razdoblje i da je to neka faza i želim svima unaprijed lijepe blagdane i veseliju i opušteniju 2014. godinu. Make cakes for me, not war.

  • #7
    2 11

    postova:260
    franz88 @ 18.12.2013. 15:16

    panda bio bi posten i heben!  odluci se!? .. znas i sam da to dvoje ne ide...

    evo Ja sam jos vise skratio! tvoj monolog ili ti satiru kako velis... mozda bi trebao u Gavelu se upisati ili HNK, oni sigurno trebaju slicne profile, tko zna mozda si bas ti ta zvijezda!

    ismijavanje drugog ne znaci zivot na lovorikama...to svatko zna! no bilo kako bilo svakako nisi umiljata panda nego imas i ocnjake i panđe, bas kao i svaka panda u divljini, te napadas ne pozvan, no opet to je sve samo moja satira!

    zdravi i veseli bili!

  • #8
    1 7

    postova:2916
    gorlock @ 18.12.2013. 21:58

    A tko ga je uopće uzjahao?  

    Ako mu avatar označava ugroženu vrstu, ne znači da je i on sam!

    A kad smo već kod satiričnih napisa evo jednog sa News bara o ugroženim pandama:

    "Zagreb – Zagrebački zoološki vrt traži od građana da odaberu imena za dvoje mladunčadi crvenih panda. Brat i sestra brzo su stekli simpatije mnogih građana, ali ne i stanovnika Kaptola. Glavni urednik Glasa Koncila Ivan Miklenić okomio se u svom redovitom komentaru na zagrebački zoološki vrt.

    "Svake nas godine maltretiraju tim pandama i uvijek napominju da su crvene. Očito je kako je riječ o komunističkim pandama iz crvene Kine. To je obična propaganda kojom truju zdravo tkivo Hrvatske. Ali nismo mi ludi. Svi znamo da su pande crno-bijele. Mogu oni bojiti pande, ali neće oobojiti hrvatski narod u crveno! – piše Miklenić."

    U zoološkom vrtu nisu željeli komentirati napade. Neslužbeno doznajemo da će pande, u znak pomirenja s Crkvom, nazvati Josip i Marija."

  • #9
    1 5

    postova:260
    franz88 @ 18.12.2013. 23:42

    Bizarr! = prvi post napisan 14.12.2013, doduse kako autor veli Satira! pa onda 17.12.2013 dobivamo na temi da forum umire novi nastavak oder expansion pack oder ispravljeni komentar.. bit svega je kako autor se tri dana - citaj 3, divi i smije svom komentaru, kao da je rijec o nekom velikoumnom knjizevnom djelu koji nije ravan Krlezi, Kovacicu itd, da ih bez veze ne nabrajam! dali je to zdravo?

    Bravo panda, prvi korak iz divljine u civilizaciju je ostvaren, idemo dalje...

    kaj se tice crvenih TD a, ne smetaju me to to je samo dokaz onoj tezi da se lako zloupotrebljavaju! i da Referendum das i nije bio uspjesan, no Narod je odlucio i tu se vise nis ne moze!

  • #10
    6 1

    postova:711
    gordan @ 19.12.2013. 0:21

    The Office, američki? Dwight Schrute - Franz88. Michael Scott - Gorlock. Bez zle krvi. Samo primjećujem.

  • #11
    2 5

    postova:260
    franz88 @ 19.12.2013. 11:40

    ..nema zle krvi, no ima toga da sam Ja prozvan ili ismijavan u satiri doticnog kolege autora! dali tu ima zle krvi Flash Gordone?! ili je to sve samo sala mala, a kad se vrati gospodinu slicno onda je  problem!? trebao bi znati kad nekog napada da se ta druga strana moze i zna braniti! nitko nije mutav!

    Kaj je trazio to je i nasao! uostalom Ja njega prvi nisam spominjao! no prica je definitivno zavrsena...

  • #12
    8 2

    postova:416
    taurus @ 19.12.2013. 15:05

    Panda jeste na satiričan način opisao ponašanje pojedinih članova (prepoznaće se sami) u zadnje vrijeme a i generalno,međutim,nije morao ismijavati nikoga jer su dotični odradili taj posao sami.Naime,kao pravi "mučenici" i "žrtve" zlog sistema oni su na dramatičan i teatralan način "napustili" ovaj portal očekujući valjda salve hvalospjeva na svoj račun ili možda nekakvo žalovanje zbog njihovog navodnog odlaska.Kako se ništa od navedenog nije desilo( već upravo suprotno-počelo se komentarisati o filmovima a ne glupostima),na veliku žalost simbiotičnog dueta,eto njih nakon "egzodusa" od čak 3-4 dana natrag prodajući sada priču da se "vraćaju" uprkos silnim nepravdama koje preživješe te navodno da "ožive" forum?!Bilo bi smješno da zapravo nije žalosno u šta ljudi sami sebe mogu uvjeriti.U svakome slučaju,portalu i forumu nije potrebno nikakvo oživljavanje,naročito ne na način kakav pojedinci zamišljaju,funkcioniše on sasvim uredu,naročito kada je lišen raznih provokacija i besmislica.A ako neki imaju potrebu pitati ko odlučuje šta je glupost a šta ne uputiću ga da pogleda broj dislike-ova koje dobiva na svoje "komentare",to je najmjerodavnije.

  • #13
    3 5

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2013. 15:36

    Bit će red da se i ja oglasim.

    @taurus, dakle ovako ovdje sam već jako dugo i odlazio sam odavdje i vraćao se i to nema veze sa tobom niti bilo kojim drugim članom portala.

    Portal je oaza mira, svijet tv-a, filma, ponekad i glazbe, ponekad mu treba i živosti, malo šale neozbiljnosti itd.....

    Sjaši sa mene i nemoj okolišati i konstantno pričati u rukavicama, slobodno mi se obrati, ako ti se ne sviđaju moji komentari ili recenzije ili mišljenja ili štogod već napišem - jednostavno je - ne čitaj ih! A ti i tvoja vojska koja lupa TD - samo nastavite, nemam ništa protiv.

    Nemoj biti opterećen samnom, ako možemo razmijeniti mišljenja onoga što dijelimo zajedno ok, a ono što ne voliš kod mene bolje niti ne komentiraj jer ne razumiješ.

    Dok si pisao o filmovima bio si mi ok, nastavi pisati o njima,  a ne o meni i potrudi se kad pišeš da to bude i književno napisano jer za neke riječi moram dobro razmisliti što si htio reći.

  • #14
    6 0

    postova:71
    lily7 @ 19.12.2013. 15:43

    ...kaže osoba koja u tom istom postu napiše "odavdje" i "samnom"... :)

  • #15
    0 5

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2013. 15:56

    @lily7 nije bio cilj da se ti upecaš na to Cool

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala